Blog

/blog/image/wizytowki.png 750 1200 OpenPrint.pl

Jakie cechy powinna posiadać nowoczesna wizytówka?

Wiele osób jest przekonanych, że czasy, kiedy korzystaliśmy z wizytówek dawno już minęły. Tymczasem okazuje się, że mimo tego, iż wiele firm przeniosło swoją działalność do Internetu, nadal się sprawdzają. Wizytówki – jak sama nazwa wskazuje – reprezentują firmę. Odpowiednio skomponowane mogą zachęcić do skorzystania z jej produktów bądź usług. Decydując się na druk wizytówek, należy jednak pamiętać, aby były to wizytówki nowoczesne.
Czytaj więcej
/blog/image/rollup-reklamowy.png 750 1200 OpenPrint.pl

Rollup reklamowy - na co zwrócić uwagę przed zamówieniem

Rollupy to nic innego, jak ścianki reklamowe, które cieszą się naprawdę bardzo dużą popularnością. Ich atutem jest ogromna funkcjonalność, która sprawia, że można wykorzystywać je zarówno stacjonarnie, jak i traktować jako reklamę mobilną. Ich montaż nie nastręcza większych problemów, a samo wykonanie nie jest zbyt kosztowne. Decydując się na zamówienie rollupu reklamowego, warto pamiętać, że dzisiaj skorzystać można z drukarni internetowej. 
Czytaj więcej
/blog/image/drukarnia-online.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Nie tylko kalendarze, czyli co jeszcze oferuje drukarnia online

Drukarnia online to miejsce, w którym każdy może zamówić szereg produktów dostępnych w drukarni stacjonarnej, ale bez wychodzenia z domu czy firmy. Oznacza to ogromną wygodę, komfort, a także oszczędność czasu. Do standardowych produktów znajdujących się w ofercie praktycznie każdej drukarni internetowej, zalicza się oczywiście kalendarze. Warto jednak pamiętać, że dobra drukarnia oferuje swoim klientom zdecydowanie więcej.
Czytaj więcej