Menu składane

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybka realizacja i jakościowy wydruk składanego menu!

Dla kogo jest menu składane?

Menu składane jest skierowane do restauracji, pizzerii oraz innych miejsc gastronomicznych. Może być położone przy każdym stoliku lub wydawane przez kelnerów. W drukarni internetowej OpenPrint.pl wydrukujemy dla Państwa menu składane w wielu formatach, dzięki czemu z pewnością Państwa menu będzie wyglądać okazale.

 

Czy warto oszczędzać na menu składanym?

Zdecydowanie nie warto oszczędzać na takich przedmiotach jak menu składane, ponieważ jest to element składający się na wizerunek marki. Menu należy do jednych z pierwszych elementów otoczenia klienta, po których klient może wysunąć pierwsze wnioski o danym lokalu. Wbrew pozorom warto zadbać o to, aby menu było wykonane na wysokiej jakości papierze, a sam nadruk był wytrzymały. Brudne oraz nieestetyczne składane menu może negatywnie nastawić klienta do lokalu.

 

Jakie składane menu oferujemy?

Nasze menu mają wiele parametrów do wyboru, drukowane są na trwałym papierze kreda mat 350 g, zadruk jest dwustronny. Jeśli natomiast chodzi o wybór formatu, w naszej ofercie posiadamy możliwość wydruku menu w formacie DL w pionie (99 x 210 mm), ½ A4 (105 X 297 mm), a także formaty A5 oraz A4. Liczba stron w menu może wynosić do 10 stron, minimalna ilości stron wynosi 4 strony, złożone na pół. Walory wizualne menu możesz podkreślić folią połyskującą bądź folią matową, każda z nich dodatkowo pełni funkcje ochronne. Pamiętaj, że menu prezentuje nie tylko ofertę Twojego lokalu, ale pełni również funkcje wizerunkowe, dlatego niezmiernie ważne jest, aby było przepełnione dobrym smakiem.  

Dostawa: 31 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 14:00

Cena netto

148.61

Cena brutto

182.79

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

5

DL pion (99 x 210 mm)

kreda mat 350 g

dwustronny 4/4

folia mat 1/1

4 strony - na pół

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Kart meny składane jakie prezentujemy w tym miejscu są idealne dla każdego baru, kawiarni, pubu lub restauracji, a i każdego miejsca w którym organizuje się catering. Gwarantujemy najwyższej jakości wydruk, dzięki czemu można mieć pewność, iż zamówione u nas menu składane przetrwa codzienne przejście przez wiele rąk czy spotkanie z wyciekami bądź plamami wszelkiej maści. Takie menu to również właściwy wybór, gdy chce się dostarczyć dodatkowy prestiż do organizowanego wydarzenia, na przykład wesela.

Menu weselne składane zamawiane tutaj w OpenPrint emanują jakością i stylem. Są idealnym partnerem dopełniającym przyjemność spożywania dobrego jedzenia i popijania wykwintnego wina, a w połączeniu z prostym i dyskretnym wzornictwem będą z całą pewność imponować Państwa gościom bądź klienteli. Jeśli wyrafinowanie i styl są tematem przewodnim Państwa lokalu lub wydarzenia, nasze menu składane są właściwym wyborem dla Ciebie. Ale jeśli szukają Państwo czegoś nieco mniej oficjalnego – także zapraszamy, w końcu każdy może u nas wgrać swój własny projekt, a to daje absolutną dowolność w kontekście designu. My każdemu zamówieniu z całą pewnością sprostamy!

Dlaczego menu w OpenPrint, a nie gdzie indziej?

Nasze menu drukowane są na porządnym papierze, co pozwala stworzyć ich luksusowy wygląd. Tym samym zamówienie u nas składanego menu jest idealnym sposobem, aby poinformować klientów, że restauracja jest miejscem, gdzie można zjeść obiad w dobrym stylu. W razie potrzeby można je wykonać z uwzględnieniem bardziej spersonalizowanych życzeń, ale w takim przypadku bardzo prosimy o kontakt z Państwa strony.

Menu jest również drukowane przy wykorzystaniu nowoczesnych drukarek cyfrowych, które oferują wysoką jakość druku w wysokiej rozdzielczości i przy rozsądnych kosztach – i to nawet w przypadku małych serii, dzięki czemu inwestycja w menu z OpenPrint est praktyczną opcją dla firm, które wcześniej rezygnowały z tej jakości zakładając, że takie dodatkowe koszty są zbyt wygórowane.

Menu składane – brak projektu? Zapraszamy do skorzystania z naszego studio graficznego!

Jeśli chcą Państwo w ramach naszych usług zaprojektować własne menu, wystarczy do tego wykorzystać nasze studio graficzne w składzie doświadczonych grafików, którzy pomogą zrealizować pomysły w odpowiednim formacie, a co więcej – będą od razu gotowe do wydrukowania przez naszych specjalistów.

Jeśli jednak są Państwo zainteresowani w pełni spersonalizowanego projektu – nasze usługi również są otwarte na tworzenie wysoce wyrafinowanego układu i projektu, dokładnie zgodnie z Państwa wizją. A jeśli potrzebują Państwo pomocy naszego profesjonalnego zespołu, aby mieć pewność, że gotowe menu będzie wyglądać tak dobrze, jak tylko to możliwe - po prostu wystarczy się z nami skontaktować.