Naklejki z folii monomerycznej (druk + nacinanie)

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Krótki czas realizacji naklejek z folii monometrycznej!

Naklejki samoprzylepne

Naklejki samoprzylepne z folii monomerycznej (druk + nacinanie)  w kolorze białym w wersji połysk lub mat do zastosowania na powierzchniach płaskich. Podklejona jest szarym klejem, który odpowiednio mocno przylega do zaklejonego miejsca i zapobiega przebijaniu zadruku. 
 
Na formacie o powierzchni np. 100 x 150 cm mogą Państwo umieścić naklejki samoprzylepne w dowolnej konfiguracji, ważne zmieściły się w tym formacie.. Przykładową mogą Państwo na tym formacie umieścić czerwone prostokąty, zielone kółka oraz żółte trójkąty. Wszystkie te figury zostaną wycięte na jednym arkuszu o wymiarach 100 x 150 cm.
 

Dodatkowo oferujemy Państwu następujące usługi dotyczące naklejek samoprzylepnych:

a) Naklejki samoprzylepne bez usuwania fragmentów zbędnej folii oraz bez transferu.

b) Naklejki samoprzylepne z usunięciem zbędnej foliii oraz bez transferu

c) Naklejki samoprzylepne z usunięciem zbędnej folii wraz z nałożeniem transferu  

 

Usunięcie zbędnej folii z naklejek samoprzylepnych polega na usunięciu folii, która znajduje się między naklejkami samoprzylepnymi. Dzięki temu zabiegowi, odklejanie naklejek jest zdecydowanie szybsze i prostsze.
 
Nałożenie transferu na naklejki samoprzylepne umożliwia przyklejenie np. liter na ścianę idealnie w taki sposób, w jakim zostały wycięte. Transfer jest niezbędny, jeżeli chcemy prosto nakleić napis, czy dokładnie oddać nasz wzór, który został wycięty z wielu elementów na folii.
 

Dostawa: 03 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

87.82

Cena brutto

108.02

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

128 x 100 cm

jednostronny 4/0

100 mic

folia monomeryczna połysk

brak laminatu

bez usuwania folii, bez transferu

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Naklejki z logo są ważnym narzędziem marketingowym dla każdej marki. Są tak wszechstronne, że można użyć ich do niemal wszystkiego! OpenPrint oddaje Państwu do dyspozycji stronę wyboru parametrów, która umożliwia tworzenie i zamawianie niestandardowych naklejek z logo w pełni odpowiadających nawet na najwyższe oczekiwania.

Zachęcamy do tego, by korzystać z naszego studio graficznego, aby określić dokładny projekt, rodzaj a w kolejnych krokach pożądaną ilość naklejek z logo, których Państwo potrzebują. Zamówione u nas naklejki samoprzylepne będą naprawdę pięknie prezentować wszelkie grafiki, logo czy inne dowolne projekty. Wystarczy użyć naszego kalkulatora na stronie, aby określić wymiary i pożądany nakład swojego zamówienia. Ostatnim hitem są naklejki samoprzylepne z nadrukiem, takim jak hashtagi w mediach społecznościowych lub informacje o stronie internetowej. Być może i Państwo uwzględnią ten pomysł w swoich projektach?

Drukarnia naklejek OpenPrint gdzie i jak wykorzystać zamówione projekty?

Prawda jest taka, że naklejki to bardzo wszechstronne opcje i można je śmiało wykorzystać w zależności od indywidualnych i aktualnych potrzeb marketingowych. Za pomocą naszego kreatora można z łatwością tworzyć własne naklejki z logo do laptopów, jako dodatek wizytówek, lub po prostu po to, by rozdawać na targach potencjalnym klientom czy fanom marki. Warto wiedzieć, i zamówione u nas naklejki są odporne na warunki atmosferyczne, stąd wytrzymają nawet wtedy, jeśli ktoś zdecyduje się użyć ich na zewnątrz.

Jeśli chodzi o samo przyklejenie – wykorzystujemy nowoczesne materiały i technologie, dlatego zamawiając naklejki u nas nie trzeba się martwić tematem pęcherzyków. Tym samym ich stosowanie jest zawsze przyjemne i łatwe. Dobrze się trzymają, ale kiedy przychodzi czas, aby je usunąć, nie ma z tym problemu i nie pozostawiają po sobie bałaganu. Zamówione u nas naklejki z logo sprawią, że każda marka będzie się trzymała wśród liderów w branży! Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, a w razie pytań – jesteśmy do dyspozycji.