Rollup Standard

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Krótkie terminy realizacji i niskie ceny wydruku rollupów!

Kiedy pojawia się potrzeba zabrania reklamy ze sobą, doskonałym rozwiązaniem są reklamowe stojaki prezentacyjne z wydrukiem. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle tanio standardowe roll-up’y, a także x-banery. Dla wyjaśnienia co to jest stojak reklamowy roll up czy x-baner, polecamy zapoznanie się z wizualizacją dostępną pod poniższym opisem.

 

Druk roll-up’u czy x-baneru odbywa się na zupełnie nieprzezroczystym materiale blackout, dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa również stojak reklamowy roll up z wydrukiem dwustronnym. Blackout ma dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne, więc świetnie sprawdza się jako banner zewnętrzny, typu outdoor. Montaż roll-up’u czy x-baneru jest dużo prostszy niż standardowych banerów. Proste rozkładanie stelaża z nadrukiem na zewnątrz, pozwala w kilka minut zaprezentować Państwa firmę z najlepszej strony, a produkcja reklamy w naszej drukarni, pozwala zrobić to najtaniej. Dla roll-upów typu standard proponujemy trzy najbardziej uniwersalne wymiary. Dzięki temu możemy zaoferować również bardzo tani druk samego wnętrza reklamy na stand reklamowy. Aby tekst i grafika reklamy były dobrze czytelne proponujemy aby projekt na x-stand lub roll up z wydrukiem miał rozdzielczość 150 do 200 dpi. Względnie duże rozmiary jakie ma mini baner w stojaku, dają duże możliwości kreatywnego designu, jednak trzeba pamiętać jak odpowiednio przygotować rozmiar grafiki, zawierając w niej spady oraz stosunkowo duży margines u dołu baneru. Dzięki temu reklama będzie czytelna i estetyczna.

 

Roll up cena

Cena wybranego roll upu zostanie wyliczona automatycznie gdy tylko zostanie określona specyfikacja, czyli format i materiały z jakich ma się składać Państwa roll up. Ceny w kalkulatorze online przedstawia koszt netto i brutto. Dzięki tej funkcji można w prosty sposób zamówić roll up, a cenę dostosować do swoich możliwości finansowych.

 

Roll-up Exclusive

Roll up na zamówienie typu Exclusive posiada największe obciążenie spośród dostępnych w naszej ofercie, tym samym posiada największą stabilność. Produkowany jest w trzech formatach: 85x200cm o wadze 4,0kg, 100x200cm o wadze 4,6kg oraz 120x200cm o wadze 5,5kg, z zadrukiem jednostronnym lub dwustronnym na materiale blockout 330g. Stand reklamowy sprawnie zwija się i rozwija za pomocą automatycznego mechanizmu.

 

Roll-up Double (dwustronny)

Roll up na zamówienie typu Double przeznaczony jest do prezentacji dwustronnej. Dzięki zastosowaniu dwóch powierzchni zadruku, grafika na obu stronach może być różna. Produkowany jest w dwóch formatach: 85x200cm o wadze 4,9kg i 100x200cm o wadze 5,7kg na materiale blockout 330g. Tego typu roll up z wydrukiem sprawnie zwija się i rozwija za pomocą automatycznego mechanizmu.

 

Roll up z wydrukiem

Wydruk do roll-up’a stanowi wymienny wkład, który można umocować w mechanizmie kasety. Dostępny jest w trzech formatach: 82x200cm, 100x200cm oraz 120x200cm na tworzywie blockout 330g.

 

Wydruk roll-up'a Double

Wydruk do roll-up’a double stanowi wymienny wkład, który można umocować w mechanizmie kasety. Dostępny jest w trzech formatach: 82x200cm i 100x200cm na tworzywie blockout 330g.

 

X-Banner

X-Baner to najlżejszy i najtańszy stojak reklamowy dostępny w naszej drukarni. Wydruk na tworzywie blockout 330g o formacie 80x180cm rozpięty jest na tzw. “pajączku” - systemie wykonanym z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego.

 

Wydruk do X-Banera

Wydruk do X-Banera stanowi wymienną grafikę, którą możesz umocować do posiadanego już systemu. Produkowany jest w formacie 80x180mm na tworzywie blockout 330g.

 

Dostawa: 01 lutego.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

350.88

Cena brutto

431.58

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

120 x 200 cm

blockout 440 g

2.8 kg

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

Czym są rollupy?

Nie ma bardziej lubianego systemu wystawienniczego na rynku, aniżeli właśnie rollupy. Roll up reklamowy można poznać przede wszystkim po jego unikatowej konstrukcji, na którą składa się:

  • - kaseta (tam zwijana jest grafika),
  • - nadruk.

 

Roll up wyróżnia się również niewielką wagą, przy równoczesnym zapewnieniu dużej powierzchni do reklamy. W naszej ofercie mogą Państwo dostać rollupy w różnych rozmiarach i z kasetami o różnym kształcie, aby gotowy produkt reklamowy był maksymalnie dopasowany do potrzeb i preferencji.

 

Jak zaprojektować rollup?

Aby stand reklamowy typu roll up zapewnił najskuteczniejszą formę reklamy – konieczne jest zaprojektować jego powierzchnię, uwzględniając przy tym aspekty, takie jak:

  • - szerokość kasety
  • - miejsce ekspozycji reklamy

 

Grafika umieszczona na roll upie musi być dostosowana do szerokości kasety oraz odległości, z jakiej będzie oglądana. Roll upy w każdym przypadku powinny być zwięzłe, czytelne i przyciągające wzrok. Oczywiście w OpenPrint mogą Państwo liczyć na fachową poradę dotyczącą projektowania – w tym celu zachęcamy do kontaktu.

 

 

 

Z biegiem lat, bannery typu roll up zyskały sporą popularnością. Dzisiaj przy wszystkich okolicznościach i dowolnych wydarzeniach promocyjnych, firmy decydują się korzystać z tego typu bannerów, zwracając uwagę na ich wyjątkowe zalety. W końcu co jak co, ale roll up bez wydruku może być bardzo praktycznym rozwiązaniem, prezentując pięknie biznesową wiadomość przez określony czas, a gdy nadejdzie na to pora można go z łatwością i bezpiecznie przechowywać aż do następnego dużego wydarzenia, gdzie znów będzie cieszyć swoim designem.

 

Dlaczego rollup OpenPrint to dobry wybór?

 

Prosty, ale skuteczny – roll up bez kasety z naszej oferty może być zaprojektowany tak, aby spełnić szereg praktycznych i esteycznych potrzeb od ukierunkowanego brandingu, po zwiększenie widoczności marki w czasie korporacyjnej imprezy. W OpenPrint, pomożemy Państwu lepiej poznać te możliwości, a przede wszystkim robiąc wszystko co w naszej mocy, by wykonany tutaj roll up reklamowy spełniał Państwa wymagania.

 

Roll-up - specjalista od skutecznej reklamy

 

Taki rollup to najlepszy sposób, by zwrócić uwagę na swoją firmę i sprzedawać więcej produktów. Ciekawe jest to, że roll up wymiary można zaprojektować tak by najważniejsze informacje były na wysokości wzroku, dzięki czemu ludzie nie będą w stanie przegapić dedykowanej im kampanii promocyjnej. Co więcej, takie roll-upy są łatwe w konfiguracji i transporcie. Idealny na stoisko targowe, czy nawet do wykorzystania w sklepie.

 

Fantastyczny roll up design w najniższej cenie – to właśnie możemy Państwu zaproponować. Jest to wynikiem stosowanego przez nas procesu produkcji, który z biegiem lat został zoptymalizowany do perfekcji. Nasze roll-upy są drukowane w krystalicznie wydajny i przemyślany sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów, aby mogli Państwo w profesjonalny sposób dotrzeć do wszystkich klientów - nasz roll up reklamowy to doskonała metoda.

 

Niestandardowe banery typu Roll Up

 

Nasze rollupy są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, ale niezmiennie zapewniają jakość, obok której nie przechodzi się obojętnie. Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to zamówić u nas taki baner i w krótkim czasie rollup reklamowy będzie kompletnie gotowy do pokazania na targach potencjalnym klientom czy partnerom biznesowym. Po zakończeniu korzystania z rollupa wystarczy po prostu spakować go i czekać na kolejną okazję, by po raz kolejny z powodzeniem go zaprezentować. Wydruk jaki wykonujemy jest naprawdę wysokiej jakości, więc nie trzeba się martwić, iż po złożeniu rollupa nie będzie się nadawał do godnej reprezentacji firmy. Samo zamawianie projektu rollupu na naszej stronie jak widać jest bardzo łatwe. Każde zamówienie to dla nas priorytet, dlatego dajemy słowo, iż nie będą musieli Państwo długo czekać na jego realizację. Dla nas każdy klient jest ważny a każde zadanie staje się nowym, kreatywnym wyzwaniem.

 

Czy mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej usługi lub jakości? Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem dogodnej formy komunikacji.

Rodzaj Rollup a branża

Druk rollupów to coś, na co powinien zdecydować się każdy właściciel firmy, szczególnie wtedy, gdy posiadamy możliwość uczesnictwa w jednym z brandowych targów. Reklama roll up umożliwia bowiem dotarcie to klienta bardzo niskim kosztem, co z pewnością przełoży się na zamówienia. Druk roll up, któremu towarzyszy wysoka jakość nadruku (którą zapewnia nasz rollup standardowy) to realizacja już w kilka dni! Ważne jest aby pamiętać o tym, że roll up z nadrukiem wykonany jakościowo to nie wszystko! Równie ważny jest też materiał oraz technika montażu. Należy zadbać o to aby konstrukcja była stabilna, a produkty zobrazowane na projekcie dobrze widoczne, tylko wtedy rollupy reklamowe dadzą najlepszy efekt. Jeśli nie mamy możliwości zadbania o umiejscowienie naszej reklamy, a chcemy aby był to roll up z nadrukiem, to możemy skorzystać z wielu dostępnych na rynku wersji, takich jak np stojak roll up. Jak sama nazwa wskazuje jest to najlepszy wybór roll upu, szczególnie wtedy, gdy chcemy aby nasz roll up nie był do niczego przymocnowany. Nasz stojak reklamowy rollup sprawdzi się zarówno na targach, jak i na chodniku, przed naszą działalnością.