Blog

/blog/image/drukarnia-online.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Nie tylko kalendarze, czyli co jeszcze oferuje drukarnia online?

Drukarnia online to miejsce, w którym każdy może zamówić szereg produktów dostępnych w drukarni stacjonarnej, ale bez wychodzenia z domu czy firmy. Oznacza to ogromną wygodę, komfort, a także oszczędność czasu. Do standardowych produktów znajdujących się w ofercie praktycznie każdej drukarni internetowej, zalicza się oczywiście kalendarze. Warto jednak pamiętać, że dobra drukarnia oferuje swoim klientom zdecydowanie więcej.
Czytaj więcej
/blog/image/baner-reklamowy2.png 750 1200 OpenPrint.pl

Ile kosztuje baner reklamowy - jakie składniki wpływają na jego koszt?

Nie da się ukryć, że skuteczny marketing składa się z wielu elementów. Mowa tutaj także o wszelkiego rodzaju graficznych wizualizacjach, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę klientów. Dobrym przykładem są banery, które montuje się na różnych wysokościach zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje baner reklamowy i czy rzeczywiście warto w takie rozwiązanie zainwestować. Zapraszamy do lektury! 
Czytaj więcej
/blog/image/wybor-odpowiednich-elementow-graficznych-do-katalogu.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Wybór odpowiednich elementów graficznych do katalogu. Jak dobrze dobrać czcionki, kolory i obrazy?

Katalogi mają ogromną siłę oddziaływania na decyzje zakupowe klienta. Ich skuteczność bazuje nie tylko na zawartych wewnątrz fotografiach produktów, ale też stylu, czcionkach, kolorach i grafikach. Profesjonalizm i czytelność przekładają się na zwiększenie zaufania odbiorcy do marki i całej oferty. Poznaj najważniejsze wskazówki projektowania katalogów!
Czytaj więcej