Płótno canvas

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 30 do 120 cm


Wymiar B: od 30 do 150 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Ekspresowa realizacja płótna canvas!

Płótno Canvas

W ofercie drukarni internetowej OpenPrint znajdą Państwo płótno canvas. Płótno canvas idealnie nadaję się do prezentowania fotografii, czy aranżacji wnętrz, Dzięki atrakcyjnej strukturze, płótno canvas może również przyciągać uwagę jako niestandardowa forma reklamy. Płótno cavas powstało z naturalnych włókien, które składa się na gramaturę 400g.

 

Druk na płótnie Canvas

Dzięki możliwości podania własnych wymiarów nadruku na płótnie canvas, mogą Państwo idealnie zaplanować umiejscowienie płótna. Nadruk na płótnie canvas wykonujemy w technice druku solwentowego.   Dodatkowo, możemy oprawić w ramkę płótno.

 

Dostawa: 27 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

79.73

Cena brutto

98.07

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

60 x 40 cm

canvas 400 g naturalne włókna

nie

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Oferowane przez nas wydruki na płótnie są marketingową doskonałością - potrafią zwrócić uwagę każdego przechodnia (czyt. potencjalnego klienta bądź partnera biznesowego). Powiedziawszy to, chcemy zaznaczyć, że obrazy na płótnie które zdecydują się Państwo u nas zamówić mogą być dowolną grafiką. Mogą to być obrazy drukowane na płótnie przedstawiające zdjęcia z firmowej wycieczki, grafika związana z prezentacją nowego produktu lub związana z jakimkolwiek innym wydarzenie, które odgrywa istotną rolę w Państwa biznesie. Wydruki na płótnie oferowane przez OpenPrint mają w sobie wszystko czego trzeba, aby dodać blasku pustej przestrzeni na ścianie w biurze czy w dowolnym miejscu.

Nowoczesne obrazy na płótnie – częstujemy inspiracjami!

Jeśli podobają się Państwu obrazy canvas, ale brakuje Państwu kreatywnych pomysłów na to, jak je wykorzystać w zakresie własnego brandingu - zawsze można skorzystać z usług naszego studio graficznego, które na pewno jest gotowe przekazać projekty zgodne z inspiracjami i wymaganiami. Zatem OpenPrint to nie tylko możliwość zamówienia wysokiej jakości produktu końcowego, ale też pomoc w znalezieniu interesującego sposobu używania potencjału wydruków na płótnie w ramach Państwa celów prywatnych, jak i marketingowych. Najważniejsze jest jednak to, że zapewniamy naszym klientom obrazy drukowane na najwyższej jakości płótnie.

Naszą cechą rozpoznawczą jest bowiem dostarczanie najwybitniejszych wydruków na płótnie z nadesłanych z pomocą tej strony projektów i zdjęć. Nigdy nie idziemy na kompromis z jakością, a wszystko to w najbardziej konkurencyjnych cenach. Wystarczy skorzystać z konfiguratora dostępnego na tej stronie internetowej, aby znaleźć najbardziej odpowiedni pomysł na wydruk na płótnie – czy ma być z oprawą czy bez, w jakim dokładnie formacie i nakładzie. Zachęcamy też do zaznaczenia, czy przesłany projekt ma być sprawdzany automatycznie czy za niewielką opłatą – przez jednego z naszych pracowników.

Wysoce spersonalizowane obrazy drukowane na płótnie – zapraszamy!

Tylko w OpenPrint można dostać obrazy drukowane na płótnie w najbardziej konkurencyjnych cenach. Tutaj nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów, a cena wymieniona w tabeli powyżej jest faktycznym kosztem jaki Państwo zapłacą za zamówione u nas obrazy na płótnie. Do tego mamy do zaproponowania bardzo łatwy proces zamawiania i już wiadomo, że w dziedzinie personalizowanych obrazów drukowanych na płótnie jesteśmy po prostu bezkonkurencyjni! Mają Państwo dodatkowe pytania? Jesteśmy do usług!