Nagrody dla klientów

Nagrody dla klientów 
Nagrody dla klientów
Im więcej zamawiasz, tym cenniejsze nagrody!

Chcemy podziękować Państwu za zaufanie, którym nieustannie nas Państwo obdarzają. W związku z tym, dla wszystkich stałych klientów, którzy regularnie składają u nas zamówienia, stworzyliśmy specjalną ofertę nagród.

W zależności od określonego progu zamówień, klientom przysługuje dana nagroda w postaci produktów lub usług w naszej firmie.

 
Co do wygrania?
Pula nagród
1od 25 zamówień = biały t-shirt z dowolnym, własnym nadrukiem
2od 50 zamówień = zestaw drobnych gadżetów (np. pendrive, miarka, podkładki, koszulka polo itp.)
3od 100 zamówień = bon wartości 300zł netto na znakowanie odzieży w www.Reflect.pl (minimalne zamówienie 700zł netto)
4od 200 zamówień = bon wartości 500zł netto na zakup odzieży reklamowej w www.OpenWear.pl (minimalne zamówienie 1200zł netto)
5od 500 zamówień = bon wartości 800zł netto na realizację odzieży firmowej z własnym logotypem (minimalne zamówienie 1600zł netto)
6od 1000 zamówień = 600zł netto do wykorzystania na realizację własnych gadżetów w www.OpenGift.pl (bez minimalnego progu)
Regulamin promocji

 

 
Aby otrzymać daną nagrodę, należy osiągnąć odpowiedni próg złożonych zamówień w drukarni OpenPrint.pl.

 

 

 
Aby promocja była ważna, ilość zamówień potrzebna do odbioru określonej nagrody musi zostać zrealizowana z jednego konta.

 

 

 
W celu odbioru określonej nagrody, należy napisać e-mail na adres: nagrody@openprint.pl. W e-mailu należy podać dane kontaktowe niezbędne do realizacji oraz wysyłki nagrody.

 

 

 

 
Po osiągnięciu wyższego progu i braku wcześniejszego zgłoszenia się po nagrodę, przysługuje prawo otrzymania nagrody z osiągniętego progu oraz nagród z niższych progów.

 

 

 
W przypadku, gdy nagrodą jest znakowanie odzieży lub gadżetów, elementy graficzne, które mają zostać naniesione na projekt, muszą zostać przesłane w postaci wektorowej (przy znakowaniu gadżetów lub odzieży) lub w postaci bitmapy (tylko dla odzieży), ale w minimalnej rozdzielczości 300 dpi, przy odpowiednich wymiarach rzeczywistych.

 

 

 
Dana nagroda może zostać wysłana do klienta w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas e-maila z niezbędnymi informacjami dotyczącymi realizacji oraz wysyłki określonej nagrody.

 

Skontaktuj się z nami!

Aby skorzystać z promocji wyślij e-mail na adres: nagrody@openprint.pl