Placówki budżetowe – Instytucje Publiczne (GOV) w drukarni OpenPrint.pl

Placówki budżetowe – Instytucje Publiczne (GOV) w drukarni OpenPrint.pl

 

W drukarni OpenPrint.pl oferujemy Państwu kompleksowe usługi poligraficzne i projektowe.
Od Idei aż po Druk - od przygotowania projektu graficznego po wykonanie druku.

 

Wykonujemy szeroki zakres usług, m.in.:

  • wizytówki, ulotki proste, ulotki składane, plakaty, papier firmowy, koperty, pieczątki
  • katalogi szyte i klejone, notesy, teczki ofertowe, zaproszenia z personalizacją
  • banery, siatki mesh, torby papierowe/prezentowe, kalendarze, clipboardy itp.

Dla Instytucji Publicznych – Placówek budżetowych przygotowaliśmy ofertę z płatnością odroczoną do 30 dni. Pozostajemy również elastyczni w kwestii polityki rabatowej.

Dla pierwszego zamówienia w naszej drukarni oferujemy również darmowy projekt lub dostosowanie plików graficznych do druku pierwszego zamówienia.
(Oferta nie dotyczy projektów: katalogów, gazetek reklamowych, ulotek składanych powyżej 6 stron oraz kalendarzy ściennych spiralowanych).

W celu umożliwienia płatności odroczonej prosimy o wskazanie adresu mailowego, na który zostało założone konto na stronie drukarni oraz przesłanie dokumentu pełnomocnictwa, w którym zawarta będzie informacja, iż zostali Państwo upoważnieni do złożenia zamówienia w imieniu Instytucji Publicznej – Placówki budżetowej na adres mailowy kontakt@openprint.pl. Pełnomocnictwo powinno upoważniać do podejmowania decyzji dotyczących konkretnego konta, w tym przyjmowania dokumentów płatności.
Pełnomocnictwo powinno zawierać dane Instytucji Publicznej – Placówki budżetowej, pieczątkę oraz podpis.

Na podstawie przesłanego pełnomocnictwa, po pozytywnym zweryfikowaniu będziemy mogli wystawić fakturę na dane Instytucji Publicznej – Placówki budżetowej z płatnością odroczoną do 30 dni kalendarzowych liczonych po otrzymaniu produktu finalnego.


Wzór pełnomocnictwa:

Pobierz wzór