Podkładka pod talerz z papieru syntetycznego

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Podkładki pod talerze A3 (297 x 420 mm) to niezwykle efektowny, a zarazem funkcjonalny detal wystroju restauracji, baru, pizzerii i innych punktów gastronomicznych. Dodają wnętrzu charakteru i profesjonalizmu, ale co najważniejsze spełniają funkcję porządkowe- podkładki świetnie chronią stoliki, tym samym pomagają w utrzymaniu czystości.

 

W naszej drukarni internetowej OpenPrint.pl drukujemy podkładki technologią druku offsetowego oraz druku cyfrowego na papierze offset 90 g, co wpływa na to, że są lekkie. Dodatkowo możesz wybrać rodzaj zadruku z dwóch możliwości – zadruk jednostronny 4/0 lub dwustronny 4/4. Zadruk może być wykonany w pełnym kolorze. Dodatkowo możesz dopasować kształt narożników pod swoje indywidualne preferencje – wybierz narożniki zaokrąglone lub prostokątne.

 

Dzięki temu, że możesz dostosować wiele parametrów pod swoje preferencje, podkładki pod talerze mogą pełnić wiele funkcji. Możesz nadrukować na nich logo, informacje o obowiązujących promocjach, zdjęcia popularnych dań czy tabelę kalorii i wartości odżywczych. Możliwości jest naprawdę wiele, a podkładki zaprezentują Twój punkt gastronomiczny z najlepszej strony i zadbają o wizerunek. Dodatkowym atutem jest możliwość zadruku w pełnym kolorze. Pokaż swoją restaurację, pizzerię lub bar z jak najlepszej strony!

 

Podkładki pod talerze drukujemy już w niskim nakładzie, bo od 5 sztuk, których koszt wynosi 29.45 zł. Jesteśmy najtańszą drukarnią internetową, która posiada tak dużą ofertę.  

Dostawa: 25 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

70.74

Cena brutto

87.01

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

5

Synaps OM 135 g (syntetyczny)

jednostronny 4/0

prostokątne

A3 (297 x 420 mm)

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!