Kalendarze trójdzielne

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Kalendarz firmowy to doskonała wizytówka Twojej firmy. Sprawdzi się nie tylko jako prezent dla partnera biznesowego, ale również dla indywidualnego klienta. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze jednodzielne i trójdzielne. Możesz wybrać opcję z kaszerowaną główką lub standardową, płaską.
 
Kalendarz jednodzielny to idealna propozycja dla tych, którzy dysponują niewielką przestrzenią lub preferują wygodny mnimalizm. Kalendarz drukowany jest w formacie 320x490mm na kartonie 300g. Wydruk zabezpieczany jest lakierem dyspersyjnym. Na kalendarz naklejane jest dwunasto-stronicowe kalendarium z przezroczystą taśmą i okienkiem do zaznaczania kolejności dni.
 
Kalendarz trójdzielny na 2018 to idealna opcja dla tych, którzy lubią przejrzystość i potrzebują w sprawny sposób orientować się w swoich planach. Wydruk realizujemy w formacie 320x810mm lub 320x730mm w wersji Economy, na kartonie 300g, zabezpieczonym lakierem dyspersyjnym. Na podkład naklejone są trzy dwunasto-stronicowe kalendaria. Dołączona jest również przezroczysta taśma z czerwonym okienkiem do zaznaczania upływu dni. Na stronie naszej drukarni znajdziesz makietę i dokładną instrukcję do przygotowaniu projektu wydruku kalendarzy x-dzielnych.
 

Zastosowanie kalendarzy trójdzielnych 2021

Kalendarze trójdzielne na rok 2018 należą do grupy kalendarz ściennych. Kalendarze trójdzielne charakteryzują się przejrzystością. Dzięki zastosowaniu przezroczystej tasiemki wraz z czerwonym okienkiem, dokładnie będziesz wiedział, jaki jest dzisiaj dzień. Kalendarze trójdzielne na rok 2018 pozwolą Ci bezproblemowo zaplanować zadania, które musisz wykonać w ciągu trzech miesięcy.
 

Dostawa: 06 grudnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

362.84

Cena brutto

446.29

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

kalendarz trójdzielny z kaszerowaną główką - Kraft

320 x 810 mm

kalendaria offset 90 g, podkład Kraftliner 250 g

jednostronny 1/0 (czarny/0)

pomarańczowy

3 x 12 kart w kolorze czarnym i czerwonym

standard

nie

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!