Blog - strona 5

/blog/image/drukarnie-internetowe.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Co proponują drukarnie internetowe? To Cię zaskoczy!

Materiały reklamowe są w obecnym świecie zauważalne na niemal każdym kroku. Niezależnie od tego czy znajdujemy się w tym momencie w centrum handlowym, jesteśmy na wymarzonych corocznych wakacjach czy siedzimy przy swoim biurku w pracy. Zewsząd jesteśmy otoczeni różnorakimi ulotkami, gazetkami promocyjnymi czy wizytówkami kontaktów, którymi wymieniliśmy się na poprzednich targach branżowych.
Czytaj więcej
/blog/image/najlepsze-wizytowki-firmowe.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

W jaki sposób wizytówka wpłynie na postrzeganie Twojej firmy?

Kompletując firmowy zestaw identyfikacji wizualnej oraz uzupełniając zapas biurowych materiałów promocyjnych, z pewnością należy pamiętać o zamówieniu zestawu wizytówek. Od wielu lat jest to element podstawowego wyposażenia każdego pracownika, który ma bezpośredni kontakt z klientami przedsiębiorstwa dla którego pracuje. Wizytówki firmowe, to nie luksusowy gadżet dla dyrektorów i prezesów, a regularny produkt, który powinien wchodzić w skład podstawowego wyposażenia zespołów sprzedażowych, przedstawicieli handlowych, kierowników i pracowników innych szczebli, którzy reprezentują organizację na zewnątrz. 
Czytaj więcej
/blog/image/roll-up-reklamowy-korzysci.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Czy wystawiając na targach warto posiadać roll up reklamowy? Realne korzyści!

Reklama dźwignią handlu, ten slogan znany jest nam wszystkim. Co nie zdarza się często, w przypadku promocji własnej marki jest on niezwykle prawdziwy. Wyróżnienie się wśród konkurencji i zogniskowanie uwagi potencjalnych klientów i partnerów, to kwestia z którą mierzą się ogromna liczba przedsiębiorstw. W jaki sposób to zrobić i jaki mechanizm będzie najlepszy? Jednym z elementów identyfikacji wizualnej, które wpisały się w standard reklamy są roll-up’y.
Czytaj więcej