Szanowni Państwo, ze względu na zwiększoną ilość zamówień, terminy realizacji podane na stronie mogą ulec wydłużeniu, nawet o kilka dni. Za utrudnienia przepraszamy.

Folia monomeryczna mat


Wymiar A: od 50 do 150 cm


Wymiar B: od 50 do 1000 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Folie samoprzylepne

Oferujemy wydruk na foliach samoprzylepnych do zastosowań reklamowych w wersji mat i połysk, w technologii druku solwentowego. Folie monomeryczne sprawdzają się zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Bardziej elastyczne folie wylewane, często są spotykane w formie reklamy naklejonej na nierówne powierzchnie karoserii samochodów. Folie OWV to z kolei rozwiązanie przeznaczone dla okien. Folia “one way vision” sprawia, że zaklejone nią szyby stają się doskonałym nośnikiem reklamy: z jednej strony uwagę zwraca nadrukowana reklama, częściowo maskując przestrzeń wnętrza, z drugiej zaś pozwala na kontrolę przestrzeni na zewnątrz. Automatyczny cennik od razu wskaże Ci ceny dla wybranego rodzaju folii. W panelu znajdującym się powyżej znajduje się instrukcja "jak przygotować plik".
 

Folie monomeryczne matowe

Folia samoprzylepna to uniwersalna powierzchnia reklamowa. Drukowanie na folii monomerycznej odbywa się w technologii solwentu. Do Twojej dyspozycji są folie w wersji mat oraz połysk. Stosowana jest czasem również na powierzchnie okienne. Folia z szarym klejem nadaje się zarówno do szyb jak i jest dobrym rozwiązaniem naściennym. Aby dodatkowo zabezpieczyć wydruk na folii, polecamy opcję laminowania. Uniwersalne zastosowanie oraz dobra trwałość nadruku sprawia że wydruki wielkoformatowe na folii mają bardzo pozytywne opinie.

Dostawa: 18 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

447.45

Cena brutto

550.36

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

200 x 100 cm

brak laminatu

folia monomeryczna mat 100 mic

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!