Kalendarz trójdzielny Economy

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Kalendarz firmowy to doskonała wizytówka Twojej firmy. Sprawdzi się nie tylko jako prezent dla partnera biznesowego, ale również dla indywidualnego klienta. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze jednodzielne i trójdzielne. Możesz wybrać opcję z kaszerowaną główką lub standardową, płaską.

Kalendarz jednodzielny to idealna propozycja dla tych, którzy dysponują niewielką przestrzenią lub preferują wygodny mnimalizm. Kalendarz drukowany jest w formacie 320x490mm na kartonie 300g. Wydruk zabezpieczany jest lakierem dyspersyjnym. Na kalendarz naklejane jest dwunasto-stronicowe kalendarium z przezroczystą taśmą i okienkiem do zaznaczania kolejności dni.

Kalendarz trójdzielny to idealna opcja dla tych, którzy lubią przejrzystość i potrzebują w sprawny sposób orientować się w swoich planach. Wydruk realizujemy w formacie 320x810mm lub 320x730mm w wersji Economy, na kartonie 300g, zabezpieczonym lakierem dyspersyjnym. Na podkład naklejone są trzy dwunasto-stronicowe kalendaria. Dołączona jest również przezroczysta taśma z czerwonym okienkiem do zaznaczania upływu dni. Na stronie naszej drukarni znajdziesz makietę i dokładną instrukcję do przygotowaniu projektu wydruku kalendarzy x-dzielnych.

Dostawa: 01 października.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

138.57

Cena brutto

170.44

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

320 x 730 mm

czerwony

kalendaria offset 90 g, podkład karton 300 g

12 kart w kolorze czarnym i białym

jednostronny 4/0

kalendarze trójdzielne Economy z płaską główką

standard

standard

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!