Wizytówka z hot-stampingiem

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Wizytówki z hot-stampingiem

 

Wizytówki to najlepszy sposób na wymianę informacji. Produkt daje wiele możliwości estetycznej reklamy w prostej formie. Jako drukarnia internetowa oferujemy druk wizytówek zarówno dla agencji reklamowych, jak i firm indywidualnych.

 

Wizytówki z hot-stampingiem są produktem wyjątkowo efektownym. W ofercie dostępne są dwa formaty wizytówki - 90x50 mm oraz 85x55 mm. Hot-stamping to foliowanie metaliczne wybiórcze na gorąco. Nasze wizytówki zyskują niezwykły, błyszczący efekt.

Folia hot-stampingowa w naszej ofercie dostępna jest w różnych kolorach: złotym, srebrnym, czerwonym i czarnym. Folia może zostać wykonana jednostronnie lub dwustronnie.

 

Dodatkowo w przypadku wizytówek z hot-stampingiem możesz uszlachetnić swoją wizytówkę folią połysk, folią mat lub folią soft touch. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa jej atrakcyjność.

 

Cennik znajdujący się w panelu zamówienia na naszej stronie przelicza automatycznie wszystkie wybrane opcje oraz uwzględnia przypisane Klientowi rabaty.

 

Dostawa: 30 listopada.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

413.66

Cena brutto

508.80

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

250

90 x 50 mm

kreda mat 350 g

dwustronny 4/4

folia soft touch 1/1

złoty 1/1

prostokątne

Ręczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!