Siatka mesh

DROGI KLIENCIE! MASZ PROBLEM ZE SKLOMPLETOWANIEM ZAMÓWIENIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 50 do 1000 cm


Wymiar B: od 50 do 300 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Siatki mesh

Siatka typu mesh to wyjątkowe narzędzie reklamowe. Potocznie znana jako baner siatkowy nie posiada teoretycznie żadnych ograniczeń pod kątem wielkości. Syntetyczna tkanina siatki z nadrukiem ma bardzo szerokie zastosowanie jako tania powierzchnia reklamowa. Świetnie nadaje się jako reklama banerowa na budynki, czy nawet zasłaniająca okna, ponieważ ma względnie dużą przepuszczalność światła. Stosunkowo niewielka waga tego typu reklamy, razem z montażem, oraz mała rozdzielczość jaką powinna mieć grafika na nadruk, daje łatwą odpowiedź, gdy zastanawiają się Państwo czy lepszym rozwiązaniem będzie siatka, czy baner.Jeśli zastanawiają się Państwo gdzie tanio kupić siatkę mesh, jaka powinna być jej gramatura, czy parametry druku, nasza drukarnia online rozwiązuje wszystkie Państwa problemy. 

 

Druk siatek mesh

Oferujemy Państwu najtaniej na rynku, druk siatki w dowolnym formacie do maksymalnych wymiarów 1000 x 300 cm. Chociaż producent materiału podaje ceny za metr, nasz wygodny kalkulator od razu poda cennik dla kilku nakładów dla proponowanego przez Państwa rozmiaru. Druk siatek mesh wykonujemy w technologii druku solwentowego.

Dostawa: 29 marca.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

1 492.45

Cena brutto

1 835.71

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

400 x 150 cm

brak wykończenia

siatka mesh 270 g

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Bez względu na to czy świeci słońce, czy pada deszcz – stawiając na druk na siatce mesh w OpenPrint można mieć pewność, że umieszczona na niej wiadomość jest widoczna. To wszystko, dzięki trwałym banerom siatkowym o wysokiej jakości!

 

Zamówiona u nas siatka mesh to materiał odporny na wodę i promieniowanie UV, co czyni ją jednym z naszych najbardziej odpornych na warunki atmosferyczne produktów. Zgrzane krawędzi i oczkowanie ułatwiają jej powieszenie w dowolnym miejscu, natomiast sam slot z pomocą którego jest zbudowany siatkowy mesh materiał minimalizuje wpływ wiatru na banner, przepuszczając go na wylot. Jeśli czują Państwo, iż właśnie teraz nadszedł czas, aby zostać zauważonym przez większą ilość klientów - bez względu na prognozy pogody – baner mesh wykonany u nas to najlepszy wybór.

 

Jak w pełni wykorzystać potencjał siatki mesh?

 

Zamawiając u nas baner siatka mesh i chcąc uzyskać z niego jak najwięcej korzyści dla swoich celów marketingowych, warto zwrócić uwagę na kilka porad ze strony naszych specjalistów, którzy na temat projektowania banerów z siatki wiedzą właściwie wszystko.

 

Tkana tekstura nieznacznie zmniejsza wyrazistość obrazu, więc zachęcamy do używania prostych grafik o wysokiej rozdzielczości. Natomiast z racji tego, iż siatka mesh cennik przepuszcza światło, warto pamiętać o utrzymaniu wysokiego kontrastu w trakcie tworzenia projektu, aby zwiększyć widoczność. Z założenia, banery te powinny być widoczne z dużej odległości, więc lepiej nie używać na nich małych czcionek czy elementów.

 

Druk na siatce – robimy to najlepiej!

 

Niestandardowe banery siatkowe dla Twojej firmy.

 

Korzystanie z zewnętrznych banerów z siatki jest dobrą alternatywą dla innych niestandardowych banerów, jeśli zamierzają Państwo używać swojej reklamy na świeżym powietrzu. Dzieje się tak dlatego, że mogą wytrzymać silne wiatry na zewnątrz bez strzępienia się, zrywania lub innych uszkodzeń.

 

Oferujemy niedrogie banery z siatki mesh, które sprawdzą się w różnych środowiskach. To, co sprawia, że nasze banery z siatki są przydatne w planie marketingowym każdej firmy. Materiał jest jednocześnie lekki i wytrzymały.

 

Dlaczego warto wybrać banery siatkowe z OpenPrint?

 

Tradycyjne banery frontlight mogą się przekręcić lub przewrócić, jeśli są konsekwentnie uderzane przez silne podmuchy wiatru. Z drugiej strony, niestandardowe banery z siatki mesh są wykonane tak, aby umożliwić swobodny przepływ powietrza. Zatem, zamiast martwić się, że reklama będzie się obracać, skręcać czy opadać – lepiej jest zamówić jeden z naszych zewnętrznych banerów z siatki, które mogą łatwo rozwiązać ten problem.

 

Wraz z najnowocześniejszą technologią drukowania, którą stosujemy możemy zapewnić, że każdy klient uzyska baner o wysokiej rozdzielczości i pięknych kolorach, dlatego też będzie idealnym rozwiązaniem na wydarzenie specjalne, spotkanie lub inną okazję. Gwarantujemy, że te niedrogie banery z siatki zewnętrznej zwiększą widoczność marki na lokalnym rynku! W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.