Bilety

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybki wydruk biletów, w niskiej cenie!

Druk biletów

Drukarnia internetowa OpenPrint oferuje druk biletów w formacie 55 x 170 mm. Drukowanie biletów odbywa się za pomocą druku offsetowego bądź druku cyfrowego w zależności od nakładu produktu. Na życzenie klienta bilety mogą być numerowane oraz znajdować się w klejonych bloczkach po 100 sztuk. Druk biletów odbywa się zabezpieczonym obiekcie, a personel jest wykwalifikowany, więc zamawiając druk biletów w OpenPrint, zyskujesz pewność, że drukarnia wydrukuję tylko wskazaną przez Ciebie pulę biletów.

 

Drukowanie biletów vs bilety elektroniczne

W dobie cyfryzacji coraz więcej organizatorów decyduje się na sprzedaż biletów elektronicznych, które nabywca może wydrukować w domu bądź pokazać w telefonie. Wbrew pozorom nie jest to gwóźdź do trumny biletów papierowych, ponieważ zyskują one status biletów limitowanych, biletów premium bądź biletów kolekcjonerskich, które cieszą się dużą popularnością, a ich koszt zazwyczaj jest większy niż w przypadku biletów elektronicznych.

Dostawa: 31 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

127.38

Cena brutto

156.68

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

250

55 x 170 mm

90 g - offset

jednostronny 4/0

nie

nie

tak

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

W XXI wieku, czyli gdy środowisko biznesowe dowolnej branży jest naprawdę wysoce konkurencyjne jedynie wyraźnie unikatowe materiały marketingowe są w stanie sprawić, aby dana firma mogła się z jednej strony wyróżnić na tle konkurencji, a z drugiej - wzbudzić zainteresowanie obecnych i potencjalnych klientów. Nasi kompetentni konsultanci znajdą właściwe rozwiązanie również wobec niestandardowego projektu drukowania, jakim są bilety na różne eventy czy dowolne wydarzenia. Jak widać, zamawiając druk biletów można wybierać z szerokiego asortymentu, aby stworzyć wygląd zgodny z zamierzonym.

 

Drukowanie biletów – do usług!

 

Czy potrzebują Państwo doskonałego projektu biletów? Proszę się o nic nie martwić, bowiem utalentowany zespół projektantów OpenPrint, na życzenie pomoże go zrealizować. Można skorzystać z ich wieloletniego doświadczenia i kreatywnego podejścia do nowych projektów.

 

Cokolwiek Państwo wybiorą - niestandardowy projekt jest bardzo przystępny i osiągalny za pomocą jedynie kilku kliknięć. Drukowane u nas bilety świetnie udowadniają, że mogą być czymś więcej niż tylko numerowaną kartką papieru. Tak naprawdę są podwójnymi narzędziami reklamowymi i marketingowymi, które sprzedają Państwa produkt lub usługę w sposób pośredni i bezpośredni. Warto więc postarać się by były możliwie jak najlepiej dopracowane.

 

Drukarnia internetowa biletów – wykorzystaj ten potencjał!

 

Oprócz np. numeracji warto umieścić swoje logo na bilecie, perforowaną sekcję do odrywania, zdjęcie głównej nagrody (jeśli są to losy na loterii) lub adres witryny czy profili firmy w ramach mediów społecznościowych. OpenPrint pozwala być swoim Klientom bardziej kreatywnymi – równocześnie, w ramach druku oferujemy znane wszystkim, standardowe opcje, lecz o zdecydowanie wyższej jakości niż ta, którą można uzyskać gdzie indziej.

 

Kto by pomyślał, że taki mały kawałek papieru może być tak wielką bronią marketingową!?