Współpraca

Współpraca

 
Współpraca
Oferta współpracy z agencjami reklamowymi, punktami ksero oraz drukarniami

Zachęcamy wszystkie podmioty, które pośredniczą w realizacji zamówień poligraficznych do podjęcia z nami szerszej współpracy.

Niewątpliwie naszym największym atutem jest wyjątkowo szeroka oferta druku, prawie na każdym materiale i już od najniższych nakładów.

Nasz portal oferuje ponad 250 tysięcy produktów (najwięcej wśród internetowych drukarni). Dzięki wysyłkom kurierskim no-name umożliwiamy pełną anonimowość składanych zamówień, tak aby klient końcowy pozostał nadal klientem naszego partnera.

Już od pierwszego dnia współpracy oferujemy pośrednikom bardzo korzystne rabaty na cały nasz asortyment.

Zamówienia zbieraj od swoich klientów, następnie zamawiaj na naszej stronie Internetowej z przyznanym rabatem i narzucaj dowolną marżę dla swoich klientów, a my zamówienie wykonamy w bardzo krótkim czasie i wyślemy bezpośrednio do Twojego klienta (przesyłka no-name), aby zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ przesyłki w naszym portalu są zawsze darmowe.

Okazja

Na początku współpracy oferujemy 10% stałego rabatu, który przy znaczących obrotach zostaje zwiększony. Abyśmy mogli przypisać do Państwa konta stały rabat, prosimy o wysłanie na maila wspolpraca@openprint.pl dokumentu CEiDG.

 
Sprawdź
Dlaczego warto podjąć z nami współprace?
  • Najniższe cenyNajniższe ceny
  • Krótkie terminyKrótkie terminy
  • Darmowa przesyłkaDarmowa przesyłka
  • Własne projektyWłasne projekty
  • Profesjonalna obsługa klientaProfesjonalna obsługa klienta
 
Skontaktuj się
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już teraz
Skontaktuj się