Wizytówka

Chcesz wybrać inne parametry?
Skorzystaj z Zamówień Niestandardowych!

Formularz

Druk wizytówki

Wizytówki to szybki i efektywny sposób wymiany informacji. Dają duże możliwości reklamowe w bardzo estetycznym i prostym formacie. Jako drukarnia internetowa wykonamy druk wizytówek szybko i tanio, zarówno firm jak i klientów indywidualnych.  W naszej ofercie znajdziesz dwa kształty narożników wizytówek, są to wizytówki prostokątne oraz wizytówki z zaokrąglonymi narożnikami. Wymiary wizytówek, które dostępne są w naszej ofercie to 90 x 50mm oraz 85 x 55mm. Wizytówki, oprócz standardowego przekazywania informacji o marce, mogę pełnić rolę biletów bądź kuponów. 

 

Polecamy wydruk z uszlachetnieniem, które nie tylko dodatkowo zabezpieczy druk, ale i zwiększy atrakcyjność wizytówki. Efekt wizytówki premium możesz osiągnąć poprzez wybór odpowiedniego papieru, na którym wykonamy Twoje zlecenie. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście rodzai papierów, na których możemy wykonać wizytówki. Nasza drukarnia oferuje wizytówki z pokryciem folia matowa i połysk, oraz folię soft touch. Połysk możemy otrzymać za pomocą lakieru lub folii. Uszlachetnienie może występować zarówno tylko na awersie jak i obu stronach wizytówki. W wersji standardowej wizytówki zabezpieczamy lakierem offsetowym lub dyspersyjnym.
 

Druk wizytówek - cena

Cennik znajdujący się w panelu zamówienia na naszej stronie, przelicza automatycznie wszystkie wybrane przez Ciebie opcje oraz uwzględnia przypisane naszym klientom rabaty. Oferta OpenPrint obejmuje zarówno druk wizytówek z własnym wzorem, jak i projekt wykonany przez naszego grafika najtaniej wśród drukarni oferujących druk. Standardowo nie drukujemy kolorów Pantone, jednak druk offsetowy daje równie duże możliwości. Zachęcamy do zamówienia proof'u cyfrowego w celu sprawdzenia, czy kolory wydruku w palecie CMYK odpowiadają Twoim potrzebom.

 

Rodzaje wizytówek 

W ofercie drukarni internetowej OpenPrint znajdziesz wizytówki dwustronne oraz wizytówki jednostronne.

 

Wizytówki jednostronne

Wizytówki jednostronne zawierają nadruk wyłącznie na jednej stronie wizytówki.

 

Wizytówki dwustronne

Wizytówki dwustronne zawierają nadruk na dwóch stronach wizytówki, przez co są bardziej efektowne i dają większe możliwości.

 

Dostawa: 20 sierpnia.

Przy akceptacji plików dziś i zaksięgowaniu płatności do 17:00

Cena netto

26.60

Cena brutto

32.72

DARMOWA PRZESYŁKA

Złóż zamówienie

100

90 x 50 mm

kreda mat 350 g

dwustronny 4/4

standard

prostokątne

Automatyczne

Jak przygotować plik?

Nie masz projektu?
Skorzystaj z naszego Studio Graficznego!

Sprawdź ofertę!