wizytówki składane druk online

wizytówki składane

Przyciągnij uwagę klientów dzięki naszym wizytówkom składanym!

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT

Przyciągnij uwagę klientów dzięki naszym wizytówkom składanym!

 

 

Każda osoba związana z biznesem wie, że wizytówki są jego istotną częścią. Nie chodzi jednak o to, by zadowalać Cię byle jakim projektem – każdy przedsiębiorca, manager czy inny specjalista, który chce mieć przewagę nad swoimi konkurentami definitywnie potrzebuje wizytówek, które pomogą wyróżnić się od pozostałych. Na arenie propozycji wizytówki składane okazują się być czymś naprawdę wyjątkowym, szczególnie gdy potencjalni klienci mają dobry gust i doceniają profesjonalizm.

 

Wizytówki składane tanio, szybko i solidnie!

 

Wizytówki składane na pół są stosunkowo nietypowe i choćby z tego powodu wymagają szczególnej uwagi. Jak wszyscy doskonale wiemy - większość wizytówek jest prosta, dlatego już samo dodanie do niej gięcia sprawia, że taki projekt od razu wyróżnia się wśród innych. Pragniemy w tym miejscu podkreślić jednak, dlaczego to właśnie nasze wizytówki składane druk mogą być naprawdę skuteczne jako narzędzie marketingowe bez względu na branże czy stanowisko.

 

Projekt, który wpada w oko!

 

Wszyscy uwielbiamy rzeczy ciekawe i niezwykłe, dlatego kiedy tylko dostrzeżemy coś intrygującego, staramy się to śledzić. Zatem już dzięki podjęciu decyzji o druku wizytówki, która jest składana, mogą Państwo zwiększyć prawdopodobieństwo, że zostanie zachowana, a nie wyrzucona jak wiele innych, tradycyjnych, prostych materiałów. Co więcej, z nami mogą mieć Państwo pewność, iż projekt ten nie tylko przyciągnie uwagę, ale zachęci odbiorców do pokazywania otrzymanej wizytówki i innym osobom. Trudno o lepszą reklamę!

 

Jednak interesujący design oferowanych przez nas składanych wizytówek to nie wszystko. Mają one jeszcze inną, bardzo oczywistą zaletą: pozostawiają do dyspozycji więcej miejsca - po dodaniu zgięcia do wizytówki, zasadniczo podwaja się ilość dostępnej przestrzeni do druku, a co za tym idzie, również ilość informacji, które można w projekcie uwzględnić.

 

Wizytówka wybrana - wartość dodana

 

Przed złożeniem u nas zamówienia zachęcamy do tego, by pomyśleli Państwo o wszystkich tych możliwościach, z których można skorzystać, gdy na wizytówce zyskuje się więcej miejsca. Na części wizytówki można przecież umieścić: kupon, rabat, kalendarz, czy nawet linijkę. To natychmiast zaoferuje odbiorcy wartość dodaną i pewność dla Państwa, że zamówiona u nas składana wizytówka nie zginie w czeluściach biurka, czy co gorsza – nie trafi do śmieci.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na składane wizytówki, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy opracować idealny projekt, którego zawartość jest ograniczona wyłącznie Państwa wyobraźnią!