Kalendarze trójdzielne Economy

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybki i tani wydruk kalendarzy trójdzielnych!

Kalendarz firmowy to doskonała wizytówka Twojej firmy. Sprawdzi się nie tylko jako prezent dla partnera biznesowego, ale również dla indywidualnego klienta. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze jednodzielne i trójdzielne. Możesz wybrać opcję z kaszerowaną główką lub standardową, płaską.

Kalendarz jednodzielny to idealna propozycja dla tych, którzy dysponują niewielką przestrzenią lub preferują wygodny mnimalizm. Kalendarz drukowany jest w formacie 320x490mm na kartonie 300g. Wydruk zabezpieczany jest lakierem dyspersyjnym. Na kalendarz naklejane jest dwunasto-stronicowe kalendarium z przezroczystą taśmą i okienkiem do zaznaczania kolejności dni.

Kalendarz trójdzielny to idealna opcja dla tych, którzy lubią przejrzystość i potrzebują w sprawny sposób orientować się w swoich planach. Wydruk realizujemy w formacie 320x810mm lub 320x730mm w wersji Economy, na kartonie 300g, zabezpieczonym lakierem dyspersyjnym. Na podkład naklejone są trzy dwunasto-stronicowe kalendaria. Dołączona jest również przezroczysta taśma z czerwonym okienkiem do zaznaczania upływu dni. Na stronie naszej drukarni znajdziesz makietę i dokładną instrukcję do przygotowaniu projektu wydruku kalendarzy x-dzielnych.

Dostawa: 18 maja.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

161.16

Cena brutto

198.23

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

320 x 730 mm

kalendaria offset 90 g, podkład karton 300 g

jednostronny 4/0

kalendarze trójdzielne Economy z płaską główką

czerwony

12 kart w kolorze czarnym i białym

standard

standard

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Usługi drukowania online nigdy nie były łatwiejsze i mniej skomplikowane niż obecnie. OpenPrint wykorzystując moc dzisiejszych technologii, specjalizuje się w usługach drukowania online oferujących szeroką gamę kalendarzy trójdzielnych – idealnego narzędzia dla biznesu. Nasze kalendarze firmowe trójdzielne drukowane są przy użyciu wyłącznie najbardziej zaawansowanych maszyn drukarskich. Równocześnie, regularnie inwestujemy w nowe atramenty, drukarki i materiały, które zapewniają wyjątkowe rezultaty, o czym mogą Państwo przekonać się już po realizacji pierwszego zamówienia w naszej drukarni.

Kalendarze trójdzielne drukarnia - proces zamawiania

W OpenPrint stworzyliśmy łatwy i prosty proces składania zamówień internetowych, aby móc Państwu zaoferować samodzielność i bardzo dużą oszczędność czasu. Dzięki temu wszyscy nasi Klienci mogą spersonalizować zamawiane kalendarze trójdzielne najtaniej i to nawet w skomplikowanych detalach. Podczas procesu składania zamówienia mogą Państwo wybrać indywidualne parametry produktu wraz z innymi szczegółami niezbędnymi do pokazania filozofii produktu, jak również do tego by zamówiony u nas kalendarz trójdzielny cena wdzięcznie prezentował się na ścianie, rzucając pozytywne światło na dobre imię marki. W trakcie procesu składania zamówienia warto też spojrzeć na liczne wskazówki i informacje z naszej strony, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania pliku do druku. Na naszej stronie dostępne są pełne instrukcje przygotowania pliku, makiety pomocnicze wraz z wizualizacjami na kalendarze ścienne trójdzielne, dzięki którym mogą Państwo stworzyć indywidualny produkt zgodny ze swoją marką.

Kalendarze trójdzielne cennik

Integralną częścią naszych usług drukowania jest zapewnienie wysokiej jakości w stosunku do oferowanej ceny, a duża część naszych produktów może zostać dostarczona w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia. Ponadto, aby zaoszczędzić jeszcze więcej, warto pamiętać, że im większe zamówienie, tym cena jednostkowa za produkt jest niższa. Żeby tego było mało, przesyłki w naszej drukarni są zawsze darmowe. Zachęcamy zatem Klientów, którzy jeszcze nie wypróbowali naszych usług drukowania, do tego by zlecić nam projekt kalendarza trójdzielnego cena już teraz.