Płyty HIPS

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 20 do 100 cm


Wymiar B: od 20 do 200 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Ekpresowe terminy realizacji płyt HIPS!

Płyta hips

Płyty hips produkowane są z materiału polistyrenowego. Tworzywo, które wykorzystane jest do produkcji płyt hips jest lekkie oraz giętkie. Połączenie tych cech sprawia, że płyty hips znajdują powszechne zastosowanie przy zabudowach stoisk targowych, stoisk reklamowych, tablicach reklamowych oraz w kasetonach.

 

Płyta hips - nadruk

Wydruk w technologii bezpośredniego zadruku UV na powierzchni doskonale prezentuje kolory i idealnie odzwierciedla grafikę. Możliwe jest frezowanie (nacinanie) płyty do dowolnego kształtu, przez co Twoja reklama może stać się unikatowa. Aby prawidłowo przygotować plik zachęcamy do skorzystania z naszej instrukcji i makiety dostępnej na stronie.

Dostawa: 28 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

65.63

Cena brutto

80.72

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

30 x 40 cm

jednostronny 4/0

druk UV

brak wykończenia

płyta z polistyrenu biała, 1 mm, awers połysk, rewers mat

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją niestandardowych płyt hips, wykonanych z wysokiej jakości polistyrenu. Wykorzystanie tego rodzaju wytłaczanego arkusza z tworzywa sztucznego w dzisiejszych działaniach marketingowych staje się bardzo popularne, co wynika z licznych właściwości, jakie niesie taka płyta hips i jakie równocześnie w świecie promocji i działań reklamowych są bardzo doceniane.

Owe cechy materiału hips cena obejmują wysoką wytrzymałość, właściwości antystatyczne i elastyczność. Tym samym zamawiane u nas płyty tego rodzaju są użytecznymi oraz niestandardowymi opcjami stanowiącymi idealną bazę do przekazania treści marketingowych. Wystarczy zapoznać się z oferowanymi przez nas rozmiarami, kolorami i wykończeniami, aby zamawiana hips płyta była idealnie zgodna z oczekiwaniami. Nadaje się do różnych zastosowań – warto wykorzystać jej potencjał w swojej branży.

Dlaczego właśnie plyta hips?

Mocnymi stronami oferowanych tutaj płyt hips są: koszt, trwałość i łatwość wytwarzania. Zaprojektowana zgodnie z oczekiwaniami ta płyta hips cena jest półsztywnym materiałem stworzonym do długotrwałego reprezentowania marki w punkcie sprzedaży bądź dowolnym innym miejscu. Stosowany przez nas polistyren hips powstaje poprzez zmieszanie normalnego styrenu z dodatkami wzmacniającymi jego skład, co zapewnia jeszcze dłuższą wytrzymałość zamawianych u nas produktów. Dodatkowym atutem naszych płyt jest to, że wykorzystywany do ich produkcji polistyren hips jest również substancją nadającą się do recyklingu.

Hips materiał – szerokie zastosowanie

Jeśli spotykają się Państwo z tym materiałem po raz pierwszy, ale widząc w nim potencjał rozważacie jego wykorzystanie poniżej podajemy kilka przykładowych zastosowań tego materiału w działaniach reklamowych i brandingowych. Płyta hips zastosowanie to choćby menu w restauracji. Ten przypadek użycia jest szczególnie powszechny w placówkach typu fast food, ponieważ materiał ten sprawdza się doskonale nawet w warunkach wystawionych na naprawdę intensywną eksploatację. Podobnie, płyta hips sprawdzi się także znakomicie jako materiał do wykorzystania na różnego rodzaju wystawach bądź targach. Polistyren zwykle zapewnia wysoki połysk i profesjonalny wygląd i aby zmaksymalizować jego efektywność w Państwa oczach podkreślimy jeszcze, że jest to materiał lekki, trwały – spełnia wszelkie oczekiwania.

Podsumowując, płyty polistyrenowe mają w sobie tą jakość, która pozwala uchwycić i przyciągnąć uwagę konsumentów, nawet z daleka. Dobrze wykonane z pomocą naszych projektantów mogą zainicjować sprzedaż i doprowadzić do większej efektywności działań marketingowych. Zachęcamy zatem do wypróbowania tej możliwości, korzystając z naszego kreatora, wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy, a jeśli interesuje Państwa hips cena – warto zapoznać się z informacjami zawartymi w tabeli powyżej. Z pewnością zadowoli Państwo to, co w niej widoczne.