Blog

/blog/image/kalendarz.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Jaki kalendarz wybrać na nowy rok? Oferta Cię zaskoczy!

Końcówka każdego roku to dość gorący okres w wydawnictwach, w których drukuje się niezliczone ilości kalendarzy. Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie produktów reklamowych, ale również chodzi o takie, które trafiają do regularnej, detalicznej sprzedaży. Głównymi klientami są oczywiście największe sieci handlowe, które odwiedza duża liczba klientów.
Czytaj więcej
/blog/image/teczka-firmowa.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Jak uniknąć wpadki przy zamówieniu teczki z logo?

Praktycznie na każdym evencie branżowym spotykają się przedstawiciele wielu firm i wymieniają się swoimi ofertami. Materiały reklamowe wybierane są zdecydowanie wcześniej i bardzo ważne jest odpowiednie ich opakowanie, żeby kontrahent odwiedzający Twoje stanowisko mógł wyjść z kompletem potrzebnych informacji spiętych w jednym miejscu.
Czytaj więcej
/blog/image/wydruk-ulotek-to-caly-zlozony-proces.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Wydruk ulotek to cały złożony proces

Ulotka reklamowa jest jedną z tych rzeczy, którą posiada praktycznie każda duża firma. Rodzajów ulotek reklamowych jest wiele, może to być ulotka z menu restauracji lub gazetka reklamowa , którą sklepy wielkopowierzchniowe rozdają dla klientów odwiedzających sklep lub zatrudniają osoby do ich kolportowania w różnych lokalizacjach...
Czytaj więcej