Wizytówki premium: dlaczego warto i co masz do wyboru?

/blog/image/hotstamping_op.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
02 października 2018 Autor: Wiktor Bogdanowicz
wizytowki-premium-dlaczego-warto-i-co-masz-do-wyboru.jpg

Czy jesteś właścicielem firmy? Pracujesz jako freelancer? Po prostu chcesz mieć wizytówkę, aby ludzie wiedzieli, kim jesteś? W takim przypadku warto zainwestować w siebie lub firmę, kupując pakiet najlepszych wizytówek, które pomogą Ci skutecznie promować swój biznes i siebie.

Możemy Ci w tym pomóc – w tym artykule podpowiemy za pomocą jakich wizytówek możesz zacząć reklamować swój biznes w najprostszy, a jednocześnie najbardziej skuteczny sposób, który pozostawi dobre wrażenie!

Wizytówka – dlaczego premium, a nie zwykła?

Bez względu na to, co robisz, możesz przekazać więcej na swój temat niż sądzisz - właśnie już samą wizytówką. Tym samy, dobra wizytówka może z jednej strony być początkiem skutecznej relacji biznesowej, a ta niezbyt interesująca – wręcz przeciwnie, może zakończyć znajomość zanim w ogóle się zacznie. Tutaj w grę wchodzą właśnie wizytówki premium za pomocą których naprawdę możesz wywrzeć na innych wrażenie, i sprawić, iż naprawdę będą zainteresowani Twoją firmą.

Rodzaje wizytówek premium

Dostępne dzisiaj wizytówki są w pełni konfigurowalne i dlatego z łatwością mogą być dostosowane do Twoich potrzeb.

Naprawdę chcesz zrobić wrażenie? Oto trzy typy wizytówek, które pomogą Ci pokazać światu, że ma do czynienia z człowiekiem sukcesu:

Premium wizytówki hot-stamping

Wizytówki można znaleźć w każdej firmie, ale niezapomniane, czyli te które potencjalni klienci będą chcieli zachować, odróżnią Twoją firmę od innych. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w projekcie wizytówek typu hot-stamping sprawi, że wizytówki będą wyglądać niesamowicie! Dodanie tego rodzaju wytłoczeń do wizytówek ułatwi potencjalnym klientom zapamiętywanie Twojej firmy i równocześnie odróżni Cię od nudnych białych kart, które pewnie zwykle możesz zobaczyć u swojej konkurencji.

Premium wizytówki multiloft

Wizytówki typu multiloft wyróżniają się efektownym i oryginalnym wzornictwem, dzięki ich kolorowym krawędziom. Można dzisiaj przebierać w aż kilkunastu kolorach, które nadadzą im naprawdę indywidualny charakter. Z takimi wizytówkami premium zdecydowanie zostaniesz zapamiętany i zostawisz innych w tyle.

wizytówki multiloft

Premium wizytówki plastikowe

Plastik to materiał, który ma wiele zastosowań i ma prawie każdy kształt, rozmiar i kolor. Jego popularność wynika głównie z jego wszechstronności i trwałości. Projektowanie wizytówek w plastiku oznacza, że mogą one trwać przez bardzo długi czas i nadal reprezentować Twoją markę w sposób nieskażony w porównaniu z innymi materiałami, które zaczęłyby się strzępić lub rozpadać. Sam się zastanów nad tym, ile to razy włożyłeś wizytówkę do portfela i denerwowałeś się, kiedy po jakimś czasie potrzebowałeś numeru, a nie mogłeś już go odczytać. Jeśli chodzi o plastikowe wizytówki – nikt nie będzie miał tego problemu z Twoją, gdy na taką opcję postawisz.

Wizytówki premium – wskazówka na koniec

Wizytówka wpływa na tworzenie wrażenia u osób, które pierwszy raz mają do czynienia z Twoim biznesem, tym samym może powiedzieć wiele o firmie, a nawet o jej wartościach. To dlatego wizytówki osób w branży medycznej czy finansowej często składają się z dwóch kolorów, które pokazują czysty, bezpośredni i elegancki charakter, a z drugiej strony, firmy takie jak hotele oferują luksusowy styl dzięki kontrastowym kolorom i zastosowaniu dekoracyjnych wzorów. Jednak wszystkie wizytówki premium mają jedną wspólną cechę: wysoką jakość.

Wróć do listy artykułów