Nasze Realizacje

Nasze Realizacje


Najlepszym dowodem potwierdzającym, że warto powierzyć wykonanie materiałów reklamowych konkretnej drukarni, są jej realizacje. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i uprzedzając ewentualne pytania, prezentujemy nasze portfolio. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, którzy oferują nie tylko wysokiej jakości produkty, ale i usługi graficzne, mamy czym się pochwalić. Zachęcamy do sprawdzenia realizacji!

 

Baner

 

Katalog klejony

 

Katalog szyty

 

Notes klejony bez okładki

 

Papier pakowy

 

Plakat niskonakładowy

 

Torba papierowa foliowana

 

Ulotka prosta

 

Ulotka prosta DL

 

Ulotka prosta DL

 

Ulotka składana

 

Ulotka składana

 

Ulotka składana

 

Zaproszenie

 

Wizytówka

 

Wizytówka

 

Wizytówka

 

Wizytówka

 

Bilet

 

Ulotka

 

Plakat

 

Ulotka składana

 

Plakat

 

Podkładka

 

Ulotka

 

Ulotka

 

Ulotka składana

 

Ulotka składana

 

Ulotka składana

 

Wizytówka

 

Kalendarz piramidka spiralowany

 

Kalendarz spiralowany

 

Kalendarz trójdzielny

 

Pocztówka

 

Rollup

 

Rollup

 

Rollup

 

Rollup

 

Rollup

 

Teczka

 

Teczka

 

Ulotka

 

Ulotka

 

Plakat

 

Plakat

 

Plakat

 

Płyta PVC spieniona

 

Ulotka

 

Ulotka

 

Ulotka

 

Wizytówka

 

Ulotka

Jako doświadczona drukarnia internetowa, która funkcjonuje na rynku już od bardzo wielu lat, udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pracujący u nas specjaliści, ale również gdyby nie klienci, którzy zdecydowali się nam zaufać. Dzięki wspólnej pracy, słuchaniu potrzeb oraz umiejętności ich realizacji, poprzez usługi graficzne jakie oferujemy, udało nam się stworzyć projekty, które mogły ujrzeć światło dzienne i które bardzo dobrze spełniły swoje zadanie. Reklama firmy, do której się przyczyniliśmy zdała egzamin celująco.

Przykładowe realizacje OpenPrint

Wieloletnie doświadczenie oraz chęć rozwoju sprawiły, że nie tylko poszerzaliśmy swoje umiejętności oraz możliwości, ale także wyposażyliśmy firmę w nowe, nowoczesne maszyny, które pozwalały na wykonywanie coraz to ciekawszych i bardziej skomplikowanych form reklamy. Dlatego nasze realizacje to nie tylko bardziej klasyczne opcje, takie jak katalog klejony czy katalog szyty, nieustannie popularna ulotka prosta (także ulotka prosta DL) czy równie popularna ulotka składana. Nasze portfolio to również plakat niskonakładowy (oferujemy nie tylko opcje hurtowe, ale i mniejsze ilości dla klientów indywidualnych), wysokiej jakości wizytówka czy zaproszenie, a nawet torba papierowa, idealna na prezent.

Dlaczego warto zaufać OpenPrint?

Jako specjaliści, dla których reklama to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, możemy śmiało stwierdzić, że nie ma dla nas projektów niemożliwych. Jak widać w naszym portfolio, jesteśmy w stanie podjąć się nawet trudnych zadań. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wszystko dlatego, że satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.

Usługi graficzne oferujemy na najwyższym poziomie - wszyscy pracujący u nas graficy to pasjonaci z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami. Są kreatywni i gotowi do współpracy, dlatego bardzo szybko są w stanie przenieść pomysły klienta na projekt, jaki zazwyczaj zachwyca już za pierwszym razem i nie wymaga wielu poprawek.

Nasza drukarnia online zasługuje na uwagę również dlatego, że posiadamy dobre maszyny introligatorskie, pozwalające na uzyskanie efektownych kolorów. Dzięki temu, projekty są żywe i zdają się mieć duszę. To co istotne, to również termin realizacji - w tym aspekcie również nigdy nie zawodzimy. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet w trybie ekspresowym, w 24 godziny. Zamawiając u nas, zawsze otrzymacie Państwo swoje artykuły reklamowe na czas! Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami i sprawdzenia pełnej oferty.