Banery reklamowe jednostronne

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL


Wymiar A: od 50 do 1000 cm


Wymiar B: od 50 do 300 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Niska cena za dobrą reklamę - Baner!

Banery reklamowe

Oferujemy druk banerów reklamowych w wielu formatach. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów - front lightJest to materiał, stworzony specjalnie z myślą o banerach reklamowych, które muszą znosić trudne warunki atmosferyczne. Banery reklamowe stworzone przy jego pomocy charakteryzują się niezwykłą trwałością. Jego kolejną cechą jest zerowa przepuszczalność światła. Oznacza to, że nadaje się również na druk dwustronny. 

Czy stosowanie banerów reklamowych w XXI wieku ma sens?

Banery reklamowe mimo dużej konkurencji, są nadal atrakcyjnym środkiem przekazu reklamy. Stosunkowo niskie koszty banerów reklamowych oraz ich trwałość sprawiają, że korzystają z nich lokalne firmy oraz duże korporacje. Banery reklamowe podświadomie mogą wpływać na decyzje zakupowe klienta, jeżeli zostaną dobrze zaprojektowanym elementem reklamy. Banery reklamowe mogą również służyć jako ścianki reklamowe oraz ścianki do sesji fotograficznych.

Jakie banery reklamowe możesz u nas zamówić?

W ofercie drukarni internetowej znajdziesz trzy rodzaje banerów reklamowych: baner jednostronny, baner jednostronny odblaskowy oraz baner dwustronny. Skorzystaj z automatycznego kalkulatora ceny - w pierwszej pozycji określ, jakie wymiary ma mieć zamawiany baner, w środkowej kolumnie strony pojawi się cena zależna od nakładu produktu. Jeśli nie masz pewności, jaką rozdzielczość powinna mieć Twoja grafika lub zastanawiasz się, co to jest spad czy wykończenie oczkowaniem, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasz konsultant udzieli wszystkich informacji. W sprawach technicznych można także zasięgnąć porady grafika, który rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże właściwie przygotować projekt. Cena banerów w OpenPrint na pewno pozytywnie zaskoczy każdego.

 

Baner reklamowy czy banner reklamowy?

Dla wyjaśnienia pozwolimy sobie wspomnieć, że obie formy słowa 'baner' są poprawne: oryginalne sformułowanie 'banner', odpowiada spolszczonemu 'baner'; analogicznie banery = bannery.

 

Dostawa: 03 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

66.30

Cena brutto

81.55

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

200 x 100 cm

zgrzewanie, oczkowanie średnio co 50 cm

baner frontlight mat 510 g

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

Ile kosztuje baner reklamowy?

Niemożliwe jest jednoznaczne określenie kosztu banerów reklamowych. Aby odpowiedzieć na ostateczne pytanie o cenę, konieczne jest uwzględnienie czynników, które mają na nią wpływ.
Do najważniejszych należą:

 • - rozmiar,
 • - metoda nadruku,
 • - materiał
 • - sposób montażu

Do ostatecznej ceny dokłada się również kwestia oczkowania bądź jego braku, to – czy projekt jest dostarczany przez klienta, czy realizowany przez drukarnię. Nie bez znaczenia jest też sama dostawa, która jak wiadomo może plasować się na różnych poziomach - w zależności od wymiarów reklamy. Na szczęście u nas nie muszą się państwo o to obawiać, u nas dostawa jest darmowa!

Jak zaprojektować baner reklamowy?

Można mówić o nieskończonej ilości porad dotyczących stworzenia możliwie najskuteczniejszego projektu baneru reklamowego. Dla ułatwienia postaraliśmy się wyróżnić cztery najważniejsze elementy, dzięki którym można liczyć na największy zwrot z inwestycji.

Są to:

 • - dobra, dopasowane do tematu grafika,
 • - możliwie jak najprostsza czcionka,
 • - odpowiednio dobrane kolory,
 • - jasność przekazu.

Każdy projekt baneru reklamowego należy przed oddaniem go do druku sprawdzić pod kątem wyżej wymienionych czynników i jeśli okaże się, że nie spełnia któregokolwiek – postarać się go poprawić, lub zlecić poprawienie go w drukarni.

Wymiary banerów reklamowych

Jesteśmy bardzo otwarci na potrzeby Klientów i cechuje nas elastyczność również w zakresie dopasowania banerów reklamowych do potrzeb Klienta. W związku z tym warto dodać, iż w OpenPrint istnieje możliwość zamówienia baneru w różnych formatach.

Przykładowe formaty banerów, które wykonujemy:

 • - 2 x 0,5 m
 • - 1,5 x 1 m
 • - 2 x 1 m
 • - 2 x 1,2 m
 • - 1,7 x 1,7m
 • - 3 x 1,5 m
 • - 5 x 1 m

Oczywiście są to tylko przykłady – można się do nas zgłosić z niemal dowolnym wymiarem, a z przyjemnością go dla Państwa wykonamy. Jeśli potrzebują Państwa doradztwa w kwestii tego, jaki wymiar dla konkretnej kreacji reklamowej, czy lokalizacji wybrać – również służymy pomocą.

 

 

Niezależnie od okoliczności, drukowane banery przyciągają uwagę. Te dostępne w OpenPrint mogą mieć niemal dowolny rozmiar. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów - front light. Oferowane przez nas banery reklamowe idealnie nadają się do promocji różnego rodzaju: na świeżym powietrzu, targach czy konferencjach lub nawet wewnątrz sklepów. Aby stworzyć dla Państwa baner reklamowy cena idealny, wykorzystujemy do tego zadania odpowiednie materiały spełniające wszystkie, nawet najwyższe wymagania – np. nasze wodoodporne banery są doskonale odporne na warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Zapewniamy również szeroką gamę dodatkowych parametrów do wyboru, które pozwalają wykreować bannery właściwie na każdą kieszeń. To świetny sposób na promocję i Państwa firmy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz), dlatego zachęcamy, by postawić na druk banerów w OpenPrint. Warto tym bardziej, że my mamy specjalnie dobraną gamę metod i narzędzia do ich tworzenia, wybranych ze względu na łatwość użytkowania, solidność i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Drukowanie banerów z OpenPrint – to się opłaca!

Czy potrzebują Państwo banerów na konferencję, wystawę, spotkanie biznesowe lub po prostu po to, by udekorować swoją przestrzeń biurową? Dla nas ostatecznie to nie ma znaczenia – z każdym projektem sobie poradzimy, każdy wydruk banerów traktujemy maksymalnie indywidualnie. Jesteśmy naprawdę kompleksową odpowiedzią dla wszystkich potrzeb drukowania, jakie tylko mogą Państwo mieć w związku z bannerami. Nawet jeśli terminy są napięte – spokojnie! Rozumiemy, jak ważne jest jak najszybsze uzyskanie potrzebnych banerów, dlatego oferujemy usługę ekspresowego drukowania banerów dla szczególnie wymagającego Klienta.

Drukowanie banerów – będzie szybko i będzie na czas

Dzięki krótkim czasom realizacji, mamy bardzo dobre opinie w branży. Nie wspominając już o wysokiej jakości, dwustronnych czy odblaskowych bannerach. Wszystko to w doskonałych cenach, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Czy to jest to, czego Państwo szukali? OpenPrint to baner reklamowy wymiar dla każdego, kto potrzebuje dobrej jakości wielkoformatowej reklamy, dostarczanej szybko, z pierwszorzędną kontrolą jakości. Po co więc szukać innego rozwiązania, skoro to najlepsze jest na wyciągnięcie ręki!

Drukowanie banerów – zgodnie z preferencjami

Czy wzięli się Państwo za zlecenie druku banera w ostatniej chwili? Mamy dobrą wiadomość: OpenPrint może pomóc, wystarczy się z nami skontaktować, a określimy dokładnie jak możemy pomóc. Nasze banery są po prostu jedną z najlepszych metod przyciągnięcia handlu i jako taki baner zamówiony u nas w dobrej cenie, może pomóc Państwa firmie w promocji produktów i usług. Zachęcamy zatem, by wykorzystać tę okazję właśnie teraz.

Skuteczność banerów reklamowych

Do wyboru mamy wiele rodzajów banerów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. baner zewnętrzny, baner materiałowy czy baner stojący. Niezależnie od tego jaki baner wybierzesz musisz pamiętać o jego spójności wizualnej, która ma duże znaczenie przy jego skuteczności w pozyskiwaniu klientów dla twojej firmy. Banery reklamowe to jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Mimo to nie ma nic gorszego, niż brak spójności wizualnej, zła typografia czy jaskrawe kolory.

Minimalizm i estetyka w projektowaniu banerów

Baner powinien być wizualnie podobny do logo firmy, czy kojarzący się z branżą w jakiej dany przedsiębiorca pracuje. Czcionka powinna być wszędzie taka sama, aby uniknąć efektu przesycenia fontami. Najważniejsze zdania czy informacje warto powiększyć, mniej istotne pomniejszyć. Z kolorami trzeba uważać. Jaskrawe kolory warto użyć tylko jeśli nasz baner ma być dobrze widoczny z dużych odległości.

Jakość wykonania – baner reklamowy

Projektowanie baneru to jednak nie wszystko. Jakość wykonania jest równie istotna. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, korzystamy również z najnowszych technologii, dlatego każdy baner reklamowy na zamówienie wyprodukowany w naszej drukarni będzie najwyższej jakości produktem gotowym do pozyskiwania klientów dla twojej firmy.

Banery reklamowe przydadzą się promocji twojej firmy czy twoich produktów w wielu sytuacjach. Niezależnie czy ma on wisieć obok siedziby firmy czy reprezentować firmę na targach na pewno będą miały wpływ na wizerunek i reklamę twojej działalności czy produktów. W naszej ofercie możesz zamówić banery o różnej wielkości: te mniejsze i te wielkoformatowe. Gwarantujemy dobry stosunek ceny do jakości a dostawy staramy się aby były jak najszybsze!