Szanowni Państwo, ze względu na zwiększoną ilość zamówień, terminy realizacji podane na stronie mogą ulec wydłużeniu, nawet o kilka dni. Za utrudnienia przepraszamy.

Wizytówka MultiLoft

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Wizytówka MultiLoft

Wizytówka MultiLoft to produkt z kolorowymi krawędziami, które powodują, że staje się on efektowny i oryginalny. Dopasuj do swojego projektu jeden z 13 dostępnych kolorów. Wizytówki MultiLoft należą do segmentu premium, który pozwalają wyróżnić się na tle standardowych wizytówek.

 

Druk wizytówek MultiLoft

Nowoczesna technologia pozwala na trwałe łączenie trzech warstw papieru bez klejenia na mokro. Wewnętrzna warstwa wizytówki MultiLoft wykonana jest z papieru barwionego w masie. W ofercie naszej drukarni internetowej OpenPrint znajdziesz kilka wersji wizytówki MultiLoft, m.in. MultiLoft 810g ecru czy 920g biały (możliwość zadruku przód i tył) oraz MultiLoft Magnet 1890g ecru i 1945g biały (z możliwością zadruku przód i magnetycznym tyłem). Kolor brzegów możesz wybrać spośród kilkunastu propozycji.

 

Standardowy dostawa w 2 dni robocze Ekspresowy -
Nakład (szt.) Cena netto (Cena brutto) Cena netto (Cena brutto)
50 84,55 zł (104,00 zł) -
100 126,35 zł (155,41 zł) -
250 277,40 zł (341,20 zł) -
350 357,20 zł (439,36 zł) -
500 456,00 zł (560,88 zł) -
750 545,30 zł (670,72 zł) -
1000 640,30 zł (787,57 zł) -

Dostawa: 14 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

84.55

Cena brutto

104.00

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

50

85 x 55 mm

MultiLoft 920 g biały

jednostronny 4/0

czarny

prostokątne

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Czy chcą Państwo od razu zrobić pozytywne i twórcze wrażenie na wszystkich osobach, tworząc konstruktywne relacje biznesowe? Czy kiedykolwiek pomyśleli Państwo o wyróżniających się wizytówkach z kolorową warstwą pośrednią? To właśnie druk wizytówek multiloft.

 

Dlaczego nasze wizytówki multiloft są takie wyjątkowe?

 

Kolorowa warstwa pośrednia pozwala wybierać spośród wielu różnych kolorów i odcieni. Multiloft w rzeczywistości składa się z arkuszy niepowlekanego papieru nałożonego warstwami, tworząc grubszy użytek o interesującym wyglądzie, aczkolwiek niezwykle gładkim wykończeniu.

 

Dodatkowo, korzystając z kolorowej warstwy pośredniej, natychmiast tworzy się coś wyjątkowego - tym samym upewniamy się, że taka wizytówka nie zostanie zapomniana. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się wypróbować nasze multiloftowe wizytówki, będzie w stanie zaskoczyć wszystkich swoją kreatywnością i dbałością o szczegóły!

 

Co jeszcze sprawia, iż wizytówka multiloft to dobry wybór?

 

Podczas przekazywania swojej wizytówki, można przekazać o wiele więcej niż suchą informację o firmie! Czy chcą Państwo, aby ludzie zawiesili oko na wizytówce firmowej po jej otrzymaniu? Przekazując im wizytówkę typu multiloft taka reakcja jest więcej niż pewna. Inną zaletą jest to, że gdy taka wizytówka typu multiloft znajdzie się wśród innych, nawet bardzo kolorowych ale zrobionych w tradycyjny sposób, to i tak ona najbardziej przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Ma to spore znaczenie podczas targów, konferencji czy innych branżowych wydarzeń, gdzie de facto konkurencji z całą pewnością nie brakuje. Multiloft to sposób by ją łatwo pokonać.