Banery reklamowe jednostronne druk online

Banery reklamowe jednostronne

Niska cena za dobrą reklamę - Baner!

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT

Niska cena za dobrą reklamę - Baner!

Ile kosztuje baner reklamowy?

Niemożliwe jest jednoznaczne określenie kosztu banerów reklamowych. Aby odpowiedzieć na ostateczne pytanie o cenę, konieczne jest uwzględnienie czynników, które mają na nią wpływ.
Do najważniejszych należą:

 • - rozmiar,
 • - metoda nadruku,
 • - materiał
 • - sposób montażu

Do ostatecznej ceny dokłada się również kwestia oczkowania bądź jego braku, to – czy projekt jest dostarczany przez klienta, czy realizowany przez drukarnię. Nie bez znaczenia jest też sama dostawa, która jak wiadomo może plasować się na różnych poziomach - w zależności od wymiarów reklamy. Na szczęście u nas nie muszą się państwo o to obawiać, u nas dostawa jest darmowa!

Jak zaprojektować baner reklamowy?

Można mówić o nieskończonej ilości porad dotyczących stworzenia możliwie najskuteczniejszego projektu baneru reklamowego. Dla ułatwienia postaraliśmy się wyróżnić cztery najważniejsze elementy, dzięki którym można liczyć na największy zwrot z inwestycji.

Są to:

 • - dobra, dopasowane do tematu grafika,
 • - możliwie jak najprostsza czcionka,
 • - odpowiednio dobrane kolory,
 • - jasność przekazu.

Każdy projekt baneru reklamowego należy przed oddaniem go do druku sprawdzić pod kątem wyżej wymienionych czynników i jeśli okaże się, że nie spełnia któregokolwiek – postarać się go poprawić, lub zlecić poprawienie go w drukarni.

Wymiary banerów reklamowych

Jesteśmy bardzo otwarci na potrzeby Klientów i cechuje nas elastyczność również w zakresie dopasowania banerów reklamowych do potrzeb Klienta. W związku z tym warto dodać, iż w OpenPrint istnieje możliwość zamówienia baneru w różnych formatach.

Przykładowe formaty banerów, które wykonujemy:

 • - 2 x 0,5 m
 • - 1,5 x 1 m
 • - 2 x 1 m
 • - 2 x 1,2 m
 • - 1,7 x 1,7m
 • - 3 x 1,5 m
 • - 5 x 1 m

Oczywiście są to tylko przykłady – można się do nas zgłosić z niemal dowolnym wymiarem, a z przyjemnością go dla Państwa wykonamy. Jeśli potrzebują Państwa doradztwa w kwestii tego, jaki wymiar dla konkretnej kreacji reklamowej, czy lokalizacji wybrać – również służymy pomocą.

 

 

Niezależnie od okoliczności, drukowane banery przyciągają uwagę. Te dostępne w OpenPrint mogą mieć niemal dowolny rozmiar. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów - front light. Oferowane przez nas banery reklamowe idealnie nadają się do promocji różnego rodzaju: na świeżym powietrzu, targach czy konferencjach lub nawet wewnątrz sklepów. Aby stworzyć dla Państwa baner reklamowy cena idealny, wykorzystujemy do tego zadania odpowiednie materiały spełniające wszystkie, nawet najwyższe wymagania – np. nasze wodoodporne banery są doskonale odporne na warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Zapewniamy również szeroką gamę dodatkowych parametrów do wyboru, które pozwalają wykreować bannery właściwie na każdą kieszeń. To świetny sposób na promocję i Państwa firmy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz), dlatego zachęcamy, by postawić na druk banerów w OpenPrint. Warto tym bardziej, że my mamy specjalnie dobraną gamę metod i narzędzia do ich tworzenia, wybranych ze względu na łatwość użytkowania, solidność i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Drukowanie banerów z OpenPrint – to się opłaca!

Czy potrzebują Państwo banerów na konferencję, wystawę, spotkanie biznesowe lub po prostu po to, by udekorować swoją przestrzeń biurową? Dla nas ostatecznie to nie ma znaczenia – z każdym projektem sobie poradzimy, każdy wydruk banerów traktujemy maksymalnie indywidualnie. Jesteśmy naprawdę kompleksową odpowiedzią dla wszystkich potrzeb drukowania, jakie tylko mogą Państwo mieć w związku z bannerami. Nawet jeśli terminy są napięte – spokojnie! Rozumiemy, jak ważne jest jak najszybsze uzyskanie potrzebnych banerów, dlatego oferujemy usługę ekspresowego drukowania banerów dla szczególnie wymagającego Klienta.

Drukowanie banerów – będzie szybko i będzie na czas

Dzięki krótkim czasom realizacji, mamy bardzo dobre opinie w branży. Nie wspominając już o wysokiej jakości, dwustronnych czy odblaskowych bannerach. Wszystko to w doskonałych cenach, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Czy to jest to, czego Państwo szukali? OpenPrint to baner reklamowy wymiar dla każdego, kto potrzebuje dobrej jakości wielkoformatowej reklamy, dostarczanej szybko, z pierwszorzędną kontrolą jakości. Po co więc szukać innego rozwiązania, skoro to najlepsze jest na wyciągnięcie ręki!

Drukowanie banerów – zgodnie z preferencjami

Czy wzięli się Państwo za zlecenie druku banera w ostatniej chwili? Mamy dobrą wiadomość: OpenPrint może pomóc, wystarczy się z nami skontaktować, a określimy dokładnie jak możemy pomóc. Nasze banery są po prostu jedną z najlepszych metod przyciągnięcia handlu i jako taki baner zamówiony u nas w dobrej cenie, może pomóc Państwa firmie w promocji produktów i usług. Zachęcamy zatem, by wykorzystać tę okazję właśnie teraz.

Skuteczność banerów reklamowych

Do wyboru mamy wiele rodzajów banerów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. baner zewnętrzny, baner materiałowy czy baner stojący. Niezależnie od tego jaki baner wybierzesz musisz pamiętać o jego spójności wizualnej, która ma duże znaczenie przy jego skuteczności w pozyskiwaniu klientów dla twojej firmy. Banery reklamowe to jedne z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Mimo to nie ma nic gorszego, niż brak spójności wizualnej, zła typografia czy jaskrawe kolory.

Minimalizm i estetyka w projektowaniu banerów

Baner powinien być wizualnie podobny do logo firmy, czy kojarzący się z branżą w jakiej dany przedsiębiorca pracuje. Czcionka powinna być wszędzie taka sama, aby uniknąć efektu przesycenia fontami. Najważniejsze zdania czy informacje warto powiększyć, mniej istotne pomniejszyć. Z kolorami trzeba uważać. Jaskrawe kolory warto użyć tylko jeśli nasz baner ma być dobrze widoczny z dużych odległości.

Jakość wykonania – baner reklamowy

Projektowanie baneru to jednak nie wszystko. Jakość wykonania jest równie istotna. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, korzystamy również z najnowszych technologii, dlatego każdy baner reklamowy na zamówienie wyprodukowany w naszej drukarni będzie najwyższej jakości produktem gotowym do pozyskiwania klientów dla twojej firmy.

Banery reklamowe przydadzą się promocji twojej firmy czy twoich produktów w wielu sytuacjach. Niezależnie czy ma on wisieć obok siedziby firmy czy reprezentować firmę na targach na pewno będą miały wpływ na wizerunek i reklamę twojej działalności czy produktów. W naszej ofercie możesz zamówić banery o różnej wielkości: te mniejsze i te wielkoformatowe. Gwarantujemy dobry stosunek ceny do jakości a dostawy staramy się aby były jak najszybsze!