Blog - strona 2

/blog/image/blog_6.png 750 1200 OpenPrint.pl

Wydruk ulotek - na co zwrócić uwagę w cenniku?

Okoliczności, które zmieniły znany nam świat stają się coraz częściej normalnością, a coraz rzadziej czymś wyjątkowym i niezrozumiałym. Przyzwyczajamy się do zamkniętych sklepów w galeriach handlowych, siłowni, kin, teatrów, czy muzeów. Wobec tych wszystkich obostrzeń i trudności, wiele przedsiębiorstw przeniosło swoją działalność do sieci lub zintensyfikowało swoje wysiłki w internecie.
Czytaj więcej
/blog/image/blog_2.png 750 1200 OpenPrint.pl

Czy nadruki na folii są trwałe?

Planując działania reklamowe, niezbędne jest określenie potrzeb reklamowych oraz celów jakie mają przynieść podejmowane wysiłki. Jeżeli planujesz dotrzeć do Klientów w bardziej tradycyjny i jednocześnie skuteczny sposób, to skutecznym rozwiązaniem może okazać się reklama wizualna na samochodach,  sklepowych witrynach, czy kolportowanych wśród potencjalnych odbiorców naklejkach-wlepkach. Sprawdź czym charakteryzują się poszczególne kategorie i jaka folia najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 
Czytaj więcej
/blog/image/plakaty.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Plakaty - jedna z najstarszych form reklamy

Organizujesz wydarzenie sportowe, koncert lub innego rodzaju event, a może chcesz zaprosić pracowników na imprezę firmową lub przekazać im jakieś informacje? Niezależnie od tego, która z wymienionych aktywności jest Tobie bliższa, do promocji realizowanego projektu możesz, a wręcz musisz wykorzystać plakat. Nie bez powodu to najstarsza i jednocześnie nadal jedna z bardziej popularnych form reklamy.
Czytaj więcej