Kalendarze książkowe spiralowane

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Niska cena kalendarzy książkowych!

Zastosowanie kalendarzy książkowych

Kalendarze książkowe są to wygodne kalendarze podręczne, dzięki którym dokładnie możesz zaplanować swój dzień co do godziny. Kalendarze książkowe charakteryzują się dużą ilością wolnego miejsca, które przeznaczone jest do zanotowania zadań.
 

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe na spirali to wygodna opcja kalendarza podręcznego, która pozwoli Tobie dokładnie zaplanować każdy dzień w roku. Jest więc to idealna propozycja zarówno dla biznesmen’ów jak i studentów czy uczniów. Nasza drukarnia oferuje druk kalendarza książkowego w dwóch wersjach: classic i premium. Okładka kalendarza premium wykonana jest z kartonu 300g.
Druk kalendarzy książkowych realizujemy w formacie B5 na papierze offsetowym 90g. 128 stron wewnętrznych z tygodniowym układem kalendarium i przestronnym miejscem na notatki doskonale sprawdza się, gdy trzeba zorganizować swój napięty grafik. Na okładce mogą Państwo umieścić ciekawą grafikę lub logo swojej firmy. Proponujemy jedną z dwóch metod uszlachetnień: folię mat i folię połysk by zabezpieczyć okładkę kalendarza.
 

Drukowanie Kalendarzy Książkowych

Kalendarze książkowe na spirali to wygodna opcja kalendarza podręcznego, która pozwoli Tobie dokładnie zaplanować każdy dzień w roku. Jest więc to idealna propozycja zarówno dla biznesmen’ów jak i studentów czy uczniów. Nasza drukarnia oferuje druk kalendarzy książkowych w dwóch wersjach: classic i premium. Okładka kalendarza premium wykonana jest z kartonu 300g. Wydruk realizujemy w formacie B5 na papierze offsetowym 90g. 128 stron wewnętrznych z tygodniowym układem kalendarium i przestronnym miejscem na notatki doskonale sprawdza się, gdy trzeba zorganizować swój napięty grafik. Drukowanie kalendarzy książkowych na spirali uwzględnia także okładkę, na której mogą Państwo umieścić ciekawą grafikę lub logo swojej firmy.
 
Spirala w kalendarzu typu Premium zakryta jest grzbietem i przednią okładką, pozostając widoczną jedynie od tylnej strony. Drukowanie kalendarzy książkowych na spirali można uszlachetnić jedną z dwóch oferowanych przez nas metod: folią mat i folią połysk aby zabezpieczyć okładkę.

Dostawa: 06 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

403.37

Cena brutto

496.15

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

classic Plus - Kraft

B5 (165 x 235 mm)

Kraftliner 250 g (okładka), offset 90 g (wnętrze)

dwustronny 1/1 (czarny/czarny) okładka, dwustronny 4/4 dodatkowa karta

magnetyczna zakładka

zaokrąglone

standard

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

Kalendarze książkowe:

 

 

Promocyjne kalendarze biznesowe cieszą się niezmienną popularnością wśród sposobów na udany marketing w dowolnej branży. Nic dziwnego, w końcu niewiele produktów marketingowych może sprawić, że firma zyska znacząco na ekspozycji, właśnie dzięki kalendarzowi promocyjnemu. Powód? Takie kalendarze – bez względu na to, czy są to kalendarze książkowe czy też kalendarze biurkowe, zawsze będą w centrum zainteresowania klientów i potencjalnych klientów przez cały rok. Te sprawdzone narzędzia zapewniają, że marka jest widoczna każdego dnia, ale sens w tym, by taki kalendarz stanowił solidne świadectwo o marce, budując jej profesjonalny wizerunek. W realizacji tego celu pomożemy z przyjemnością.

Dlaczego warto korzystać z kalendarzy promocyjnych?

Spersonalizowane kalendarze sprawiają, że domy i biura kontrahentów, partnerów biznesowych, klientów czy potencjalnych klientów stają się znacznie bardziej charakterystyczne na okres całego roku. Reklamując się za pomocą takich promocyjnych kalendarzy z logo, tworzą sobie Państwo dobrą reputację i gwarantuje to również większą szansę na zainteresowanie Państwa ofertą. Każda hurtownia kalendarzy warszawa to potwierdzi! Badania pokazują, że ludzie doceniają otrzymywanie kalendarza promocyjnego. Korzystają z nich i, co najważniejsze, chętniej kupują produkty i usługi firmy, która dała im kalendarz szkolny dla dziecka czy kalendarz zeszytowy do wykorzystania na co dzień. Jest to główny powód, dla którego korzystanie z kalendarzy promocyjnych w celach biznesowych ma tak wielkie znaczenie. Cieszymy się zatem, że z naszą bogatą ofertą i prostym sposobem realizacji zamówień możemy Państwu pomóc w osiągnięciu takich celów.

Mamy wiele opcji do zaspokojenia potrzeb każdej firmy - bez względu na budżet.

Świat kalendarzy – w parze z udanym marketingiem

Spersonalizowane kalendarze to świetny sposób na śledzenie harmonogramu, reklamowanie firmy lub utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. To dlatego OpenPrint oferuje tak szeroki zakres niestandardowych kalendarzy o rożnych rozmiarach. Można wybierać spośród standardowych kalendarzy ściennych czy tych na biurko. Jeśli nie wiedzą Państwo na jaki projekt się ostateczne zdecydować, zawsze można zapytać naszego specjalistę o to, w jaki sposób niestandardowy układ i wygląd, rozmiar, wybór papieru czy specjalne wykończenie mogą pomóc wyróżnić Państwa projekt kalendarza na tle innych. Jesteśmy kompleksowym rozwiązaniem - zapraszamy do kontaktu.