Najtańszy druk offsetowy

Najtańszy druk offsetowy

 
Openprint
Druk offsetowy

Jako profesjonalna drukarnia z ugruntowaną pozycją na rynku, oferujemy Państwu tani druk offsetowy na różnej gramaturze papierów!

OpenPrint.pl to jedyna drukarnia offsetowa gwarantująca Klientom opiekę stałego konsultanta, który od początku do końca poprowadzi Państwa zamówienie.nasza oferta oprócz offsetu oferuje też cyfrowy, solwentowy oraz druk UV.

Jesteśmy firmą drukującą na wszystkim, dzięki czemu w OpenPrint.pl zrealizują Państwo zamówienie na druk na każdym papierze, w każdym nakładzie.

 
 
Profesjonalny sprzęt
Drukarnia offsetowa

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy, o czym świadczy niedawno przez na zakupiona maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2, która w ciągu jednej godziny może zadrukować ponad 15 tysięcy arkuszy formatu 1610x1190 mm.

Druk wykonujemy również na dwóch innych pełnoformatowych maszynach. Jako jedna z nielicznych drukarni możemy w ciągu jednej doby wydrukować ponad 35 milionów ulotek.

Dzięki w pełni wyposażonej introligatorni, możemy zapewnić tani druk offsetowy a przy tym najkrótsze terminy realizacji. Wybieraj najtańszych!

 
 
Najniższe ceny
Tani druk offsetowy

OpenPrint.pl gwarantuje najniższe ceny na rynku!

Zamawiając u nas klienci mają pewność wysokiej jakości i niskiej ceny. Sprawdź naszą profesjonalną obsługę!Zobacz nasze promocje