Notesy klejone bez okładki

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Tani druk notesów klejonych bez okładki!

Notes klejony bez okładki

Notesy klejone bez okładki wykorzystywane są często jako gadżety reklamowe. Dzięki możliwości nanoszenia własnego logo na kartki, obdarowana osoba otrzymuje nie tylko prezent praktyczny, ale również z Państwa logiem, które towarzyszy mu w życiu codziennym. Notesy klejone wykorzystywane są również jako narzędzia pracy w firmach.

 

Notes klejony bez okładki - druk

Druk notesów klejonych bez okładki wykonujemy dla Państwa na papierze o gramaturze 90g techniką druku offsetową lub druku cyfrowego, w zależności od nakładu. Notesy możemy dla Państwa skleić po krótszym lub dłuższym boku, w zależności od zastosowania notesu. Formaty papieru, na których możemy Państwu wykonać notesy klejone bez okładki to: A6, A5, A4 oraz DL.

 

 

Dostawa: 01 lutego.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 14:00

Cena netto

138.96

Cena brutto

170.92

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

50

A6 (105 x 148 mm)

90 g - offset

jednostronny 4/0

25

prostokątne

po krótkim boku, spód podklejany kartonem

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Jesteśmy specjalistami w wysokiej jakości, ekonomicznym, pełnokolorowym druku notesów bez okładki. Nasze propozycje to notesy promocyjne, spersonalizowane, markowe – idealne dopełnienie różnego rodzaju działań o charakterze marketingowym.

Jako dostawca specjalistycznych notatników dostarczymy Państwu kompleksową odpowiedź na zamówienie złożone na tej stronie – z uwzględnieniem wszystkich życzeń i parametrów, jakie zostaną określone przy składaniu projektu. Natomiast, jeśli chcą Państwo zamówić u nas notesy warszawa – ale brakuje Państwu na ten moment ostatecznej koncepcji, zawsze można się skontaktować z nami bezpośrednio tudzież skorzystać z kontaktu z naszym studio graficznym. W ten sposób przygotować zamówienie dostosowane idealnie do planowanych przez Państwa celów marketingowych, do jakich mają zostać użyte nasze notesy na zamówienie.

Jak w pełni wykorzystać notesy reklamowe z OpenPrint?

Promocyjne notesy reklamowe z nadrukowanym logo firmy, do których zamówienia na naszej stronie właśnie się Państwo przymierzają niosą ogromny potencjał. Dlatego zachęcamy do zrobienia tego kroku – zamówienia notesu, stworzenia własnego spersonalizowanego sposobu na praktyczne wypromowanie firmy. Dzięki możliwości wyboru poszczególnych parametrów gwarantujemy, iż zamówiony u nas notes klejony bez okładki będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Bez względu na to, na jaki styl ostatecznie Państwo postawią – można mieć pewność, że wykonany w OpenPrint wysokiej jakości notes klejony będzie godnie i często reprezentował dobre imię marki. Będzie bowiem z chęcią wykorzystywany przez odbiorców (partnerów biznesowych, potencjalnych klientów i ich rodziny) w domu, biurze i szkole, a to daje pewność i przynajmniej przez jakiś czas Państwa marka pozostanie „na językach” wśród klientów.

Promocyjne notesy do pisania to również fajny pomysł na dodatek do pakietów rejestracyjnych przy okazji wszelkich wydarzeń branżowych. Będą niezbędną pomocą w celu wykonywania notatek podczas spotkań, konferencji czy seminariów. Warto pomyśleć nad tym, by połączyć je z własnoręcznie zaprojektowanymi długopisami i / lub zakreślaczami, by zachwycać wszystkich odbiorców i odróżnić się na tle konkurencji w branży jeszcze bardziej. Nasze promocyjne notesy w takiej formie mogą także stanowić praktyczny element dopełniający zestawy upominkowe dla ciężko pracujących i lojalnych pracowników.

Dlaczego notesy promocyjne w OpenPrint?

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo z pomocą zamówionego u nas notesu dodać osobisty akcent do materiałów marketingowych, czy po prostu chodzi o to, by dać swoim podwładnym brandingowy sposób na spisywanie notatek – spersonalizowane i wydrukowane u nas notesy pomagają robić to w dobrym stylu. Dzięki nim można sprawić, aby nazwa firmy, logo lub specjalna wiadomość wyróżniały się w zabawny, interesujący, a nade wszystko – naprawdę praktyczny sposób.

Nadrukowane notesy są niezbędne właściwie dla wszystkich! Zapewniają one dużo miejsca na tworzenie list, spisywanie pomysłów lub pozostawienie wiadomości, a przy tym wszystkim zrobią naprawdę dużo dla Państwa firmy, jeśli chodzi o branding.