Kalendarz książkowy spiralowany Classic

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Zastosowanie kalendarzy książkowych 2018

Kalendarze książkowe 2018 są to wygodne kalendarze podręczne, dzięki którym dokładnie możesz zaplanować swój dzień co do godziny. Kalendarze książkowe 2018 charakteryzują się dużą ilością wolnego miejsca, które przeznaczone jest do zanotowania zadań.
 

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe na spirali to wygodna opcja kalendarza podręcznego, która pozwoli Tobie dokładnie zaplanować każdy dzień w roku. Jest więc to idealna propozycja zarówno dla biznesmen’ów jak i studentów czy uczniów. Nasza drukarnia oferuje druk kalendarza książkowego w dwóch wersjach: classic i premium. Okładka kalendarza premium wykonana jest z kartonu 300g.
Druk kalendarzy książkowych realizujemy w formacie B5 na papierze offsetowym 90g. 128 stron wewnętrznych z tygodniowym układem kalendarium i przestronnym miejscem na notatki doskonale sprawdza się, gdy trzeba zorganizować swój napięty grafik. Na okładce mogą Państwo umieścić ciekawą grafikę lub logo swojej firmy. Proponujemy jedną z dwóch metod uszlachetnień: folię mat i folię połysk by zabezpieczyć okładkę kalendarza.
 

Drukowanie Kalendarzy Książkowych

Kalendarze książkowe na spirali to wygodna opcja kalendarza podręcznego, która pozwoli Tobie dokładnie zaplanować każdy dzień w roku. Jest więc to idealna propozycja zarówno dla biznesmen’ów jak i studentów czy uczniów. Nasza drukarnia oferuje druk kalendarzy książkowych w dwóch wersjach: classic i premium. Okładka kalendarza premium wykonana jest z kartonu 300g. Wydruk realizujemy w formacie B5 na papierze offsetowym 90g. 128 stron wewnętrznych z tygodniowym układem kalendarium i przestronnym miejscem na notatki doskonale sprawdza się, gdy trzeba zorganizować swój napięty grafik. Drukowanie kalendarzy na rok 2018 książkowych na spirali uwzględnia także okładkę, na której mogą Państwo umieścić ciekawą grafikę lub logo swojej firmy.
 
Spirala w kalendarzu typu Premium zakryta jest grzbietem i przednią okładką, pozostając widoczną jedynie od tylnej strony. Drukowanie kalendarzy książkowych na 2018 rok na spirali można uszlachetnić jedną z dwóch oferowanych przez nas metod: folią mat i folią połysk aby zabezpieczyć okładkę.

Dostawa: 23 sierpnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

279.22

Cena brutto

343.44

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

Classic Standard

kreda połysk: 250 g (okładka), offset 90 g (wnętrze)

prostokątne

B5 (165 x 235 mm)

zadruk okładka 4/4

standard

okładka PVC, magnetyczna zakładka

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!