Szanowni Państwo, ze względu na zwiększoną ilość zamówień, terminy realizacji podane na stronie mogą ulec wydłużeniu, nawet o kilka dni. Za utrudnienia przepraszamy.

Torba papierowa Kraft

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Torby papierowe kraft

Torba papierowa Kraft jest świetną alternatywą dla plastikowych toreb reklamowych. Ich zaletą jest wytrzymałość oraz dbanie o ekologię, ponieważ torby papierowe mogą powstawać z odzysku, a sam papier szybciej rozkłada się w naturze.

 

Torby papierowe - druk

W naszej ofercie znajdą Państwo aż siedem różnych formatów toreb papierowych. Torby papierowe zostały wykonane z papieru prążkowanego o grubości 100g. Możemy zadrukować ją dla Państwa w pełnym kolorze lub kolorem czarnym. Torby papierowe są w pełni przyjazne środowisku, przeznaczony dla klientów, którzy cenią elegancję w połączeniu z zamiłowaniem do ekologii. Całość wykończona jest bardzo wytrzymałymi uchwytami skręcanymi.  

Dostawa: 27 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

155.80

Cena brutto

191.63

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

180 x 225 x 80 mm pion

jednostronny 1/0 (czarny/0)

Kraft szary prążkowany 100 g

papierowy szary skręcany

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Niestandardowe torby papierowe są idealną okazją do pięknego i ekologicznego zaprezentowania swojej marki. W tym miejscu mogą Państwo dokładnie określić, jak ma wyglądać zamówiona torba papierowa, wgrać projekt i oznaczyć detale. Natomiast, jeśli chcą wykorzystać Państwo takie torby papierowe producent w swoich działaniach marketingowych, ale nie posiadają Państwo na ten moment swoich projektantów graficznych, wystarczy skorzystać z usług naszego studio graficznego albo też skontaktować się z nami, pomoże znaleźć odpowiednie formaty celem stworzenia idealnych kompozycji, zgodnych z oczekiwaniami i gotowych do druku.

Torba papierowa producent – sposób na naprawdę skuteczną reklamę!

Mocno zachęcamy w tym miejscu do tego, by zamówić u nas takie torby papierowe warszawa gdyż ta strona to naprawdę prosty sposób na to, by stworzyć piękną grafikę na opakowaniu i naprawdę wyróżnić się z tłumu. Po prostu wystarczy przesłać nam swoje logo i pomysły na to, co chcą Państwo osiągnąć, a zapewniamy, że gotowy produkt – torby papierowe katowice nie tylko odpowiedzą na te oczekiwania, ale nawet je przewyższą!

Warto też rzucić okiem na kilka przykładowych szablonów pięknych opakowań, które stworzyliśmy dla ułatwienia złożenia zamówienia. Myślimy, że mogą Państwa zainspirować do stworzenia własnego projektu.

Czas na projekt i zamówienie wybranego nakładu: torebki papierowe od OpenPrint!

Nasze torby papierowe są idealnym dodatkiem do dowolnego planu marketingowego i są absolutnym obowiązkiem dla każdego lokalnego sprzedawcy. Zamawianie w OpenPrint w dużych ilościach są jeszcze bardziej opłacalne np. 250 sztuk nakładu można dostać u nas w naprawdę niskiej cenie, a co dopiero gdy zamówią Państwo torebki papierowe małe w ilości sięgającej tysiąca!

Zapewniamy jednak nie tylko wysoką jakość i niską cenę, ale też jak widać na tej stronie - naprawdę łatwe dostosowywanie – dzięki czemu nikt z Państwa nie będzie mieć problemu z zamówieniem u nas niestandardowych spersonalizowanych toreb papierowych z logo. To ważne, biorąc pod uwagę fakt, iż każda taka jedna torebka papierowa może naprawdę znacznie zwiększyć ekspozycję marki.

Oferowane przez nas tanie torby papierowe mogą być ponadto używane do przechowywania upominków na targach, jako torba na zakupy dla klientów, czy w dowolny inny, niemniej użyteczny sposób. Niezależnie od tego, jak Państwo chcą z nich korzystać, OpenPrint ma duży wybór opcji zamówienia niestandardowych toreb papierowych – dlatego, jeśli chce się czegoś nie tylko wytrzymałego, ale również naprawdę estetycznego – warto sprawdzić opcje na tej stronie i złożyć zamówienie choćby dziś.