Banery jednostronne

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 50 do 3000 cm


Wymiar B: od 50 do 300 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Niska cena za dobrą reklamę - Baner!

Banery reklamowe

Oferujemy druk banerów reklamowych w wielu formatach. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów - front lightJest to materiał, stworzony specjalnie z myślą o banerach reklamowych, które muszą znosić trudne warunki atmosferyczne. Banery reklamowe stworzone przy jego pomocy charakteryzują się niezwykłą trwałością. Jego kolejną cechą jest zerowa przepuszczalność światła. Oznacza to, że nadaje się również na druk dwustronny. 

Czy stosowanie banerów reklamowych w XXI wieku ma sens?

Banery reklamowe mimo dużej konkurencji, są nadal atrakcyjnym środkiem przekazu reklamy. Stosunkowo niskie koszty banerów reklamowych oraz ich trwałość sprawiają, że korzystają z nich lokalne firmy oraz duże korporacje. Banery reklamowe podświadomie mogą wpływać na decyzje zakupowe klienta, jeżeli zostaną dobrze zaprojektowanym elementem reklamy. Banery reklamowe mogą również służyć jako ścianki reklamowe oraz ścianki do sesji fotograficznych.

Jakie banery reklamowe możesz u nas zamówić?

W ofercie drukarni internetowej znajdziesz trzy rodzaje banerów reklamowych: baner jednostronny, baner jednostronny odblaskowy oraz baner dwustronny. Skorzystaj z automatycznego kalkulatora ceny - w pierwszej pozycji określ, jakie wymiary ma mieć zamawiany baner, w środkowej kolumnie strony pojawi się cena zależna od nakładu produktu. Jeśli nie masz pewności, jaką rozdzielczość powinna mieć Twoja grafika lub zastanawiasz się, co to jest spad czy wykończenie oczkowaniem, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasz konsultant udzieli wszystkich informacji. W sprawach technicznych można także zasięgnąć porady grafika, który rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże właściwie przygotować projekt. Cena banerów w OpenPrint na pewno pozytywnie zaskoczy każdego.

 

Baner reklamowy czy banner reklamowy?

Dla wyjaśnienia pozwolimy sobie wspomnieć, że obie formy słowa 'baner' są poprawne: oryginalne sformułowanie 'banner', odpowiada spolszczonemu 'baner'; analogicznie banery = bannery.

 

Dostawa: 03 marca.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

46.27

Cena brutto

56.91

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

200 x 100 cm

brak wykończenia

baner frontlight mat 510 g

jednostronny 4/0

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Niezależnie od okoliczności, drukowane banery przyciągają uwagę. Te dostępne w OpenPrint mogą mieć niemal dowolny rozmiar. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów - front light. Oferowane przez nas banery reklamowe idealnie nadają się do promocji różnego rodzaju: na świeżym powietrzu, targach czy konferencjach lub nawet wewnątrz sklepów. Aby stworzyć dla Państwa baner reklamowy cena idealny, wykorzystujemy do tego zadania odpowiednie materiały spełniające wszystkie, nawet najwyższe wymagania – np. nasze wodoodporne banery są doskonale odporne na warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Zapewniamy również szeroką gamę dodatkowych parametrów do wyboru, które pozwalają wykreować bannery właściwie na każdą kieszeń. To świetny sposób na promocję i Państwa firmy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz), dlatego zachęcamy, by postawić na druk banerów w OpenPrint. Warto tym bardziej, że my mamy specjalnie dobraną gamę metod i narzędzia do ich tworzenia, wybranych ze względu na łatwość użytkowania, solidność i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Drukowanie banerów z OpenPrint – to się opłaca!

Czy potrzebują Państwo banerów na konferencję, wystawę, spotkanie biznesowe lub po prostu po to, by udekorować swoją przestrzeń biurową? Dla nas ostatecznie to nie ma znaczenia – z każdym projektem sobie poradzimy, każdy wydruk banerów traktujemy maksymalnie indywidualnie. Jesteśmy naprawdę kompleksową odpowiedzią dla wszystkich potrzeb drukowania, jakie tylko mogą Państwo mieć w związku z bannerami. Nawet jeśli terminy są napięte – spokojnie! Rozumiemy, jak ważne jest jak najszybsze uzyskanie potrzebnych banerów, dlatego oferujemy usługę ekspresowego drukowania banerów dla szczególnie wymagającego Klienta.

Drukowanie banerów – będzie szybko i będzie na czas

Dzięki krótkim czasom realizacji, mamy bardzo dobre opinie w branży. Nie wspominając już o wysokiej jakości, dwustronnych czy odblaskowych bannerach. Wszystko to w doskonałych cenach, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Czy to jest to, czego Państwo szukali? OpenPrint to baner reklamowy wymiar dla każdego, kto potrzebuje dobrej jakości wielkoformatowej reklamy, dostarczanej szybko, z pierwszorzędną kontrolą jakości. Po co wiec szukać innego rozwiązania, skoro to najlepsze jest na wyciągnięcie ręki!

Drukowanie banerów – zgodnie z preferencjami

Czy wzięli się Państwo za zlecenie druku banera w ostatniej chwili? Mamy dobrą wiadomość: OpenPrint może pomóc, wystarczy się z nami skontaktować, a określimy dokładnie jak możemy pomóc. Nasze banery są po prostu jedną z najlepszych metod przyciągnięcia handlu i jako taki baner zamówiony u nas w dobrej cenie, może pomóc Państwa firmie w promocji produktów i usług. Zachęcamy zatem, by wykorzystać tę okazję właśnie teraz.