Jak sprawdzić i przesłać plik?

Poprawność przygotowania do druku Twojego pliku zweryfikuje bezpłatnie nasz system.
Do wyboru masz kilka metod przesłania nam pliku.

Preflight

Skorzystaj z Preflight

Prześlij pliki on-line. Automatycznie i bezpłatnie sprawdzimy poprawność ich przygotowania oraz wygenerujemy podgląd do akceptacji. Otrzymasz także raport ewentualnych błędów w Twoim projekcie.

Poczta e-mail

Prześlij pliki pocztą e-mail

Załącz gotowy projekt do wiadomości e-mail i wyślij na adres: pliki@drukwsieci.pl, podając nazwę oraz numer zamówienia. Pomoże nam to w identyfikacji Twojego zlecenia. Dostarczone w ten sposób pliki poddamy bezpłatnej weryfikacji pod względem poprawności przygotowania do druku. Wielkość załączonych plików nie może przekroczyć łącznie 15 MB. Wybór takiego sposobu przesłania projektu może spowodować wydłużenie czasu potrzebnego na wygenerowanie podglądu do akceptacji. Alternatywnie, większe pliki możesz wysłać używając bezpłatnych stron do przesyłania plików (np. wetransfer.com, kurierplikow.pl). Po przesłaniu plików tą metodą wyślij link do pobrania plików na pliki@drukwsieci.pl, podając nazwę oraz numer zamówienia.

Płyta CD/DVD

Przyślij plik na płycie CD/DVD

Nagraj plik na płytę i przyślij do nas na adres: DrukWSieci.pl, ul. Konopnickiej 13, 58-100 Świdnica. Opisz kopertę i płytę nazwą oraz numerem zamówienia. Jeśli przesyłasz kilka plików dla różnych projektów – nazwij je lub opisz w czytelny sposób tak, byśmy nie mieli wątpliwości z przypisaniem odpowiedniego pliku do danego zamówienia.
Wybór tej drogi dostarczenia plików powoduje wydłużenie czasu potrzebnego na wygenerowanie podglądy do akceptacji, a tym samym terminu realizacji Twojego zlecenia.