Folie OWV (okienne)

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 50 do 150 cm


Wymiar B: od 50 do 1000 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Tania i szybka realizacja folii owv!

Folie okienne

Folie okienne (OWV) stosowane są głównie na witrynach sklepowych oraz  w samochodach. Cechą charakterystyczną folii okiennych jest ich działanie, które można przyrównać do lustra weneckiego. Osoby oglądające zewnętrzną część folii okiennej, widzą wyłącznie nadruk, natomiast osoby od strony wewnętrznej, mogą dostrzec to, co znajduje się po drugiej stronie folii okiennej. Dodatkowo folie okienne wpuszczają światło do wewnątrz. Wcześniej wymienione cechy są możliwe do osiągnięcia dzięki setkom niewielkich okrągłych otworów, które znajdują się w wewnętrznej stronie folii okiennej. Folie okienne są popularnym nośnikiem reklamy w komunikacji miejskiej, która stosuje ten format reklamy, ponieważ umożliwia ona rozglądanie się.

 

Folie okienne - druk

Folie okienne drukowane są w technologi solwentowej. Rodzaj materiału, który wykorzystywany jest do produkcji folii okiennych to folia OWV. W ofercie drukarni internetowej OpenPrint możesz skorzystać z podstawowych formatów druku folii okiennych, lub wpisać własny format, który dla Ciebie wydrukujemy.

 

Dostawa: 31 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

89.25

Cena brutto

109.78

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

150 x 100 cm

folia OWV (okienna) 180 mic

brak laminatu

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Oferowane w tym miejscu reklamowe folie umożliwiają przekształcenie zwykłych okien w dynamiczne narzędzia do komunikacji z klientem 24/7. Takie folie na okna to łatwy sposób na umieszczenie informacji na temat swoich usług, godzin otwarcia, logo czy innych istotnych informacji w przejrzysty i estetycznie przyjemny sposób. Warto zamówić u nas taką folię, bez względu na to czy szukają Państwo rozwiązania w formie dużych grafik okiennych, które obejmują spory obszar, czy też potrzebna jest mniejsza folia lustrzana na okna wykorzystywana na przykład jako dekoracja świąteczna w określonym sezonie. Dzięki oferowanym opcjom pełnej personalizacji zamówienia – w OpenPrint mamy produkt odpowiadający na każdą potrzebę biznesową.

Co warto wiedzieć o zamawianej u nas folii okiennej?

Polecanym przez nas materiałem wykorzystywanym do reklam okiennych jest perforowana, okienna folia graficzna o nazwie OWV (One-Way Vision). Dajemy jednak bogaty wybór, jeśli chodzi o sam rodzaj – to Państwo decydują czy ma to być folia monomeryczna mat, połysk, wylewana odblaskowa czy jeszcze inna. Dajemy dowolność, bo to co dla nas najważniejsze to pełne Państwa zadowolenie z końcowego efektu.

W przypadku grafiki o dużym pokryciu – takiej jak folie na okna oferujemy naprawdę solidną możliwość stworzenia stylistyki okiennej obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Nawet, jeśli mają Państwo do przekazania dużą wiadomość, nasza folia termoizolacyjna na okno odpowie na to wyzwanie w kompleksowy sposób. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu pełnokolorowych grafik okiennych, co pozwoli nam spełnić wszystkie Państwa potrzeby biznesowe. Takie rozwiązanie jest naprawdę fantastyczne, jeśli chodzi o wzmacnianie wizerunku marki lub promowanie konkretnego produktu lub usługi. Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydują się Państwo z tego skorzystać.

Dlaczego nasza folia na okna lustro weneckie?

Nic innego nie przyciąga wzroku klientów tak, jak folia na okna zamówiona w OpenPrint, a jest możliwe za pomocą spersonalizowanych opcji, jakie oddajemy do Państwa dyspozycji. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo użyć tej folii do reklamowania sprzedaży, umieszczania na tej powierzchni godzin pracy czy większej ilości informacji na temat marki w biurze, wystarczy przejść przez kilka kroków tworzenia projektu na tej stronie i złożyć zamówienie. Nasze folie są tym bardziej dobrym wyborem, iż nie wymagają konserwacji, są łatwe do założenia czy ewentualnego usunięcia, a co więcej to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.