Clipboardy

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Ekspresowa realizacja clipboardów!

Clipboard - podkładka do notowania

Jeżeli jesteś zainteresowany podkładką do notowania (clipboard), to z pewnością jesteś świadom, jak ważny jest profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Clipboard z nadrukiem to profesjonalny, funkcjonalny i wygodny sposób na prezentację Twojej firmy. Clipboard jest przydatny podczas codziennej pracy z dokumentami.

 

Clipboard - specyfikacja

Produkt ten wykonujemy w różnych konfiguracjach. Każdy clipboard reklamowy może posiadać dowolny nadruk zgodny z Twoim projektem. Drukujemy go dwustronnie (4/4) w formacie A4 na papierze kreda połysk 130g, który pokrywa tekturę o grubości 2,75mm. Dodatkowo proponujemy wykończenie clipboardu jednym z pięciu rodzajów uszlachetnień, które gwarantują jego trwały i niepowtarzalny wygląd. Klip trzymający wszystkie dokumenty razem, nie pozwoli zapomnieć Ci o żadnej istotnej informacji.

Dostawa: 26 października.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

420.34

Cena brutto

517.02

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

5

A4

kreda połysk 170 g, tektura o grubości 2,5 mm

dwustronny 4/4 (zadruk oklejki i wyklejki)

folia połysk 1/1

standardowy - metalowy klip WCL 100 + uchwyt na długopis

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Następnym razem, gdy Państwa klienci będą mieli do wykonania ważną prezentację, Państwa marka może im pomóc w pełni przygotować się do tego występu! Dostępne w tym miejscu spersonalizowane clipboardy są idealne do organizowania dokumentów, notatek i wartościowych zapisków. Dzięki zapewnianym przez nas sporym możliwościom personalizacji – oferowane clipboardy reklamowe są również świetne do promowania biznesu, ponieważ będą znakomicie prezentować umieszczone na nich logo za każdym razem, gdy klienci zdecydują się z nich skorzystać.

Dlaczego deska z klipsem od Openprint?

Mamy dla Państwa ogromny wybór personalizacji tych markowych materiałów biurowych, w tym opcje umieszczenia na clipboardzie logo, dzięki czemu będzie się naprawdę świetnie nadawał do skutecznego marketingu biznesowego. Jesteśmy przekonani, że taki tradycyjny clipbard w formacie A4 sprawdzi się jako skuteczny produkt promocyjny w formie podarku dla każdego, kto pracuje w biurze.

Co więcej, warto zamówić clipboardy z nadrukiem właśnie u nas, bowiem mamy przyjemność zaoferować naszą najlepszą gwarancję ceny w zależności od wybranego nakładu - dzięki czemu mogą mieć Państwo gwarancję uzyskania najwyższej wartości za każdym razem, gdy dokona się u nas zamówienia, aby promować swoją markę.

Moc personalizacji clipbaordów

Oferujemy opcję wykonania clipboardów z najlepszego papieru, ale z możliwością różnego rodzaju wykończenia. Spersonalizowane clipboardy promocyjne powinny jednak bez względu na personalizację zawierać logo na wybranej części. W razie wątpliwości co do ostatecznego wyglądu projektu – służymy pomocą.

Oprócz tradycyjnego clipboarda reklamowego oferujemy także wielofunkcyjne z miejscem na długopis, które będą jeszcze chętniej używane przez partnerów biznesowych czy klientów, pośród których zdecydują się je państwo rozprowadzić. Jeśli chcą Państwo czegoś więcej niż automatycznego sprawdzenia projektów – prosimy wybrać opcje sprawdzenia przez jednego z naszego konsultantów, który nie tylko baczniej spojrzy na jakość zamawianego u nas produktu, ale też na życzenie przedstawi Państwu niestandardowe możliwości jego dostosowania do celów marketingowych. Warto z takiej opcji skorzystać już za niewielką dopłatą.