Wizytówki z hot-stampingiem

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Wizytówki w jakości premium - wykonane technologią hot stampingu!

Wizytówki z hot-stampingiem

 

Wizytówki to najlepszy sposób na wymianę informacji. Produkt daje wiele możliwości estetycznej reklamy w prostej formie. Jako drukarnia internetowa oferujemy druk wizytówek zarówno dla agencji reklamowych, jak i firm indywidualnych.

 

Wizytówki z hot-stampingiem są produktem wyjątkowo efektownym. W ofercie dostępne są dwa formaty wizytówki - 90x50 mm oraz 85x55 mm. Hot-stamping to foliowanie metaliczne wybiórcze na gorąco. Nasze wizytówki zyskują niezwykły, błyszczący efekt.

Folia hot-stampingowa w naszej ofercie dostępna jest w różnych kolorach: złotym, srebrnym, czerwonym i czarnym. Folia może zostać wykonana jednostronnie lub dwustronnie.

 

Dodatkowo w przypadku wizytówek z hot-stampingiem możesz uszlachetnić swoją wizytówkę folią połysk, folią mat lub folią soft touch. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa jej atrakcyjność.

 

Cennik znajdujący się w panelu zamówienia na naszej stronie przelicza automatycznie wszystkie wybrane opcje oraz uwzględnia przypisane Klientowi rabaty.

 

Dostawa: 03 lutego.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

442.62

Cena brutto

544.42

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

250

90 x 50 mm

kreda mat 350 g

dwustronny 4/4

folia soft touch 1/1

złoty 1/1

prostokątne

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Hot stamping to uniwersalny sposób nadania wizytówce wysokiej klasy i indywidualnego wyglądu. Zachęcamy do tego, by decydując się na wizytówki hot stamping u nas – sięgnąć po te technologicznie efekty i zadbać w ten sposób o dobre imię swojej firmy w każdym momencie. Ktoś mógłby powiedzieć, że stwierdzenie, iż zwykły detal jakim jest hot stamping może pomóc w rozwoju firmy to przesada. Jednak prawda jest taka, że liczne badania wykazały, że ludzie postrzegają tak podrasowany produkt jako coś o wyższej wartości i jakości. Czyż więc nie byłoby warto pomyśleć o dodaniu tak zwykłego i jednocześnie wyjątkowego detalu do własnych materiałów marketingowych?

Hot stamping wizytówki – świadectwo najwyższej klasy

Wizytówki z hot stampingiem wykorzystują swój potencjał za pomocą rozgrzanych matryc. Maszyna do tłoczenia nakłada folię na powierzchnię pod wysokim ciśnieniem, pozostawiając wybrany kształt matrycy na papierze i tak powstają wizytówki, które znacznie wyróżniają się na tle innych.

Zamawiane u nas wizytówki z hot stampingiem często zawierają nie tylko sam tekst, ale też pięknie wyeksponowaną grafikę, chociażby pod postacią logo. Tak przygotowana, zamówiona u nas wizytówka wyróżnia się z tłumu dzięki charakterystycznemu i przyciągającemu wzrokowi, co da Państwu tak bardzo potrzebną przewagę na tym jakże konkurencyjnym rynku. Warto skorzystać z takich efektów niestandardowych, jakie oferujemy – tym bardziej, iż są dostępne w naprawdę dobrej cenie.

Hot stamping wizytówki – jakie wykończenie wybrać?

Wizytówki robione w ten sposób mogą być wykończone różne rodzaju warstwami. Można postawić na wykończenie o wysokim połysku, albo matowe. Są też wizytówki o naprawdę specjalnym efekcie, które zyskują ciekawą teksturę i wygląd. W szczególny sposób jednak polecamy wizytówki złocone – te dopiero robią wrażenie!

Opcja hot stampingu w zasadzie może być używana na prawie każdym papierze, ale my na kanwie własnego doświadczenia stawiamy na ten typu „kreda mat”, bowiem wiemy że jego połączenie z hot stampingiem daje po prostu najlepszy efekt.

Projektowanie wizytówek z hot stampingiem

Skoro zdecydowali się już Państwo na wizytówki typu hot stamping warto tworząc projekt postarać się o to, by naprawdę mogły błyszczeć na tle innych. Aby uzyskać najlepsze wyniki warto upewnij się, że pomiędzy tłoczeniem a tłem karty jest duży kontrast. Zalecamy użyć jasnego kolory hot stampingu na ciemnym tle - lub odwrotnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości – nasi konsultanci służą fachową poradą.

Kolejna wskazówka jest taka, by w tym projekcie używać czcionek o wielkości co najmniej 8 pkt – wtedy uzyska się profesjonalnie wyglądającą treść, która na hot stampingowej wizytówce będzie naprawdę łatwa do czytania i to na pierwszy rzut oka, a to naprawdę się liczy, bowiem po co komu nawet najpiękniejsza, złocona wizytówka, jeśli nie będzie się dało z niej odczytać danych kontaktowych?

Wizytówki z hot stampingiem w OpenPrint – warto zainwestować!

Telefony komórkowe i poczta e-mail nie są w stanie zastąpić namacalnej jakości wizytówki. Gdy rozdaje się wizytówki w ramach działań biznesowych – można się skoncentrować na rozmowie - a nie na technologii. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak w przypadku każdej innej wizytówki w odniesieniu do tej z hot stampingiem najważniejsza jest również prostota. Proszę o tym pamiętać przy projekcie, a my już zajmiemy się resztą, by ta inwestycja w hot stamping naprawdę przyniosłam Państwu profesjonalny wizerunek. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z nami!