Baner jednostronny


Wymiar A: od 50 do 1000 cm


Wymiar B: od 50 do 300 cm

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Banery reklamowe

Oferujemy druk banerów reklamowych w wielu formatach. Banery reklamowe tworzymy na podstawie jednego z najlepszych materiałów - front lightJest to materiał, stworzony specjalnie z myślą o banerach reklamowych, które muszą znosić trudne warunki atmosferyczne. Banery reklamowe stworzone przy jego pomocy charakteryzują się niezwykłą trwałością. Jego kolejną cechą jest zerowa przepuszczalność światła. Oznacza to, że nadaje się również na druk dwustronny. 

Czy stosowanie banerów reklamowych w XXI wieku ma sens?

Banery reklamowe mimo dużej konkurencji, są nadal atrakcyjnym środkiem przekazu reklamy. Stosunkowo niskie koszty banerów reklamowych oraz ich trwałość sprawiają, że korzystają z nich lokalne firmy oraz duże korporacje. Banery reklamowe podświadomie mogą wpływać na decyzje zakupowe klienta, jeżeli zostaną dobrze zaprojektowanym elementem reklamy. Banery reklamowe mogą również służyć jako ścianki reklamowe oraz ścianki do sesji fotograficznych.

Jakie banery reklamowe możesz u nas zamówić?

W ofercie drukarni internetowej znajdziesz trzy rodzaje banerów reklamowych: baner jednostronny, baner jednostronny odblaskowy oraz baner dwustronny. Skorzystaj z automatycznego kalkulatora ceny - w pierwszej pozycji określ, jakie wymiary ma mieć zamawiany baner, w środkowej kolumnie strony pojawi się cena zależna od nakładu produktu. Jeśli nie masz pewności, jaką rozdzielczość powinna mieć Twoja grafika lub zastanawiasz się, co to jest spad czy wykończenie oczkowaniem, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasz konsultant udzieli wszystkich informacji. W sprawach technicznych można także zasięgnąć porady grafika, który rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże właściwie przygotować projekt. Cena banerów w OpenPrint na pewno pozytywnie zaskoczy każdego.

 

Baner reklamowy czy banner reklamowy?

Dla wyjaśnienia pozwolimy sobie wspomnieć, że obie formy słowa 'baner' są poprawne: oryginalne sformułowanie 'banner', odpowiada spolszczonemu 'baner'; analogicznie banery = bannery.

 

Dostawa: 23 sierpnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

373.83

Cena brutto

459.80

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

5

300 x 125 cm

baner frontlight połysk 510 g

zgrzewanie, oczkowanie średnio co 50 cm

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!