Folie wylewane (samochodowe)

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 50 do 132 cm


Wymiar B: od 50 do 1000 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Niska cena za folię na samochód - poznaj naszą folię wylewną!

Folie samochodowe

Folie samochodowe są popularnych rozwiązaniem dla firm, które pragną promować własną działalność na samochodzie. Folie samochodowe cechują się wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, a specjalna mieszanka kleju sprawia, że dobrze trzymają się karoserii wozu. Mimo rozwoju marketingu internetowego, który umożliwia zakup nośników reklamy w internecie, folie samochodowe wciąż utrzymują wysoką sprzedaż. Folie samochodowe są stosunkowo tanim nośnikiem reklamowy, który buduje wizerunek marki. Na folii samochodowej możesz umieścić własne logo, dane kontaktowe oraz zakres usług, które możesz zaproponować swojemu klientowi.

Dostawa: 05 listopada.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

82.99

Cena brutto

102.08

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

100 x 100 cm

folia wylewana (samochodowa) 55 mic

brak laminatu

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Folie samochodowe cieszą się popularnością od wielu lat, a wraz z postępem w technologii okazały się jeszcze bardziej skutecznym innowacyjnym sposobem prezentowania usług czy produktów klientom. Oferowana przez nas folia samochodowa jest tego najlepszym dowodem i stanowi tym samym dobry zamiennik reklamy billboardowej. Poza tym, jej koszt jest zdecydowanie mniejszy niż to, co trzeba zapłacić za reklamy billboardowe, z taką samą, albo i nawet większą efektywnością przekazu.

Jeszcze do niedawna taka folia była wykorzystywana do reklam umieszczanych na pociągach, autobusach lub innych pojazdach transportu publicznego. Jednak teraz dzięki jej dostępności nawet prywatni właściciele pojazdów mogą wykorzystać te ogromne możliwości reklamy umieszczanej np. na samochodach.

Folia termokurczliwa od OpenPrint.pl jak ją wykorzystać w swoich działaniach marketingowych?

Przede wszystkim, nasz wysokiej jakości materiał reklamowy sprawi, że wybrany samochód będzie wyglądać jak mobilny billboard. Stawiając na opcję, jaką jest nasza folia do oklejania samochodu można zwiększ widoczność marki wszędzie tam, gdzie „koła poniosą”. To wszystko możliwe, dzięki profesjonalnie zaprojektowanym foliom z naszej oferty.

Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo małą firmę, która realizuje dostawy w mieście, czy chodzi o dużą korporację, która podróżuje po całym świecie – taka folia samochodowa cena to potężne, skuteczne narzędzie reklamowe, które sprawi, że wysokiej jakości przekaz staje przed oczami wszystkimi, którzy natkną się na drodze na ozdobiony nią samochód.

Nasze spersonalizowane folie sprawiają, że świadomość marki zwiększa się, mamy bowiem do czynienia z bezprecedensowym rodzajem reklamy mobilnej, która dociera do innych kierowców i pieszych, bezwarunkowo.

Ten rodzaj reklamy jest cenny w każdym otoczeniu, w tym na terenach miejskich, podmiejskich i wiejskich środowiskach. W miastach i dużych obszarach podmiejskich, zaprojektowana u nas folia będzie widziana przez tych, którzy poruszają się po tych wszystkich ruchliwych drogach, jak i wszelkich naocznych świadków, gdy będą Państwo poruszać się samochodem , a nawet gdy pozostanie zaparkowany. Na obszarach wiejskich folia samochodowa 3m jeszcze lepiej spełni swoją rolę pod względem zwiększania tożsamości marki i świadomości w społecznościach, które są bardziej oddalone od centrum.

Dlaczego folia samochodowa w OpenPrint?

Przygotowaliśmy możliwość profesjonalnego zaprojektowania folii na samochód, a do tego oferując wysoką jakość usług, dajemy pewność iż końcowy efekt będzie zgodny z oczekiwaniami. Zadbamy o to, aby zamówiona u nas samochodowa folia reklamowa była atrakcyjne wizualnie, pasowała do tożsamości marki i dobrze przekazywała umieszczone na niej komunikaty. Aby to wszystko osiągnąć, używamy najlepszych dostępnych materiałów i mamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.