Szanowni Państwo, ze względu na zwiększoną ilość zamówień, terminy realizacji podane na stronie mogą ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy.

Pudełko typu gift box

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Pudełka kartonowe

Jeżeli szukają Państwo pudełek kartonowych na prezenty dla swoich klientów, lub pudełek kartonowych typu gift box, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W kontakcie z influencerami oraz kontrahentami bądź klientami, ważne jest pierwsze wrażenie. Gadżet reklamy, materiały promocyjne bądź Państwa produkty, dostarczone w solidnie i estetycznie wykonanym pudełku kartonowym z pewnością wpłyną na pozytywny odbiór zawartości pudełka.

 

 

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Nadruk na opakowaniach kartonowych jest wykonywany techniką druku cyfrowego bądź offsetowego, w zależności od zamówionego nakładu opakowań kartonowych. Pudełka kartonowe z nadrukiem mogą Państwo zamówić w formacie A5 oraz w formacie kostki 90x90x90 mm. Nadruk zamieszczony na opakowaniu kartonowym mogą Państwo uszlachetnić o folię mat oraz folię połysk. Wszystkie pudełka wysyłamy do Klienta rozłożone na płasko do samodzielnego złożenia z powodów bezpieczeństwa.

 

Dostawa: 29 października.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

253.65

Cena brutto

311.99

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

10

pudełko gift box A5

folia połysk

jednostronny 4/0

216 x 152 x 56 mm

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!