Ulotki z hot-stampingiem

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Hot stamping na ulotkach - jakość premium, w niskiej cenie!

Ulotki z hot-stampingiem 

Ulotki stały się najbardziej popularnym nośnikiem reklamy. Aby mogły stać się efektywnym elementem kampanii reklamowej, należy produkt zaprojektować tak, aby w przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta.
Poprzez bogaty wybór rodzajów produktu możesz stworzyć ulotki, które w pełni usatysfakcjonują Twoich klientów. Ulotki z hot-stampingiem możesz zamówić w trzech podstawowych format – A6 (105x148 mm), A5 (148x210 mm) oraz DL (99x210 mm).


Hot-stamping to foliowanie metaliczne wybiórcze na gorąco. Nasze ulotki zyskują niezwykły, błyszczący efekt.
Folia w naszej ofercie dostępna jest w różnych kolorach: złotym, srebrnym, czerwonym i czarnym. Folia może zostać wykonana jednostronnie.


Dodatkowo w przypadku ulotek z hot-stampingiem możesz uszlachetnić swój produkt folią połysk, folia mat lub folią soft touch. Uszlachetnienie stanowi nie tylko dodatkowe zabezpieczenie druku, ale i zwiększa jej atrakcyjność.

Cennik znajdujący się w panelu zamówienia na naszej stronie przelicza automatycznie wszystkie wybrane opcje oraz uwzględnia przypisane Klientowi rabaty.

Dostawa: 02 lutego.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

1 750.12

Cena brutto

2 152.65

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

3000

A5 (148 x 210 mm)

karton arktika 300g

jednostronny 4/0

folia połysk 1/0

złoty 1/0

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Hot stamping jest specjalnym efektem, w którym ciepło, nacisk i metaliczna folia są wykorzystywane do tworzenia efektu metalicznego na niektórych obszarach naprawdę wyjątkowych ulotek. Dodatkowego „smaczki” dodaje fakt, iż takie ulotki z hot stampingiem można wykonać w wielu różnych kolorach.

Tej metody można użyć niemalże na wszystkich rodzajach produktów – znane są wizytówki, broszury, torby i wszystko inne z hot stampingiem, ale to właśnie ulotki zdają się być najbardziej interesującym produktem i narzędziem reklamowym zarazem. Tworzony w OpenPrint tego rodzaju efekt zapewnia nadrukowanemu wzorowi błyszczący, jakże wyjątkowy wygląd. Wiele firm lubi drukować na ulotkach swoje logo właśnie za pomocą tej techniki – być może i Państwo się skuszą, do czego to oczywiście serdecznie zachęcamy.

Dlaczego ulotka hot stamping w OpenPrint?

OpenPrint to internetowa firma poligraficzna oferująca wysokiej jakości druk (głównie dla celów promocyjnych i biznesowych) w naprawdę przystępnych cenach. Zachęcamy do tego, by przesłać nam w tym miejscu swój własny projekt – jest to niesamowicie proste zadanie do wykonania. Jeśli natomiast jeszcze Państwo nie posiadają takowego, żaden problem, bowiem wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać pomoc od naszych utalentowanych i innowacyjnych projektantów. Nasz przyjazny personel służy pomocą za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu.

To jednak nie wszystko – warto też spojrzeć na to, ze wraz z powiększaniem zamawianego nakładu można liczyć na naprawdę korzystniejszą cenę. Wszystkie ceny za ulotki z hot stampingiem mogą Państwo znaleźć bezpośrednio na tej stronie internetowej, natomiast jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia lub dostosowania - zapraszam do kontaktu już teraz. Gwarantujemy pełną satysfakcję!