Rękawiczki nitrylowe, Maski higieniczne, Żele antybakteryjne - WYSYŁKA 24H! - Maski na twarz, rękawiczki higieniczne - Dostępne HURTOWE ILOŚCI! ZAMÓW!

Blog

/blog/image/baner.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Czy baner reklamowy skutecznie przyciąga uwagę klientów? To zależy!

Szybki i tani sposób na skuteczną reklamę? Tak, jest na to rozwiązanie, a mianowicie jest to baner reklamowy. Możemy spotkać taką formę reklamy w przeróżnych miejscach, najczęściej stosowanych w użytku zewnętrznym. Najwięcej banerów możemy zaobserwować podczas wyborów, czy to prezydenckich czy samorządowych, jest ich naprawdę bardzo dużo. Ale czy tylko do tego są stosowane? Oczywiście, że nie! Jeżeli potrzebujesz zareklamować swoją firmę na krótki okres czasu, w rozsądnej cenie i trudnych warunkach atmosferycznych, to baner reklamowy jest właśnie strzałem w dziesiątkę!
Czytaj więcej
/blog/image/plakaty-na-zamowienie-jako-sposob-na-wypromowanie-kazdego-wydarzenia-openprint.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Plakaty na zamówienie jako sposób na wypromowanie każdego wydarzenia.

Szykujesz się do wypromowania wydarzenia masowego? Nie wiesz od czego zacząć? Pozwól, że w tym pomogę. Jeden z podstawowych elementów promocji wydarzenia, koncertów czy nawet wydarzeń sportowych jest plakat reklamowy. Plakaty można spotkać na ulicach, przystankach autobusowych, słupach reklamowych czy nawet na budynkach. Jest wpisany w naszą codzienność i niektórych już nawet nie potrafimy zauważyć. Co możesz zrobić, żeby Twój plakat został zauważony?
Czytaj więcej
/blog/image/plyta-dibond.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Dlaczego płyty dibond są wyborem tak wielu firm? Podpowiadamy

Reklama outdoorowa jako jeden z elementów dobrze prowadzonego biznesu, musi zostać dobrze przemyślana. Na przestrzeni kilku ostatnich lat reklamy zewnętrzne zmieniły się całkowicie, dzięki temu mamy ogromne możliwości zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców. Materiał, na którym zostanie utrwalony nasz projekt musi być odporny na warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne, musi być po prostu niezniszczalny. Ale zaraz, czy istnieje taki produkt? W tym wypadku na sam początek wysuwa się płyta, ale nie byle płyta, tylko płyta dibond
Czytaj więcej