Tablica magnetyczna

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Tablice magnetyczne

Oferujemy Państwu wydruk na tablicach magnetycznych suchościeralnych, który stanowi doskonałe narzędzie do spotkań biznesowych i wewnątrzfirmowych. Tablica magnetyczna to doskonała alternatywa dla dotychczas stosowanych tablic kredowych. Te suchościeralne umożliwiają wielokrotne zapisy – prezentacji, wykresów, wyników czy planów biznesowych i jednocześnie są zdecydowanie bardziej estetyczne, praktyczne i wygodne. Mogą posłużyć jako miejsce zapisywania planów produkcyjnych, marketingowych czy planu pracy.
Oferujemy tablice w dwóch, najczęściej wykorzystywanych formatach – 90x60 cm oraz 120x90 cm. Tablice oprawione są w ramę aluminiową – jej szerokość wynosi 2 cm. Druk wykonany jest na folii monomerycznej pokrytej następnie laminatem suchościeralnym cechującym się wykończeniem o wysokim połysku i dużą wytrzymałością.
W zestawie z oprawioną w ramę tablicą suchościeralną otrzymasz mocowania, półkę na akcesoria oraz marker do zapisów na tego rodzaju tablicach.

 

Tablica z funkcją magnetyczną i własnym nadrukiem

Oferowana tablica suchościeralna poza funkcją wielokrotnego zapisu posiada funkcję magnetyczną. Możesz wykorzystać je podczas prezentacji i oznaczania istotnych punktów i elementów. W ofercie przedstawiamy tablicę magnetyczną, suchościeralną z własnym nadrukiem. Możesz zatem zadrukować tablicę w dowolny sposób – umieszczając logo, tabelki czy wykresy to wielokrotnego zapisu. Zaleca się jednak utrzymanie białego tła dla lepszej widoczności zapisywanych elementów.

Dostawa: 30 września.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

308.00

Cena brutto

378.84

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

90 x 60 cm

folia monomeryczna + laminat suchościeralny (połysk)

rama, mocowania, półka na akcesoria i marker

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!