Zaproszenia

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybki i jakościowy wydruk zaproszeń!

Zaproszenia

W dobie zaproszeń cyfrowych mogłoby się wydawać, że papierowe zaproszenia odeszły do lamusa. Jednakże mimo rozwoju internetu, nic nie zastąpi zaproszeń wykonanych z dbałością o każdy szczegół.

 

Druk zaproszeń

W naszej ofercie znajdziesz druk zaproszeń i pocztówek w bardzo atrakcyjnej cenie. Wykonujemy druki zaproszeń zarówno okazjonalnych: np: ślubnych lub urodzinowych, jak również oficjalnych: na imprezy firmowe i wernisaże. Masz do wyboru kilka formatów oraz sposobów uszlachetniania - druk zaproszeń jednostronnie i dwustronnie. Drukujemy na wielu papierach, również ozdobnych już od 10 sztuk.

Standardowy dostawa w 2 dni robocze Ekspresowy -
Nakład (szt.) Cena netto (Cena brutto) Cena netto (Cena brutto)
10 38,00 zł (46,74 zł) -
25 40,85 zł (50,25 zł) -
50 47,50 zł (58,43 zł) -
75 53,20 zł (65,44 zł) -
100 57,95 zł (71,28 zł) -
125 63,65 zł (78,29 zł) -
200 82,65 zł (101,66 zł) -
250 95,95 zł (118,02 zł) -

Dostawa: 17 października.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

38.00

Cena brutto

46.74

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

DL pion (99 x 210 mm)

Arcoprint Avorio 300 g (gładki, kość słoniowa)

dwustronny 4/4

standard

2

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Jeśli planują Państwo imprezę biznesową, bez wątpienia pojawi się konieczność wydrukowania profesjonalnie wyglądających zaproszeń, aby wzbudzić emocje i przyciągnąć docelowych odbiorców. Podobnie jak treść, sam druk zaproszeń biznesowych jest kluczem do sukcesu organizowanego wydarzenia. Odpowiedni tekst zaproszenia generuje zainteresowanie i motywuje gości do udziału w wydarzeniu, ale ostatecznie to design i jakość wpływają na decyzję.

 

W rzeczywistości świetne sformułowanie i odpowiednio wykonane zaproszenie może z łatwością podwoić frekwencję. Jeśli zależy Państwu na tym, by drukarnia internetowa zaproszenia za każdym razem stanęła na wysokości zadania – OpenPrint jest ku temu odpowiednim kandydatem.

 

Drukowanie zaproszeń własnego projektu – zapraszamy!

 

Państwo z pewnością już mocno przeanalizowaliście, co dokładnie ma się znaleźć w treści zaproszenia, ale aby ułatwić swoim gościom zrozumienie, dlaczego powinni uczestniczyć w wydarzeniu oraz kiedy i jak się tam dostać - warto popatrzeć na to również z innego punktu widzenia. Wydruk zaproszeń w OpenPrint to pewność, że sformułowania dotyczące zaproszenia będą prezentować się znakomicie i już w ten sposób rekomendować o wysokim poziomie wydarzenia, na które zapraszamy naszych klientów.

 

U nas można bezpośrednio tworzyć własne niestandardowe zaproszenia biznesowe online za pomocą dostępnej obszernej listy parametrów w panelu produktu. To świetny sposób na dodanie osobistego akcentu do zaproszeń biznesowych - co podnosi wiarygodność, autorytet i zaufanie do firmy. Jednak nasza propozycja nie jest skierowana wyłącznie do klientów biznesowych, jeśli interesuje Państwa wydruk zaproszeń ślubnych - także zachęcamy do skorzystania z oferty.

 

Jak zaprojektować zaproszenie w OpenPrint?

 

Zachęcamy do tego, by na etapie projektowanie skorzystać z pomocy naszych specjalistów w naszym studio graficzny– w ten sposób ma się pewność, iż bez względu na to czy chodzi o drukowanie zaproszeń na urodziny, zaproszeń świątecznych, ślubnych czy biznesowych, efekt końcowy będzie z pewnością zgodny z oczekiwanym.

 

W OpenPrint wystarczy wybrać pożądane opcje drukowania, a zaproszenia biznesowe zostaną dostarczone pod wskazany adres za nie więcej niż kilka dni. To najszybszy i najłatwiejszy sposób na przygotowanie profesjonalnie wyglądających zaproszeń biznesowych o niestandardowym wyglądzie. Nasza drukarnia zaproszeń zna się na solidnym brandingu i ta oferta jest tego najlepszym dowodem. Zachęcamy zatem serdecznie do skorzystania z przygotowanej oferty!