Wizytówki Firmowe

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Krótkie terminy realizacji wizytówek firmowych!

Druk wizytówki firmowej

Wizytówki firmowe to szybki i efektywny sposób wymiany informacji. Dają duże możliwości reklamowe w bardzo estetycznym i prostym formacie. Jako drukarnia internetowa wykonamy druk wizytówek szybko i tanio, zarówno firm jak i klientów indywidualnych.  W naszej ofercie znajdziesz dwa kształty narożników wizytówek, są to wizytówki prostokątne oraz wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami. Wymiary wizytówek, które dostępne są w naszej ofercie to 90 x 50mm oraz 85 x 55mm. Wizytówki, oprócz standardowego przekazywania informacji o marce, mogę pełnić rolę biletów bądź kuponów. 

 

Polecamy wydruk z uszlachetnieniem, które nie tylko dodatkowo zabezpieczy druk, ale i zwiększy atrakcyjność wizytówki. Efekt wizytówki premium możesz osiągnąć poprzez wybór odpowiedniego papieru, na którym wykonamy Twoje zlecenie. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście rodzai papierów, na których możemy wykonać wizytówki. Nasza drukarnia oferuje wizytówki z pokryciem folia matowa i połysk, oraz folię soft touch. Połysk możemy otrzymać za pomocą lakieru lub folii. Uszlachetnienie może występować zarówno tylko na awersie jak i obu stronach wizytówki. W wersji standardowej wizytówki zabezpieczamy lakierem offsetowym lub dyspersyjnym.
 

Druk wizytówek firmowych - cena

Cennik znajdujący się w panelu zamówienia na naszej stronie, przelicza automatycznie wszystkie wybrane przez Ciebie opcje oraz uwzględnia przypisane naszym klientom rabaty. Oferta OpenPrint obejmuje zarówno druk wizytówek z własnym wzorem, jak i projekt wykonany przez naszego grafika najtaniej wśród drukarni oferujących druk. Standardowo nie drukujemy kolorów Pantone, jednak druk offsetowy daje równie duże możliwości. Zachęcamy do zamówienia proof'u cyfrowego w celu sprawdzenia, czy kolory wydruku w palecie CMYK odpowiadają Twoim potrzebom.

 

Rodzaje wizytówek firmowych

W ofercie drukarni internetowej OpenPrint znajdziesz wizytówki dwustronne oraz wizytówki jednostronne.

 

Wizytówki jednostronne

Wizytówki jednostronne zawierają nadruk wyłącznie na jednej stronie wizytówki.

 

Wizytówki dwustronne

Wizytówki dwustronne zawierają nadruk na dwóch stronach wizytówki, przez co są bardziej efektowne i dają większe możliwości.

 

Standardowy dostawa w 2 dni robocze Ekspresowy -
Nakład (szt.) Cena netto (Cena brutto) Cena netto (Cena brutto)
50 55,44 zł (68,19 zł) -
100 62,37 zł (76,72 zł) -
250 82,17 zł (101,07 zł) -
350 95,04 zł (116,90 zł) -
500 117,81 zł (144,91 zł) -
750 153,45 zł (188,74 zł) -
1000 190,08 zł (233,80 zł) -

Dostawa: 25 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

62.37

Cena brutto

76.72

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

100

90 x 50 mm

Tintoretto Gesso 300 g (faktura filcu, biały)

dwustronny 4/4

standard

prostokątne

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Wizytówki jako niezbędne narzędzie biznesowe znacznie ewoluowały przez wiele lat, ale OpenPrint świetnie nadąża za tymi zmianami - właśnie dlatego druk wizytówek jaki oferujemy ma tak niezliczone możliwości. Współpracujemy z naszym Klientami tak, aby ostatecznie stworzyć coś, co odzwierciedla kulturę firmy i pozwala realizować jej cele marketingowe.

Profesjonalne wizytówki na zamówienie – zapraszamy!

Nasze nieskończone możliwości projektowania, najnowocześniejsza technologia drukowania i pomocny personel dają Państwu pewność stworzenia atrakcyjnej wizytówki, która odpowiednio odzwierciedla charakter firmy, a my dodatkowo zapewnimy wydruk wizytówek online w bardzo dobrej cenie. Wiemy, że prowadzenie działalności wiąże się z wysokimi wymaganiami - właśnie dlatego zaprojektowaliśmy tą stronę tak, aby każdy biznesmen mógł zaprojektować i zamówić wizytówkę łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek. Nasza drukarnia wizytówek online zajmie się pełną realizacją tego zlecenia – tak by każdy nasz Klient na każdym etapie zlecenia mógł liczyć na wsparcie drukarni. Przy wyborze odpowiedniej drukarni internetowej warto zwrócić uwagę, czy wykonuje ona jakościowy druk cyfrowy, tak aby projekt wizytówki został dokładnie odtworzony.

Zamawianie wizytówek w OpenPrint – to takie proste!

Niezależnie od tego, czy chodzi o wizytówki na zamówienie z szablonu korporacyjnej wizytówki, czy coś znacznie bardziej fantazyjnego - nasz niezawodny personel będzie stał przy Kliencie na każdym etapie procesu składania zamówienia, aby upewnić się, że ostatecznie stworzone wizytówki mają wygląd, styl i wszystkie wiadomości, których Klient oczekuje. Dzięki bogatym opcjom projektowania do wyboru i zapewnieniu krótkiego czasu realizacji – przodujemy, jeśli chodzi o drukowanie wizytówek online i obiecujemy, że staniemy na wysokości zadania. Każdy nasz Klient otrzyma zamówione wizytówki zgodnie z ustaleniami, w terminie. Jeśli chodzi o wizytówki online do wydruku, nikt nie może zapewnić większego wyboru i tak profesjonalnej jakości, jaką my Państwu oferujemy. Przy zachowaniu najwyższej jakości gwarantujemy też, że zamówione produkty zostaną dostarczone na czas, niezależnie od ilości zamówionych sztuk, wydruku w kolorze, z folią matową, czy na specjalnym papierze.

Projektowanie wizytówek!

Podczas kompletowanie zamówienia na wizytówki można u nas wybrać kolor, styl, rozmiar, wykończenie i papier – czyli wszystkie elementy, które sprawią, że ostatecznie wizytówka będzie naprawdę wyjątkowa. Z nami można wyróżnić się w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu – dzięki bogatym opcjom projektowania. Niezależnie od tego, jaka jest Państwa wizja na wizytówkę – zapewniamy najlepsze i najtańsze rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji już dziś!