Blog - strona 3

/blog/image/wydruk-ulotek-to-caly-zlozony-proces.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Wydruk ulotek to cały złożony proces

Ulotka reklamowa jest jedną z tych rzeczy, którą posiada praktycznie każda duża firma. Rodzajów ulotek reklamowych jest wiele, może to być ulotka z menu restauracji lub gazetka reklamowa , którą sklepy wielkopowierzchniowe rozdają dla klientów odwiedzających sklep lub zatrudniają osoby do ich kolportowania w różnych lokalizacjach...
Czytaj więcej
/blog/image/drukarnie-internetowe.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Co proponują drukarnie internetowe? To Cię zaskoczy!

Materiały reklamowe są w obecnym świecie zauważalne na niemal każdym kroku. Niezależnie od tego czy znajdujemy się w tym momencie w centrum handlowym, jesteśmy na wymarzonych corocznych wakacjach czy siedzimy przy swoim biurku w pracy. Zewsząd jesteśmy otoczeni różnorakimi ulotkami, gazetkami promocyjnymi czy wizytówkami kontaktów, którymi wymieniliśmy się na poprzednich targach branżowych.
Czytaj więcej
/blog/image/najlepsze-wizytowki-firmowe.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

W jaki sposób wizytówka wpłynie na postrzeganie Twojej firmy?

Kompletując firmowy zestaw identyfikacji wizualnej oraz uzupełniając zapas biurowych materiałów promocyjnych, z pewnością należy pamiętać o zamówieniu zestawu wizytówek. Od wielu lat jest to element podstawowego wyposażenia każdego pracownika, który ma bezpośredni kontakt z klientami przedsiębiorstwa dla którego pracuje. Wizytówki firmowe, to nie luksusowy gadżet dla dyrektorów i prezesów, a regularny produkt, który powinien wchodzić w skład podstawowego wyposażenia zespołów sprzedażowych, przedstawicieli handlowych, kierowników i pracowników innych szczebli, którzy reprezentują organizację na zewnątrz. 
Czytaj więcej