Pudełka kartonowe

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT
LIVECALL

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Szybka realizacja pudełek typu gift box!

Pudełka kartonowe

Jeżeli szukają Państwo pudełek kartonowych na prezenty dla swoich klientów, lub pudełek kartonowych typu gift box, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W kontakcie z influencerami oraz kontrahentami bądź klientami, ważne jest pierwsze wrażenie. Gadżet reklamy, materiały promocyjne bądź Państwa produkty, dostarczone w solidnie i estetycznie wykonanym pudełku kartonowym z pewnością wpłyną na pozytywny odbiór zawartości pudełka.

 

 

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Nadruk na opakowaniach kartonowych jest wykonywany techniką druku cyfrowego bądź offsetowego, w zależności od zamówionego nakładu opakowań kartonowych. Pudełka kartonowe z nadrukiem mogą Państwo zamówić w formacie A5 oraz w formacie kostki 90x90x90 mm. Nadruk zamieszczony na opakowaniu kartonowym mogą Państwo uszlachetnić o folię mat oraz folię połysk. Wszystkie pudełka wysyłamy do Klienta rozłożone na płasko do samodzielnego złożenia z powodów bezpieczeństwa.

 

Dostawa: 31 stycznia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

280.82

Cena brutto

345.41

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

pudełko gift box A5

216 x 152 x 56 mm

Arcoprint Avorio 300 g (gładki, kość słoniowa)

jednostronny 4/0

standard

Automatyczne

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!

 

 

Niestandardowe pudełka kartonowe oferują wyrafinowane wykończenie wszelkiego przekazu marketingowego, które natychmiast dodaje wartości do każdego produktu znajdującego się w środku. Dzięki odpowiednio dopasowanej grafice nadesłanej w tym konfiguratorze, przez późniejsze nasze wysokiej jakości drukowanie i laminowanie – mogą Państwo uzyskać pudełka kartonowe ozdobne, które zdecydowanie ożywią markę.

Personalizowane pudełko kartonowe z pokrywką: idealny sposób na wprowadzenie nowego produktu

Własnoręcznie zaprojektowane pudełka kartonowe allegro dają bogate możliwości promocyjne. Dajemy tutaj Państwu do dyspozycji wybór parametrów pozwalających stworzyć przyciągające wzrok opakowania detaliczne. Wydrukowane przez nas pudełka tekturowe idealnie też sprawdzą się jako nieodparte zestawy marketingowe.

Wyróżniają się tym również, że nie są to jednorazowe narzędzia promocyjne, ale wykonane przez nas wysokiej klasy pudełka kartonowe szare bądź w innym równie ładnym kolorze sprawdzą się znakomicie jako przedmiot promocyjny wielokrotnego użytku. Nie trzeba chyba przypominać, jak perfekcyjną zapewniają personalizację odzwierciedlającą wartości i przesłanie firmy, jaką reprezentują. Pozwalają one zamienić utylitarne urządzenie pełniące wyłącznie praktyczną funkcję w cenną pamiątkę. Aby uzyskać z nich jeszcze większą wartość polecamy potraktować zamawiane u nas pudełka papierowe nie tyko jako estetyczne opakowanie produktu czy gadżetów reklamowych, ale również jako nośnik informacji o firmie. Warto też upewnić się, że projekt jest na tyle przemyślany, iż na pewno wyróżni się na tle konkurencji. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tej kwestii – służymy pomocą.

Niestandardowe pudełka tekturowe o wielkim potencjale

Stawiając na nasze kartony pudełka ozdobne można uzyskać maksymalny wpływ marketingowy. To dzięki niezapomnianym zestawom sprzedażowym, które są w stanie wygenerować pożądany buzz na temat nowego produktu czy samej marki właśnie. Można naprawdę mocno wzmocnić prezentację nowego produktu dzięki innowacyjnym stylom i materiałom, jakie zapewniamy w naszym konfiguratorze. Co więcej, nasze kartoniki teksturowe są tak solidnie wykonane, iż zapewniają także bezpieczeństwo znajdującym się w ich wnętrzu produktom. Te niestandardowe pudełka kartonowe ozdobne mogą w solidny i estetyczny sposób odzwierciedlać wizerunek marki, jak i sam produkt, zapewniając najlepsze możliwe rezultaty z przewidywanej kampanii promocyjnej.

Zachęcamy zatem do tego, by już teraz zaprojektować i zamówić w OpenPrint pudełko kartonowe z pokrywką wykonane z wysokiej jakości materiałów i w przystępnej cenie, natomiast w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do kontaktu.