Wizytówka plastikowa

DROGI KLIENCIE! MASZ PROBLEM ZE SKLOMPLETOWANIEM ZAMÓWIENIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Wizytówki plastikowe 

Wizytówki plastikowe należą do segmentu wizytówek premium. Wyróżniają się na tle standardowych wizytówek, które wykonywane są z papieru. Wykonujemy plastikowe wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami na dwóch rodzajach powierzchni do wyboru – na plastiku PVC białym o grubości 0,5 mm oraz grubszym – 0,7 mm. Technologią druku wykorzystywaną przy tworzeniu plastikowych wizytówek jest druk UV. Plastikowe wizytówki oferujemy w formacie 85 x 54 mm.

 

Zalety wizytówek plastikowych

Mimo stosunkowo dużych kosztów produkcyjnych, wizytówki plastikowe posiadają wiele zalet, a niektóre z nich przedstawimy Państwu poniżej.

a) Plastikowe wizytówki są odporne na wodę oraz zagniecenia

b) Wizytówki plastikowe powodują wrażenie marki premium

c) W sposób znaczący wyróżniają się na tle wizytówek standardowych.

 

 

Dostawa: 04 marca.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

310.96

Cena brutto

382.48

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

500

plastik pvc 0,7mm

85 x 54 mm

dwustronny 4/4 UV mat

brak

zaokrąglone

Ręczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Nowoczesne i stylowe wizytówki plastikowe to innowacyjny i futurystyczny styl – idealny wybór dla wszystkich przedsiębiorców, którzy lubią podkreślać, iż ich produkty bądź usługi są tworzone na miarę XXI wieku. Niezwykle przyjemne w dotyku, mocne i konkretne – mamy do zaproponowania dużą ilość różnych stylów i opcji, które pozwolą każdemu na stworzenie wizytówek zgodnych z zamierzonymi celami biznesowymi.

 

Dlaczego wizytówki z plastiku w OpenPrint?

 

Nasze wizytówki wykonane z solidnej jakości plastiku wyglądają niesamowicie - tak elegancko i niepowtarzalnie. Są oszałamiającą opcją, która przyciąga wzrok. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości pcv, dzięki czemu są cienkie i lekkie, a jednocześnie wystarczająco trwałe, aby zapewnić długotrwałość użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z powyższą listą parametrów, które pomogą podjąć twórczą decyzję o ostatecznym wyglądzie wymarzonej wizytówki pcv.

 

Rozwiązanie kreatywne: wizytówki przezroczyste

 

Plastikowe wizytówki to wyjątkowy sposób wyróżnienia się z tłumu, a z pewnością, gdy w swojej identyfikacji bierzemy pod uwagę wizytówki plastikowe przeźroczyste! Ponieważ dosłownie różnią się od innych, na pewno zostaną zauważone za każdym razem, gdy zostaną wręczone. Są bardzo trwałe i solidne, zapewniają wysoką jakość produktu, który będzie służył Twojej firmie przez wiele lat. Zachęcamy więc serdecznie do tego, by lepiej poznać oferowane przez nas wizytówki plastikowe ceny , które są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem i mogą pomóc w przekazywaniu ludziom wiedzy na temat przyszłościowego myślenia, co już samo w sobie jest wartością dodaną.

 

Świetna opcja dla nowoczesnych firm: wizytówki plastikowe

 

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo przekazać informacje kontaktowe, czy też utworzyć coś niestandardowego dla VIP-ów, nasze plastikowe wizytówki przyciągają uwagę. Unikalna faktura i dostępny w opcji połysk sprawia, że wyróżniają się spośród tradycyjnych wizytówek papierowych. Elastyczne, ale wytrzymałe tworzywo pcv sprawia, że reprezentują one naprawdę wysoki poziom.

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie tę opcję? Również dlatego, że są wodoodporne, a dla pełnej satysfakcji każdego naszego Klienta zapewnimy drukowanie po obu stronach, aby te wyjątkowe karty na każdym kroku przyciągały cenną uwagę klienta. Nasze kolorowe, jak również przeźroczyste wizytówki plastikowe są trwałe. Naprawdę trwałe. W przeciwieństwie do wielu masowo produkowanych wizytówek plastikowych, my podchodzimy do każdego zamówionego u nas projektu niczym do dzieła sztuki, osadzonego na solidnej powierzchni pcv.

 

OpenPrint to wizytówki plastikowe cena najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach. Jesteśmy dumni z naszych produktów i technik produkcyjnych. Zachęcamy do tego, by wybrać preferowane z prezentowanych typów kart i czekać na efekt końcowy, który zachwyci i Państwa i dowolnych, docelowych odbiorców.