kalendarze listwowane ścienne druk online

kalendarze listwowane ścienne

Szybka realizacja kalendarzy listowanych!

MASZ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
605 20 20 22
CZAT

Szybka realizacja kalendarzy listowanych!

 

 

Promocyjne, listwowane kalendarze ścienne z OpenPrint będą prezentować wybraną wiadomość na temat marki przez cały rok, zapewniając jednocześnie bardzo przydatny i namacalny prezent, który docenią Państwa Klienci czy Kontrahenci. Nawet w świecie online, niestandardowy kalendarz listwowany nadal ma swój urok – widać go w prawie każdym domu i biurze! Jak więc nie wykorzystać takiej możliwości do reklamowania firmy? Ponieważ kalendarze listwowane o charakterze promocyjnym są codziennie i przez cały rok widziane przez potencjalnych Klientów – umieszczony na nich komunikat będzie miał wystarczającą ilość czasu i okazji, aby odbiorcy docelowi mogli na niego reagować w satysfakcjonujący dla reklamowanej marki sposób.

Kalendarz listwowany A2 czy kalendarz listwowany A3?

Nasze promocyjne kalendarze ścienne mogą prezentować dowolną, wybraną przez Państwa grafikę i być w wybranym formacie. To Państwo decydują, czy mają to być kalendarze B1 czy kalendarze plakatowe B2. To pozwala na dużą dowolność i pewność, że zamówiony kalendarz listwowany będzie wykonany w pełnym dopasowaniu do Państwa gustu, jak i satysfakcjonujących cenach.

Listwowany kalendarz online do druku – zapraszamy

Kalendarze ścienne wykonane przez nas oferują doskonały pomysł marketingowy, dzięki któremu Państwa logo i wiadomości będą widoczne przez cały rok, a nie ma wielu produktów promocyjnych, o których można byłoby powiedzieć to samo. Oprócz spersonalizowanych grafik, które można zamówić w naszym studiu graficznym, nasz wydruk kalendarzy jest tak przemyślany, aby wszystkie jego detale mogły być wykonane zawsze na zamówienie – co do koloru, rodzaju papieru czy nawet formatu. Mogą Państwo nawet wybrać samodzielnie kolor listwy do kalendarzy! Stworzenie idealnego kalendarza jednostronnego na cele promocyjne jeszcze nigdy nie było tak proste jak tutaj, z OpenPrint!