Billboardy cyfrowe

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Tani i szybki druk billboardów cyfrowych!

Billboard

Billboard to największy nośnik reklamowy, dla którego stosuje się druk offsetowy lub cyfrowy. Standardowe wymiary billboardu to 504 x 238 cm, a cena jest ściśle zależna od nakładu druku. Format ten narzuca definicja, dzięki czemu powierzchnie reklamowe na billboardy mają rozmiar uniwersalny. Standardowy materiał do druku billboardu to blueback, którego producent zapewnia wodoodporność i nieprzezroczystość zadruku. Reklama billboardowa ma znacznie większy zasięg odbiorców, a jej dodatkowe zalety to niewielki koszt jaki przynosi produkcja, gdy wybiorą Państwo druk cyfrowy. Automatyczny cennik od razu wyliczy koszt wybranej odmiany druku.

Jeżeli masz wątpliwości, jak dobrze przygotować pliki pod druk wielkoformatowy, polecamy zapoznać się z przygotowanymi wyżej instrukcjami. Występują zasadnicze różnice w tym, jak powinno się zaprojektować reklamę na billboard, a jak na znacznie mniejszy baner. Nasi graficy chętnie wyjaśnią co to jest spad i jakie są właściwe zasady projektowania reklamy billboardowej. Dla Twojej wygody posiadamy również w naszej drukarni możliwość wykonania projektu graficznego pod billboard.

 

Rodzaje druku billboardów

Billboard cyfrowy to wydruk realizowany w technologii druku cyfrowego przeznaczony dla niskonakładowych realizacji.

Billboard offsetowy drukowany w technologii druku offsetowego na potrzeby wysokonakładowych realizacji.

 

Ponieważ technologia druku cyfrowego i offsetowego charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, niezależnie od wielkości zamówienia, billboardy które dla Państwa wydrukujemy będą wytrzymałe i zgodne z projektem graficznym

Dostawa: 27 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

194.93

Cena brutto

239.76

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

1

5040 x 2380 mm

115 g - blueback

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Billboardy są uznawane za jeden z najbardziej opłacalnych sposobów reklamy dla firm, dlatego głównym celem OpenPrint jest zapewnienie produktu o doskonałej jakości, który wystarcza na cały okres kampanii. Jeśli zamówią Państwo u nas billboard cyfrowy z pewnością przekonają się Państwo, że jest to produkt nie tylko trwały, ale także przystępny cenowo!

Oferujemy najatrakcyjniejsze ceny w branży i szybki czas realizacji, co jest szczególnie ważne w przypadku ofert last minute. Jak widać na stronie, zapewniamy też wiele różnych wariantów nakładów wydruków billboardowych, aby dostosować się w pełni do potrzeb każdego z naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Dlaczego nasze billboardy cyfrowe pomagają w osiągnięciu sukcesu?

Większość firm małych, dużych, każdych - odnosi korzyści, gdy udaje się im wyróżnić ze swoją ofertą na tle innych, a jest to najbardziej możliwe od osiągnięcia właśnie poprzez reklamę taką jak nasze billboardy cyfrowe. Wysokiej jakości, pełnokolorowe plakaty reklamowe tego rodzaju to coś więcej, niż idealny sposób na dotarcie do klientów w wybranej okolicy. Reklamy na billboardach mogą być bardzo skuteczne, jeśli zależy Państwu na uruchomieniu nowej usługi lub produktu, budowaniu świadomości na temat oferowanych usług lub promowaniu następnego zbliżającego się wydarzenia, pokazu czy choćby dnia otwartego. Bez względu na wyznaczony cel – z naszymi wysokiej klasy billboardami cyfrowymi można go z łatwością osiągnąć.

Czym wyróżnia się reklama z udziałem billboardów?

Billboardy to duże powierzchnie reklamowe, które można oglądać z dużych odległości. Zazwyczaj są umieszczane w obszarach o dużym natężeniu ruchu i ruchliwych drogach. Ich siła polega na tym, że przekazują one informacje wyznaczoną przez markę 24 godziny na dobę 365 dni w tygodniu. Dzięki temu właśnie billboardy są skuteczną i wydajną opcją marketingową. Jeśli chodzi o nasze billboardy tworzone z wykorzystaniem technologii cyfrowej umożliwiają one kreatywną adaptację: projekty niestandardowe to coś, co bardziej przyciąga wzrok – a im bardziej billboard zwraca na siebie uwagę, tym na większą konwersję można liczyć.

Ekipa OpenPrint dysponuje wiedzą techniczną, doświadczeniem i sprzętem do tworzenia imponujących cyfrowych billboardów, które przyciągną uwagę podczas przekazywania dowolnych, wybranych przez Państwo wiadomości marketingowych.

Wykonane z trwałych materiałów, odpornych na promieniowanie ultrafioletowe, nasze cyfrowe billboardy są skuteczną reklamą bez względu na warunki pogodowe, z którymi będą musiały się zmierzyć.

Niosą ze sobą liczne korzyści: widać je z większej odległości, przyciągają uwagę zapewniają maksymalną trwałość. Na dokładkę dodamy, iż dysponujemy szeroką gamą dostępnych opcji wykończeniowych, abyśmy mogli dostarczyć wydruk billboardu zgodnie z Państwa indywidualnymi wymaganiami. W razie potrzeby możemy również pomóc w projekcie – prosimy o kontakt, jeśli potrzebują Państwo skorzystać z takiego wsparcia. Jesteśmy do usług!