Płyty DIBOND druk online

Płyty DIBOND

Szybka realizacja płyt DIBOND w niskich cenach!

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT

Szybka realizacja płyt DIBOND w niskich cenach!

 

 

Prezentujemy Państwu dibond - lekki materiał wykonany z dwóch arkuszy aluminium, z solidnym piankowym środkiem. Zadrukowane przez nas panele dibond cena są idealne do długoterminowych reklam zewnętrznych, gdyż są odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne czy rdzewienie. Z racji ich ogólnych, godnych uwagi właściwości zalecamy również wykorzystanie ich do użytku wewnętrznego jako wysokiej jakości elementy ekspozycji przestrzennych.

 

Zapewniamy druk pełnokolorowy – jedno bądź dwustronny, z szeroką gamą wykończeń do wyboru. W razie potrzeby z przyjemnością pomożemy w ich doborze tak, aby każdy Klient decydujący się na dibond szczotkowany u nas, był w pełni zadowolony z dokonanego wyboru.

 

Płyta dibond – niezastąpiony element kampanii reklamowej

 

Nasze płyty dibond są niezwykle trwałe. Dzięki odporności na rdzę, blaknięcie i warunki pogodowe te nienaganne podłoża z aluminium przetrwają długie lata, służąc Państwu niezmiennie w doskonałym stanie.

 

Nasze płyty Dibond są nie tylko piękne, ale przede wszystkim lekkie, mocne i wytrzymałe. Można ich z powodzeniem używać jako tablic informacyjnych i reklamowych, gdzie wymagana jest solidność i trwałość. Wysokiej jakości drukowanie w wysokiej rozdzielczości pozwala nam tworzyć ostre, wspaniałe kolory dla każdej zaprojektowanej litery i grafiki, dzięki czemu każda nasza płyta kompozytowa dibond to element, za pomocą którego można zrobić na dowolnym targecie wielkie wrażenie.

 

Lekkie, mocne i doskonałe do drukowania

 

Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, aluminiowe panele kompozytowe dibond są również niezwykle praktyczne. Posiadają także wyjątkowo gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie nadają się do drukowania dowolnej grafiki bądź tekstu.

 

Właściwości płyt sprawiają, że są bardzo popularnym zastosowaniem w tymczasowych konstrukcjach, takich jak stoiska na wystawach i targach, czy jako banery reklamowe. Każda nasza płyta kompozytowa dibond cena sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki czemu są idealnym wyborem dla całej gamy zastosowań reklamowych.

 

Szablony projektowe – prostota realizacji

 

Jeśli chcą Państwo zaprojektować u nas własny dibond realizując unikatowy pomysł na reklamę, zachęcamy do kontaktu z naszym działem graficznym. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy projektowaniu - dostępne jest nasze profesjonalne wsparcie. Wystarczy napisać lub zadzwonić do nas w biurze, a my z przyjemnością omówimy, w jaki sposób możemy pomóc.