Formy płatności i dostaw

Formy płatności i dostaw


 
Formy
Chcesz mieć wpływ na termin oraz koszt Twojego zamówienia?

Wybierz najlepszą dla Ciebie formę przesyłki oraz formę płatności i sprawdź, jaki będzie termin realizacji Twojego zamówienia.

Formy przesyłki

Przesyłka kurierska standardowa

Przesyłka standardowa kurierska jest całkowicie darmowa ale tylko gdy dane zamówienie mamy wysłać pod jeden adres. W przypadku chęci wysyłki tego samego zamówienia na kilka różnych adresów, konieczna jest dopłata 11,90 zł netto – za każdy kolejny adres. Kurier dostarczy przesyłkę w godzinach 9.00 – 18.00. Przesyłki dostarczane są każdego dnia roboczego.

Przesyłka kurierska z określeniem godziny doręczenia

W przypadku każdego zamówienia możesz wybrać dodatkowo płatne opcje dostarczenia przesyłki o określony przez Ciebie czasie:

  • - przesyłka kurierska do godz. 10.00 (dopłata 39 zł netto),
  • - przesyłka kurierska do godz. 12.00 (dopłata 25 zł netto),
  • - przesyłka kurierska na sobotę, dostawa w godz. 9.00-12.00 (dopłata 35 zł netto).
Formy płatności

Szybkie przelewy - PayU

Najszybsza i najbezpieczniejsza forma dokonywania zapłaty za zamówienie. W większości przypadków Twoje pieniądze mamy na koncie już po kilku sekundach, a Ty nie będziesz musiał wypełniać żadnych pól podczas dokonywania przelewu.

Tradycyjny przelew bankowy

Dokonaj zapłaty za swoje zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym. Niestety w przypadku tej formy zapłaty pieniądze najczęściej otrzymujemy dopiero na następny dzień roboczy. Formularz do przelewu jest do pobrania w szczegółach każdego zamówienia.

Wysyłka za pobraniem (TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNA)

Jeśli Twoje zamówienie nie przekroczy kwoty 1500zł netto, istnieje możliwość płatności dopiero podczas odbierania przesyłki od kuriera. Wysyłka za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 15zł brutto. Z tej formy zapłaty nie możesz skorzystać jeśli wybierzesz dostawę pod wiele adresów lub dostawę typu "no-name".