Teczki ofertowe

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Tania i szybka realizacja teczek ofertowych!

Druk teczek ofertowych

W naszej ofercie znajdą Państwo teczki ofertowe w kilku standardach w formacie a4. Opcja Standard Plus posiada wycięte miejsce na wizytówkę. Teczki ofertowe możemy wyposażyć w gumkę w różnych kolorach. Teczki występują z grzbietem jednobigowym i dwubigowym w różnych szerokościach, dzięki czemu można je wykorzystać do przechowywania dużej ilości kart. Nadruk zarówno jednostronny jak i dwustronny wykonujemy drukiem offsetowym na papierze kreda mat 350g. Proponujemy wiele metod uszlachetnień, które nie tylko zabezpieczą druk jak również dodadzą mu prestiżu. Z dostępnych będą mogli Państwo wybrać foliowanie, m.in. folią soft touch oraz lakier wybiórczy UV. Uszlachetnienia stosowane są jednostronnie (1/0). Zamówienia realizujemy już w bardzo niskich nakładach, od 100 sztuk. Teczki ofertowe to doskonały sposób na rozprowadzanie materiałów promocyjnych czy przekazanie dokumentacji w profesjonalny sposób. Aby upewnić się, czy przygotowany przez Państwa projekt jest odpowiedni, zachęcamy do skorzystania z naszych makiet, dostępnych w panelu zamówienia.

 

Dostawa: 01 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

204.58

Cena brutto

251.63

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

Standard jednobigowa

A4 (210 x 297 mm)

kreda mat 350 g

jednostronny 4/0

standard

nie

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Istnieje wiele niewykorzystanych przez firmy opcji niestandardowego drukowania teczek, które nasz zespół ekspertów chce dla Państwa odkryć i pomóc wykorzystać potencjał zwykłych teczek zamieniając je w niezwykłe narzędzie biznesowe. To prawda, że nawet zwykła teczka na dokumenty a4, zamówiona u nas może sprawić, że firma będzie prezentowała się profesjonalnie. Jednocześnie, takie teczki tekturowe na dokumenty znacznie ułatwiają organizację codziennej pracy w firmie. Przyczyniamy się do tego wykorzystując szereg dodatkowych opcji, takich jak definiowanie kolorów, gumka z zakuwkami czy nacięcie stanowiące miejsce na wizytówkę.

Zwykła teczka tekturowa i jej niezwykłe walory dla biznesu

W dzisiejszym, wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym, wyjątkowe materiały marketingowe pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i wzbudzić zainteresowanie obecnych i potencjalnych klientów. Nasza firma, jako specjalista w branży materiałów drukowanych potrafi w pełni odpowiedzieć na potrzeby firm w zakresie codziennych produktów marketingowych, a teczka na dokumenty jest przecież jednym z ich najistotniejszych przedstawicieli. Dlatego właśnie, nasi kompetentni konsultanci z przyjemnością poznają Państwa oczekiwania względem teczki i korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia znajdą właściwe rozwiązanie dla stworzenia niestandardowego projektu - aby wykonać teczki papierowe a4, które dzięki proponowanym technologiom oraz indywidualnemu projektowi mogą stać się równie wyjątkowe jak Państwa firma.

Dlaczego niestandardowe teczki papierowe na dokumenty to dobry pomysł?

Aby wyjaśnić zasadność zainwestowania w ten produkt, wystarczy proste porównanie tego jak prezentuje się zwykła, biała tekturowa teczka na dokumenty, a jak niestandardowa, personalizowana teczka na dokumenty z przegródkami. Biała, standardowa jest tylko teczką – ta przygotowana przez nas oryginalnym i trwałym narzędziem marketingowym, które promuje dobre imię firmy w każdym miejscu, w którym się znajdzie. Co więcej nasze teczki papierowe to cena, na którą każdy może sobie pozwolić!

Reasumując, teczki z nadrukiem są idealną wizytówką każdej poważnej firmy która chce się identyfikować z własną marką. Druk teczek ofertowych wykonujemy w różnych formatach jak i ze zdobieniami. Teczki firmowe w oczach klientów wyglądają dużo bardziej profesjonalnie niż standardowy papier bez logo firmy. Dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą i zainwestować w swój wizerunek.