Teczki ofertowe Plus druk online

Teczki ofertowe Plus

Jakość premium w niskiej cenie - teczka ofertowa plus!

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT

Jakość premium w niskiej cenie - teczka ofertowa plus!

 

 

Personalizowana teczka na dokumenty zamówiona w OpenPrint to dla każdego przedsiębiorcy sposób na to, by pokazać, jak bardzo jest przygotowany i profesjonalny. Można też z powodzeniem korzystać z zamówionych u nas teczek biurowych jako podarku dla potencjalnych klientów. Dzięki przygotowaniu tej strony w kompleksowy sposób nasze teczki biurowe są łatwe w projektowaniu, wygodne w użytkowaniu lub przechowywania i wystarczająco trwałe, aby jak najdłużej i najlepiej eksponować dobre imię marki.

Zachęcamy do tego, by korzystając z naszego kreatora zamówić teczki papierowe które mają naprawdę interesujący wygląd, taki który je wyróżni na tle zwykłych materiałów promocyjnych i tym samym wywrze trwałe wrażenie. Z nami jest to możliwe tym bardziej, iż zapewniamy liczne możliwości personalizacji, piękne, spójne kolory. Co więcej, każda zamówiona u nas rzecz będzie idealna – bez względu na to, czy jest to teczka na dokumenty z przegródkami czy teczka na dokumenty z klipsem - zapewniamy najwyższą dokładność, spójność i jakość druku w pełnym kolorze.

Teczka na dokumenty z logo firmy: wskazówki dotyczące projektowania

Aby teczka na dokumenty z gumką czy dowolnym innym typem zamykania w pełni spełniła swoją rolę jako godny reprezentant marki, najlepiej umieścić wybrane logo i slogan (opcjonalnie) na jej przedniej stronie. Radzimy też, aby nie było to zbyt wymyślny, ale raczej gustowny, prosty projekt, estetycznie wskazujący na markę, ale równocześnie taki, który nie odwraca uwagi od tego, co jest w środku.

Ciekawym pomysłem jest również to, by zamówiona u nas teczka na dokumenty zamykana była nowoczesnym nośnikiem dodatkowych danych np. mogą Państwo do projektu dołączyć informacje kontaktowe czy te dotyczące sieci społecznościowej, aby klienci mogli z jeszcze większą łatwością dotrzeć do marki.

Wybór teczki dopasowany do potrzeb marketingowych

Jeśli nie mogą Państwo zdecydować się co do ostatecznego wykończenia – to warto pamiętać że bez względu na to, czy będzie to teczka na dokumenty z zamkiem czy z inną formą zamykania, ta wykończona w połysku będzie swoim błyszczącym materiałem mocno przyciągać uwagę. Jeśli jednak postawią Państwo na opcję jaką jest teczka na dokumenty z nadrukiem, której wykończeniem jest matowy materiał – to sprawdzony sposób na to, by uzyskać gładszy, nie odblaskowy wygląd minimalizujący odblaski. Ostateczny wybór to indywidualna kwestia, my jednak zapewniamy, iż bez względu na to, które wykończenie zostanie wybrane, nasze wzmocnione teczki zostaną bardzo solidnie wykonane. Taka teczka na dokumenty z własnym nadrukiem to naprawdę dobra inwestycja!

Dlaczego teczka na dokumenty z logo firmy właśnie w OpenPrint?

Nasze teczki doskonale nadają się do spełnienia celów marketingowych, gdyż są to realizacje o dopracowanym i profesjonalnym wyglądzie. Co więcej, nasza drukarnia działa na pełnych obrotach – szukając szybkiej dostawy można na nas polegać. Poza tym nawet wybierając tryb ekspres, nie muszą się Państwo martwić o poziom wykonania - nadal będzie to ten sam wysokiej jakości, pełnokolorowy produkt, co w przypadku dłuższego czasu oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z oferty!