Menu składane

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Dla kogo jest menu składane?

Menu składane jest skierowane do restauracji, pizzerii oraz innych miejsc gastronomicznych. Może być położone przy każdym stoliku lub wydawane przez kelnerów. W drukarni internetowej OpenPrint.pl wydrukujemy dla Państwa menu składane w wielu formatach, dzięki czemu z pewnością Państwa menu będzie wyglądać okazale.

 

Czy warto oszczędzać na menu składanym?

Zdecydowanie nie warto oszczędzać na takich przedmiotach jak menu składane, ponieważ jest to element składający się na wizerunek marki. Menu należy do jednych z pierwszych elementów otoczenia klienta, po których klient może wysunąć pierwsze wnioski o danym lokalu. Wbrew pozorom warto zadbać o to, aby menu było wykonane na wysokiej jakości papierze, a sam nadruk był wytrzymały. Brudne oraz nieestetyczne składane menu może negatywnie nastawić klienta do lokalu.

 

Jakie składane menu oferujemy?

Nasze menu mają wiele parametrów do wyboru, drukowane są na trwałym papierze kreda mat 350 g, zadruk jest dwustronny. Jeśli natomiast chodzi o wybór formatu, w naszej ofercie posiadamy możliwość wydruku menu w formacie DL w pionie (99 x 210 mm), ½ A4 (105 X 297 mm), a także formaty A5 oraz A4. Liczba stron w menu może wynosić do 10 stron, minimalna ilości stron wynosi 4 strony, złożone na pół. Walory wizualne menu możesz podkreślić folią połyskującą bądź folią matową, każda z nich dodatkowo pełni funkcje ochronne. Pamiętaj, że menu prezentuje nie tylko ofertę Twojego lokalu, ale pełni również funkcje wizerunkowe, dlatego niezmiernie ważne jest, aby było przepełnione dobrym smakiem.  

Dostawa: 26 listopada.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

98.80

Cena brutto

121.52

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

5

DL pion (99 x 210 mm)

4 strony - na pół

folia mat 1/1

kreda mat 350 g

dwustronny 4/4

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!