Backlight

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 50 do 500 cm


Wymiar B: od 50 do 134 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybka realizacja Backlightu, w niskiej cenie!

Baner backlight

Backlight jest to materiał winylowy dostosowany do wykorzystywania w reklamach podświetlanych od tyłu. Szczególnie dobrze prezentuje się nocną porą. Źródłem światła najczęściej są żarówki umieszczone wewnątrz konstrukcji reklamy. Najczęściej swoje zastosowanie znajduje jako kaseton, panel reklamowy, ścianka stoiska targowego, czy na przystankach autobusowych. Aby prawidłowo przygotować plik zachęcamy do skorzystania z naszej instrukcji i makiety dostępnej na stronie.

 

Druk wielkoformatowy backlight

Baner reklamowy backlight produkujemy z materiału backlight 210 mic. Nadruk na baner backlight nanoszony jest technologią druku solwentowego. W ofercie naszej drukarni internetowej OpenPrint znajdziesz podstawowe wymiary banerów backlight, ale możesz również podać własny wymiar, który spełni Twoje oczekiwania.

Dostawa: 28 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

114.84

Cena brutto

141.25

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

100 x 100 cm

backlight 210 mic

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Cieszymy się, ze trafili Państwo w to miejsce naszej strony, gdzie prezentujemy bannery typu backlight - doskonały wybór do reklam podświetlanych. Oferowane przez nas w tym miejscu, podświetlane banery są wykonane z cienkiego materiału winylowego, który pozwala na przechodzenie światła od tyłu, dzięki czemu wybrany projekt ożywa w nocy. Drukowanie na podświetlanym winylu zapewni też, że Państwa zamówiona u nas backlight reklama będzie widoczna o każdej porze dnia.

Backlight bleeding co to jest i jakie niesie korzyści?

Teraz, gdy już wiedzą Państwo led backlight co to jest – chcemy zwrócić większą uwagę na korzyści, jaki ten wybór reklamy ze sobą niesie, aby mieli Państwo pewność iż warto w citylight zainwestować. Ten wybór jest elastyczny, trwały, wodoodporny - taki charakter oferowanych przez banerów winylowych sprawia, że doskonale nadają się do wielokrotnego użytku wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od Państwa potrzeb, preferencji, upodobań.

Zalecamy jednak w tym miejscu, przed wykonaniem projektu dokładnie go przemyśleć, aby móc w pełni wykorzystać potencjał jaki niesie ze sobą backlight. To znaczy zalecamy przede wszystkim, by trzymać się prostego projektu bannera. Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów reklamowych umieszczanych na zewnątrz, i w kontekście tej opcji mamy bardzo wąski zakres czasu możliwości przyciągnięcia uwagi i przekazania wiadomości naocznym przechodniom.

W tym kontekście zamawiany u nas Państwa baner powinien mieć zwięzłą wiadomość, być wystarczająco duży, aby można go było bez problemu odczytać z daleka oraz mieć ogólnie przyciągające wzrok grafiki. Tak czy inaczej, zapewniamy iż jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować i zasięgnąć porady zrobimy wszystko, co w naszej mocy by dopasować projekt i jego wykonanie do potrzeb reklamowych i budżetu, jakim Państwo dysponują.