Wizytówki plastikowe

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Uniwersalne połączenie jakości i ceny, czyli nasza wizytówka plastikowa!

Wizytówki plastikowe 

Wizytówki plastikowe należą do segmentu wizytówek premium. Wyróżniają się na tle standardowych wizytówek, które wykonywane są z papieru. Wykonujemy plastikowe wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami na dwóch rodzajach powierzchni do wyboru – na plastiku PVC białym o grubości 0,5 mm oraz grubszym – 0,7 mm. Technologią druku wykorzystywaną przy tworzeniu plastikowych wizytówek jest druk UV. Plastikowe wizytówki oferujemy w formacie 85 x 54 mm.

 

Zalety wizytówek plastikowych

Mimo stosunkowo dużych kosztów produkcyjnych, wizytówki plastikowe posiadają wiele zalet, a niektóre z nich przedstawimy Państwu poniżej.

a) Plastikowe wizytówki są odporne na wodę oraz zagniecenia

b) Wizytówki plastikowe powodują wrażenie marki premium

c) W sposób znaczący wyróżniają się na tle wizytówek standardowych.

 

 

Dostawa: 10 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

310.96

Cena brutto

382.48

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

500

plastik pvc 0,7mm

85 x 54 mm

dwustronny 4/4 UV mat

brak

zaokrąglone

Ręczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Nowoczesne i stylowe wizytówki plastikowe to innowacyjny i futurystyczny styl – idealny wybór dla wszystkich przedsiębiorców, którzy lubią podkreślać, iż ich produkty bądź usługi są tworzone na miarę XXI wieku. Niezwykle przyjemne w dotyku, mocne i konkretne – mamy do zaproponowania dużą ilość różnych stylów i opcji, które pozwolą każdemu na stworzenie wizytówek zgodnych z zamierzonymi celami biznesowymi.

 

Dlaczego wizytówki z plastiku w OpenPrint?

 

Nasze wizytówki wykonane z solidnej jakości plastiku wyglądają niesamowicie - tak elegancko i niepowtarzalnie. Są oszałamiającą opcją, która przyciąga wzrok. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości pcv, dzięki czemu są cienkie i lekkie, a jednocześnie wystarczająco trwałe, aby zapewnić długotrwałość użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z powyższą listą parametrów, które pomogą podjąć twórczą decyzję o ostatecznym wyglądzie wymarzonej wizytówki pcv.

 

Świetna opcja dla nowoczesnych firm: wizytówki plastikowe

 

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo przekazać informacje kontaktowe, czy też utworzyć coś niestandardowego dla VIP-ów, nasze plastikowe wizytówki przyciągają uwagę. Unikalna faktura i dostępny w opcji połysk sprawia, że wyróżniają się spośród tradycyjnych wizytówek papierowych. Elastyczne, ale wytrzymałe tworzywo pcv sprawia, że reprezentują one naprawdę wysoki poziom.

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie tę opcję? Również dlatego, że są wodoodporne, a dla pełnej satysfakcji każdego naszego Klienta zapewnimy drukowanie po obu stronach, aby te wyjątkowe karty na każdym kroku przyciągały cenną uwagę klienta. Nasze kolorowe wizytówki plastikowe są trwałe. Naprawdę trwałe. W przeciwieństwie do wielu masowo produkowanych wizytówek plastikowych, my podchodzimy do każdego zamówionego u nas projektu niczym do dzieła sztuki, osadzonego na solidnej powierzchni pcv.

 

OpenPrint to wizytówki plastikowe cena najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach. Jesteśmy dumni z naszych produktów i technik produkcyjnych. Zachęcamy do tego, by wybrać preferowane z prezentowanych typów kart i czekać na efekt końcowy, który zachwyci i Państwa i dowolnych, docelowych odbiorców.