Pocztówki

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Tani wydruk pocztówek, w krótkim terminie!

Pocztówki

Pocztówki dla firm są świetną formą gadżetów reklamowych, które mogą zadbać o relacje z klientami bądź kontrahentami. W drukarni internetowej OpenPrint możemy dla Państwa wykonać pocztówki jednostronne oraz pocztówki dwustronne. Dodatkowo, mogą Państwo wybrać rodzaj zabezpieczenia. W ofercie mamy lakier mat, lakier UV oraz folie soft touch. Druk pocztówki możemy dla Państwa wykonać na 3 różnych papierach.
 

Dostawa: 31 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

84.92

Cena brutto

104.45

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

DL pion (99 x 210 mm)

kreda mat 350 g

jednostronny 4/0

2

standard

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Wszechstronne, łatwe w projektowaniu i skuteczne – pocztówki druk powinny się znaleźć w zestawie narzędzi marketingowych każdej firmy. Można z powodzeniem używać ich w kampaniach wysyłkowych, w ramach marketingu ulicznego czy w formie biznesowych przypomnień o spotkaniach. Ponadto, w OpenPrint można wybierać pocztówki do druku spośród wielu rodzajów papieru, jak i profesjonalnie wykonanych projektów, które możesz nam poświęcić.

 

Kartka pocztowa – wybór zgodnie z oczekiwaniami

 

Zamówienie u nas pocztówek pozwala na ich pełną personalizację, zgodnie z oczekiwaniami i celami reklamowymi, do jakich chcieliby Państwo je wykorzystać. Dla przykładu, matowe czy błyszczące wykończenia polecamy dla podkreślenia szlachetnego i klasycznego projektu, a jeśli mają to być pocztówki do druku zwracające uwagę na szczegóły, w roli wykończenia najlepiej sprawdzi się lakier wybiórczy uv na elementach najistotniejszych. Mogą Państwo sami zdecydować, czy przygotowany przez Państwa projekt ma się pojawić na jednej, czy po obu stronach produktu. Warto również wspomnieć o możliwości wyboru formatu produktu – pocztówki druk cena dostępne są u nas w formatach A6 pion (105 x 148 mm) oraz DL pion (99 x 210 mm).

 

Jedno jest pewne - druk pocztówki z naszą pomocą pomaga oszczędzać czas, pieniądze i kłopoty, jakich nie brakowałoby osobom chcącym podjąć się wykonania takich narzędzi marketingowych na własną rękę. Cieszymy się więc, że możemy Państwu pomóc w tym zadaniu.

 

Dlaczego jeszcze nasze pocztówki?

 

Zapewniamy nie tylko piękne, głębokie kolory, ale też obiecujemy, iż każda zamówiona u nas kartka zapewnia najwyższą dokładność, spójność i jakość druku w pełnym kolorze. Dbamy nade wszystko o tworzenie przyciągającego wzrok designu. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z usług naszego studio graficznego, zachęcamy do przesyłania inspiracji i pomysłów. My w kreatywny sposób z pomocą naszego doświadczenia, otworzymy i doprowadzimy do końca każdy projekt graficzny. Przy zgłaszaniu projektu pocztówki polecamy więc upewnić się, że znajduje się na niej bezpośredni nagłówek i nie więcej niż dwie różne czcionki. Zalecamy też zachować prostotę projektu, gdyż zbyt wiele elementów może przytłaczać. Proszę też pamiętać, że jeśli w trakcie składania zamówienia czy rozważania naszej oferty druku pocztówek pojawią się w Państwa myślach jakiekolwiek dodatkowe pytania – służymy pomocą i fachową poradą.