Blog

/blog/image/personalizowana-pocztowka.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Personalizowana pocztówka dla Twojej firmy? To możliwe!

Pocztówka to produkt, który może połączyć Twoją firmę z pracownikami lub kontrahentami szczególną więzią. Komunikaty, które z jej pomocą przekazujesz, mogą być czymś wyjątkowym – świątecznym, miłym czy po prostu okazyjnym. W wielu takich sytuacjach wykorzystuje się moc cyfryzacji, ale nigdy nie zastąpi ona siły gestu, jakim jest karta pocztówkowa.
Pocztówki możesz użyć w swojej firmie jako szczery gest okazyjny lub po prostu jako reklamę konkretnych produktów czy projektów.
Czytaj więcej
/blog/image/jak-zrobic-gazetke-promocyjna.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Jak zrobić gazetkę promocyjną? Przedstawiamy wszystkie etapy produkcji

Gazetki reklamowe stanowią proste i szybkie narzędzie reklamowe, do użycia chociażby w sklepach, sieciach handlowych czy hurtowniach. Wykorzystywane są przede wszystkim do przedstawienia aktualnej oferty. Możesz drukować je regularnie, aby Twoi Klienci zawsze mieli dostęp do aktualnych nowości czy promocji. Uwagę przyciągać może sam projekt graficzny w ciekawych kolorach i układach. Zależnie od ilości informacji, czy reklamowanych produktów wybrać możesz odpowiedni rodzaj gazetki reklamowej – od standardowej składanej po gazetkę klejoną.
Czytaj więcej