Blog

/blog/image/katalog-reklamowy.png 750 1200 OpenPrint.pl

Jak prawidłowo stworzyć katalog reklamowy?

Jednym z narzędzi reklamy jest katalog reklamowy. Trudno bez niego wyobrazić sobie udział na targach branżowych czy różnego rodzaju konferencjach. To właśnie katalog można wręczyć potencjalnym klientom odwiedzającym firmowe stoiska. Decydując się na przygotowanie katalogu, warto pamiętać, że będzie on pełnił funkcję wizytówki firmy. Dlatego tak ważne jest, aby był wykonany na naprawdę wysokim poziomie. Druk katalogów warto powierzyć więc doświadczonej, renomowanej drukarni. Zanim jednak trafią one do druku muszą być właściwie przygotowane. O czym pamiętać, tworząc katalog reklamowy?
Czytaj więcej
/blog/image/folia-reklamowa-wylewana-samochodowa.png 750 1200 OpenPrint.pl

Jak zaprojektować folię reklamową do oklejenia samochodu?

Coraz więcej firm decyduje się na folie reklamowe, które są przeznaczone do oklejania samochodu. To doskonała forma reklamy. Decydując się na to rozwiązanie, warto pamiętać, że folia reklamowa jest bardzo trwała. Jej nałożenie wymaga czasu i niezwykłej dokładności. W przeciwnym razie efekt będzie daleki od zamierzonego. Obecnie folie reklamowe można zamówić w drukarniach internetowych. Pojawia się jednak pytanie, jak zaprojektować folię. Podpowiadamy, o czym pamiętać, aby cieszyć się perfekcyjnie prezentującą się folią reklamową.
Czytaj więcej
/blog/image/drukarnia-online_2.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

O czym warto pamiętać, składając zamówienie w drukarni online?

Coraz większą popularnością cieszy się drukowanie online. Jest to niezwykle wygodna forma składania zamówienia na materiały. Decydując się na skorzystanie z usług drukarni internetowej, warto jednak wiedzieć, o czym pamiętać, aby złożyć zamówienie, nie popełniając istotnych błędów. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się perfekcyjnie wykonanymi materiałami, które zostaną dostarczone pod wskazany adres. Przedstawiamy garść wskazówek, dzięki którym przejście przez proces składania zamówienia nie będzie skomplikowane.
Czytaj więcej