clipboardy druk online

clipboardy

Ekspresowa realizacja clipboardów!

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT

Ekspresowa realizacja clipboardów!

 

 

Następnym razem, gdy Państwa klienci będą mieli do wykonania ważną prezentację, Państwa marka może im pomóc w pełni przygotować się do tego występu! Dostępne w tym miejscu spersonalizowane clipboardy są idealne do organizowania dokumentów, notatek i wartościowych zapisków. Dzięki zapewnianym przez nas sporym możliwościom personalizacji – oferowane clipboardy reklamowe są również świetne do promowania biznesu, ponieważ będą znakomicie prezentować umieszczone na nich logo za każdym razem, gdy klienci zdecydują się z nich skorzystać.

Dlaczego deska z klipsem od Openprint?

Mamy dla Państwa ogromny wybór personalizacji tych markowych materiałów biurowych, w tym opcje umieszczenia na clipboardzie logo, dzięki czemu będzie się naprawdę świetnie nadawał do skutecznego marketingu biznesowego. Jesteśmy przekonani, że taki tradycyjny clipbard w formacie A4 sprawdzi się jako skuteczny produkt promocyjny w formie podarku dla każdego, kto pracuje w biurze.

Co więcej, warto zamówić clipboardy z nadrukiem właśnie u nas, bowiem mamy przyjemność zaoferować naszą najlepszą gwarancję ceny w zależności od wybranego nakładu - dzięki czemu mogą mieć Państwo gwarancję uzyskania najwyższej wartości za każdym razem, gdy dokona się u nas zamówienia, aby promować swoją markę.

Moc personalizacji clipbaordów

Oferujemy opcję wykonania clipboardów z najlepszego papieru, ale z możliwością różnego rodzaju wykończenia. Spersonalizowane clipboardy promocyjne powinny jednak bez względu na personalizację zawierać logo na wybranej części. W razie wątpliwości co do ostatecznego wyglądu projektu – służymy pomocą.

Oprócz tradycyjnego clipboarda reklamowego oferujemy także wielofunkcyjne z miejscem na długopis, które będą jeszcze chętniej używane przez partnerów biznesowych czy klientów, pośród których zdecydują się je państwo rozprowadzić. Jeśli chcą Państwo czegoś więcej niż automatycznego sprawdzenia projektów – prosimy wybrać opcje sprawdzenia przez jednego z naszego konsultantów, który nie tylko baczniej spojrzy na jakość zamawianego u nas produktu, ale też na życzenie przedstawi Państwu niestandardowe możliwości jego dostosowania do celów marketingowych. Warto z takiej opcji skorzystać już za niewielką dopłatą.