Zaproszenia z personalizacją

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybki druk zaproszeń w niskich cenach!

Zaproszenia z personalizacją

 

W naszej ofercie znajdziesz ofertę druku zaproszeń w atrakcyjnych cenach. Wydruki zaproszeń dotyczą zarówno wydarzeń okazjonalnych, jak i oficjalnych imprez, np. firmowych.

Do wyboru oddajemy Ci 6 formatów zaproszeń spersonalizowanych, w formach prostych i składanych.

Zaproszenia drukujemy na papierze kreda mat 350g. Możesz je zadrukować jednostronnie lub dwustronnie.

 

 

W tej ofercie najważniejsza jest jednak możliwość spersonalizowania zaproszeń, co pozwala na umieszczenie indywidualnych danych dla każdego zaproszenia, np. imienia i nazwiska .

 

Aby dodatkowo podkreślić walory produktu, możesz zlecić nam dodatkowe pokrycie zaproszeń folią mat lub folią soft touch jednostronnie. Takie uszlachetnienie użytku wpływa również na przedłużenie jego żywotności.

 

 

Dostawa: 31 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

110.57

Cena brutto

136.00

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

100

A6 pion (105 x 148 mm)

kreda mat 350 g

jednostronny 4/0

standard

2

dane personalizacyjne

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Serdecznie zapraszam do tego, by zamówić u nas przystępne cenowo, ale za to jakże efektowne zaproszenia na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy mają to być zaproszenia personalizowane z okazji zbliżającej się konferencji biznesowej, zaproszenia na urodziny, zaproszenia na ślub, czy nawet zaproszenia komunijne personalizowane – są Państwo w odpowiednim miejscu, bowiem w OpenPrint mamy wszystko, czego trzeba by stworzyć te idealnie dopasowane do potrzeb i w cenie, która spodoba się każdemu zamawiającemu.

Piękne zaproszenia w dobrej cenie – tylko w OpenPrint!

Każda wyjątkowa okazja zaczyna się od zaproszenia na zabawę. Odpowiednie zaprojektowane zaproszenia są niezbędne do tego, aby nadać ton planowanej uroczystości. Bez względu na rodzaj wydarzenia, OpenPrint oferuje Państwu szeroki wachlarz stylów i wzorów, które pomogą ożywić każdą imprezę. Można wybierać zaproszenia na podstawie motywów imprezowych, lub też można wysłać do nas spersonalizowany projekt zaproszeń, które mają dokładnie taką paletę kolorów, jakiej Państwo oczekują – a my zajmiemy się jej wiernym odwzorowaniem za pomocą nowoczesnych technologii druku.

Tworzenie zaproszeń w OpenPrint to sama przyjemność!

OpenPrint oferuje więcej niż wystarczającą liczbę opcji personalizacji zaproszenia, aby zainspirować każdego planującego organizację wyjątkowego zaproszenia. Mogą Państwo wybierać spośród eleganckich szablonów zaproszeń lub wybrać personalizowane zaproszenia z matowym wykończeniem, aby zwiększyć ich atrakcyjność.

Jeśli natomiast planują Państwo wielką imprezę dla najmłodszych, nasza drukarnia również oferuje mnóstwo opcji i kolorów, które z łatwością połączą się z popularnymi tematami przyjęć dla dzieci. Zaproszenia na wszelkie inne niezapomniane wydarzenia również są możliwe do wykonania właśnie tutaj, właśnie u nas, w OpenPrint nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń!

Zachęcamy do tego, by wykorzystać umieszczone w naszym kreatorze parametry, aby stworzyć eleganckie zaproszenie na każdą z okazji. Po tym wszystkim, co zostało powiedziano warto od razu pomyśleć o podziękowaniach, które wyśle się gościom po ich uczestnictwie w tej specjalnej okazji, aby dać im znać, jak bardzo docenia się ich frekwencję i czas.

Planowanie imprez może być trudnym procesem, ale wybranie doskonałego zaproszenia już na samym początku pozwoli Państwu zaoszczędzić trochę czasu, tym bardziej, iż w tej kwestii jak najbardziej służymy pomocą.